[Warszawa] MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 polecacie?

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 polecacie?

Post autor: sylwiaj »

ale ja nie narzekam na podjęcie natychmiastowej decyzji chodzi mi o to że szczur tak czy siak powinien zostać zbaany - obmacany chociaz czy nie kryją się jakieś guzy;/
Przynajmniej z tymi szwami mnie uspokoiłaś:)
W środe ide ze wszystkimi ogoniastymi na kontrolne obmacanko do dr Blanc bo jednak niepokoi mnie ze Czerniak podciąga brzuszek - robi jej się talia i jest jakaś dziwna (a wczoraj była u weta i uważam że nie została dokładnie zbadana;/)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: [Warszawa] MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 polecacie?

Post autor: Izabela »

Rozumiem, że Czerniak jest dopiero co po operacji? To takie podciąganie brzuszka to prawdopodobnie efekt skurczów mięśni gładkich, zdarza się dosyć często po zabiegu kastracji. I świadczy zapewne o bólu, którego nie da się uniknąć przytakiej ingerencji w organizm. Ciura dostała na pewno lek przeciwbólowy, trzeba go stosować wg wytycznych lekarza, to uśmierzy trochę ból. A z czasem skurcze miną.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 polecacie?

Post autor: sylwiaj »

ale sterylizacja byla tydzień temu... przez 3 dni miala lek przeciw bolowy. Na zdjęciu szwów dostała dodatkową końską dawke antybiotyku (pół tabletki) mam wrażenie że cos jest nie tak....
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: [Warszawa] MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 polecacie?

Post autor: Izabela »

Jeśli czujesz, że trzeba, to nie pozostaje Ci nic innego, jak pójść do weta na kontrolę, może faktycznie coś jest nie tak (lepiej dmuchać na zimne). Ale sugeruję, by pójść do tego, kto operował i kto wie, co wycinał i jak to robił. Albo zadzwonić najpierw i pogadać.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Re: [Warszawa] MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 polecacie?

Post autor: Nisia »

Cóż, a ja bym polecała pójść na kontrolę do kogoś innego. Np. na dyżur do dr Kacprzak. To, że pracują razem nie oznacza, że razem myślą. Każda ma inne podejście. A że się znają, to może przecież jedna zadzwonić do drugiej i zapytać "co robiłaś?". Poza tym - dr Kacprzak może od razu zrobić usg, jeśli będzie taka potrzeba.
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 polecacie?

Post autor: sylwiaj »

nie wiem jakimi szwami tam robią ale te co wystaja moim ogonkom z brzuszkow koszmarnie długo się rozpuszczaja tzn póki co się nie rozpuszczają;/nie wiem czy błąd czy co ale szczura strasznie się przez to męczy;/ W klinice na Bokserskiej szczura miała powiększoną dziurkę i P. Blanc próbowała jej wyciągnąć nieszczesny szew;/ ile wyszło tyle wyszło teraz szczura ma brzuszek płukany wodą utlenioną i niestety ropieje jej strasznie supełek przesunoł się do dziurki i możee we wtorek na kontroli uda się wreszcie pozbyc tych paskudnych nici:/
Jedno jest pewne więcej tam szczura nie zoperuje;/
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Re: [Warszawa] MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 polecacie?

Post autor: Nisia »

Zwróć uwagę, że tam są dwie wetki operujące - działają niezależnie od siebie, każda ma inne zwyczaje, inne pomysły. Tak więc jeśli nie jest się zadowolonym z usług jednej, można pójść do drugiej nie skreślając jednocześnie całej lecznicy.
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] MedicalVet na ul Bohdanowicza 9 polecacie?

Post autor: sylwiaj »

a ja jako ze dzisiaj dr Rzepka nas odwołała poszłam do dr Damiana i jestem bardzo zadowolona:)
Dr Damian zajmuje sie głównie psami ale swietnie sobie poradził z moim ogonem:) I nie było to łatwe bo w końcu czyszczenie ropnia, łyżeczkowanie i ocena tych przegniłych uszu:)
Najbardziej mi sie podobało ze obchodził sie z Muchą jak z jajkiem:) Dr Ania juz wycwiczona wie jak mocno moża a dr niepewny jeszcze w swoich ruchach ale naprawde dawki antybiotyku super przeliczył (zgodnie z tym co dawała dr Rzepka) i dodał od siebie antybiotyk do płukania ropnia:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”