[UKŁAD POKARMOWY] zółto-brązowo-czarne bobki

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

[UKŁAD POKARMOWY] zółto-brązowo-czarne bobki

Post autor: czarny mag »

Nie wiem czy taki temat juz był ale zaryzykuje napadem złości adminów :D . Mianowicie moja kochaniutka pchełka robi bobki żółto-czarno-brązowe. Co to może znaczyć? czy to kwestia pożywienie? Mocz ma normalnego koloru.
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[UKLAD POKARMOWY] zółto-brązowo-czarne bobki

Post autor: limba »

No wiesz wszystko zależy od tego co wcina..moje np pożerają dużo marchewki i ich bobale są dość jasne przez to ....więc pewnie kolor bobów twojego ogoniastego odpowiada temu co wcina :lol:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

[UKLAD POKARMOWY] zółto-brązowo-czarne bobki

Post autor: Farandil »

dokladnie, moze zjadl na przyklad zolty papier i teraz go wydala.
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

[UKLAD POKARMOWY] zółto-brązowo-czarne bobki

Post autor: czarny mag »

Och..... ulżyło mi... Myślałem że jest na cos chora i chciałem już iśc do veta... naprawde.
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[UKLAD POKARMOWY] zółto-brązowo-czarne bobki

Post autor: limba »

mozesz poobserwowac....np nie dawac jej warzyw przez jakis czas i zobaczyc czy kolor bobali sie zmieni.... 8)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”