Biuro Detektywistyczne OGON

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
GAME_MAN
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 28, 2012 7:28 pm

Biuro Detektywistyczne OGON

Post autor: GAME_MAN »

Przedstawiam Wam moje trzy nowe agentki specjalne

Obrazek

Milka i Fanta

Obrazek

oraz Bambucza
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Biuro Detektywistyczne OGON

Post autor: unipaks »

Śliczne kruszynki :-*
Napisz coś więcej o nich, skąd są, coś o ich charakterach i upodobaniach :) I koniecznie wymiziaj ode mnie i moich bab! :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: Biuro Detektywistyczne OGON

Post autor: rattulia »

Ale słodkie maluchy. Mizianie dla pań z Płocka proszę przesłać!
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Biuro Detektywistyczne OGON

Post autor: Szeliza »

jakie tyci tyci słodkie ::)
wygłaskać od nas ! ;D
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Biuro Detektywistyczne OGON

Post autor: smeg »

Jakie maciupeństwa, ile one mają? Nie za wcześnie oddzielone od mamy? Zwłaszcza Bambucza wygląda, jakby jeszcze mleczko miała pić ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Biuro Detektywistyczne OGON

Post autor: Afera »

Jakie maleństwa!
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
GAME_MAN
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 28, 2012 7:28 pm

Biuro Detektywistyczne OGON

Post autor: GAME_MAN »

Tak wiec, szczurki niestety sa z zoologa, ale zamowione u znajomej mojej tesciowej, wiec chociaz to jest jeden pozytyw z tej opcji, ogolnie stalo sie to poprzez trudnosci z dogadaniem sie z innymi szczuromaniakami ktorzy wydaje mi sie ze robili wiecej problemu nowemu wlascicielowi niz ofiarowali dobra ogonkom w postaci nowego domu, ale bylo minelo.
Co do szczuraskow to sa u mnie 2 dni i maja ok 4-5 tygodni.
Fanta to typowy leniuch, gdyby polozyc ja na skraju przepasci od razu zamknela by oczy i ciela komara, ale noca łazi gdzie sie tylko da, az rano ciezko ja znalezc, np dzis rano wogole jej nie znalazlem w klatce bo przecisnela ise przez kraty i spala w rurze obok.
Bambucza to chyba najzwywszy ogonek z calej trojki, biega, skacze i wspina sie i buszuje gdzie sie da.
Milka ma cechy obu w/w szczuraskow w umiarkowanym stopniu, ale jako jedyna zawsze zaczyna tarmoszenie i kotlowanie sie z Fanta i Bambuczą.
:)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Biuro Detektywistyczne OGON

Post autor: smeg »

Jak dla mnie, to one mają 3 tygodnie albo ich matka nie była odpowiednio karmiona. Cóż, uroki zoologa. Mam nadzieję, że szczurki nie okażą się przez to chorowite, a Ty nie popełnisz więcej tego błędu ;) Teściowa zapewne zamówiła je z hurtowni, a Ty dałeś im zarobić.
Może się wydawać, że osoby oddające szczurki rzucają Ci kłody pod nogi, ale postaw się na ich miejscu - wyciągasz szczurki ze złych warunków, leczysz je za własne pieniądze, dbasz, odkarmiasz, więc chcesz mieć potem pewność, że trafią do najlepszych możliwych domów ;) Nie chodzi o to, żeby ogonki miały "jakiś" dom, tylko najlepszy, bo na taki zasługują.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
GAME_MAN
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 28, 2012 7:28 pm

Biuro Detektywistyczne OGON

Post autor: GAME_MAN »

to po co zadaj mi ktos pytanie czy zgadzam sie na wizyte przedadopcyjna skoro i tak nie ma zamiaru do mnie przyjechac odpowidzialem na wszystkie pytania pozytywnie, nie mam nic do ukrycia a mimo to ciagle jakis problem, szczurki sa wszystko ladnie pieknie, a za chwile ze sa zarezerwowane i tak na okraglo...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”