Ostre przeziębienie a nalewka z nasturcji wielkiej

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
domisia
Posty: 44
Rejestracja: wt maja 10, 2011 12:22 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ostre przeziębienie a nalewka z nasturcji wielkiej

Post autor: domisia »

Nietoperrr... pisze:A my właśnie jesteśmy w fazie eksperymentów z nasturcją,przeszliśmy przez trzy różne antybiotyki,które dały bardzo mały efekt,szczuras nalewkę dostaje od 3 dni i gruchanie z dnia na dzień się zmniejsza... ;) Ponadto podaję też swoim dzieciom po kilka kropelek i kaszel ustępuje ;D
Ja też na dziecku poeksperymentowałam :D i wyszło super, małej przeszło przeziębienie w ciągu dwóch dni, a normalnie leżałaby tydzień w łóżku. Zasada co do dzieci jest następujaca - naleweczkę podajemy w takiej ilości kropelek, ile dziecko ma lat 3 x dziennie, czyli ja mojej 7-letniej córci podaję 3x 7 kropelek, mieszam z herbatką, ale z Kubusiem na pewno lepiej smakuje :)
Za Tęczowym Mostem: Bianeczka...
Awatar użytkownika
ozi
Posty: 117
Rejestracja: pn maja 17, 2010 4:03 pm
Lokalizacja: świdnica

Re: Ostre przeziębienie a nalewka z nasturcji wielkiej

Post autor: ozi »

Ok, też nabyłam :) Przez allegro, ok. 50zł z przesyłką. Szczerze mam nadzieję, że to nie jest jakiś zdrowotny pic na wodę i naprawdę coś da. Jak to jest z tym dawkowaniem? Do 10 kropelek dziennie? I właściwie jak długo można to bezpiecznie stosować? Tam jest alkohol, więc pewnie nie za długo bo jeszcze się uzależnią i dopiero będzie problem :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”