[Warszawa] [Oaza] dr Katarzyna Kaminska-Kacprzak

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] [Oaza] dr Katarzyna Kaminska-Kacprzak

Post autor: limba »

Polecam Pania doktor. Juz kiedys bylam u niej kilka razy, ale Pani doktor byla na urlopie macierzynskim.

Spokojna, cierpliwa, widac ze lubi futrzaki i naprawde sie angazuje. Wlasciwie moge powiedziec ze uratowala a przynajmniej na czas jakis zycie Imbira, a napewno uczynila je bardziej komfortowym.

Do tego Pani doktor jest chirurgiem.

Przyjmuje we wtorki 17-21
czwartki 17-21

Reszte sprawdze jak wroce do domu i dopisze.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
triplefive
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 01, 2009 4:09 am

Re: [Warszawa] [Oaza] dr Katarzyna Kaminska-Kacprzak

Post autor: triplefive »

Teraz z tego co wiem dr Katarzyna Kacprzak Kaminska przyjmuje na ochocie w MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 Warszawa.
Byłam dzisiaj u tej doktor i mojego zadowolenia nie potrafie ująć w słowa.
Wczesniej leczyłam szczurka w pseudo-klinice weterynaryjnej, jednak mocno zaniepokojona wybralam sie wlasnie do MedicaVet.
Wiecej o pseudo leczeniu w temacie [Warszawa] niepolecani.
Widać, ze pani doktor ma ogromne serce do szczurków. Moją Sisi dokladnie obejrzała, osłuchala.. Od razu stwierdzila pasożyty, czego nie zrobił poprzedni weterynarz. Na wiesc o tym, ze mieszkam bardzo daleko, az na Bialolece dała mi leki do podawania w domu samodzielnie coby co tydzien nie jezdzic na samo podanie leku. Zaleciła rtg i ekg, które można u nich wykonać na miejscu, ale to dopiero w przyszlym tyg, bo Sisi ma prawdopodobnie wade serca co widac po oddychaniu brzusznym. Póki co dostala do nastepnej wizyty lek odwadniajacy.
Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, wydrukowała mi przebieg wizyty.. czyli opisała dokladnie co szczurek dostał, jak przebiegala wizyta, jak szczurek się ma, jak ma przebiegac leczenie w domu itp. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam.
koszt wizyty: 36zł w tym biomectin na pasozyty 2 dawki i odwadniajacy furosemid na caly tydzien.
Koszt kolejnej wizyty razem z ekg i rtg lekarka wyceniła na mniej wiecej 130zł.
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] [Oaza] dr Katarzyna Kaminska-Kacprzak

Post autor: sylwiaj »

pani Dr jak wszyscy wiedza ma swoja klinikę;) Polecam serdecznie ekstra podejście i ogromna wiedza:) Do tego ceny bardzo fajne (za usuniecie wielkiego ropnia i szwów po operacji na narkozie wziewnej zapłaciłam ok 35 zł.)
Pani dr walczy o zwierzaka do końca choćby miało to wymagac hospitalizacji.
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”