Jessy.

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Jelly123
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 04, 2010 5:28 pm
Lokalizacja: koło Poznania :)

Jessy.

Post autor: Jelly123 »

Jessy umarła tej nocy. Dzisiaj miałam z nią odwiedzić weterynarza. Nie zdążyłam.
Nie wiem co się z nią stało. Nie miała żadnych niepokojących objawów prócz tego, jak bardzo była słabiutka, jak przechylała jej się główka na bok kiedy próbowała się napić. Przestała jeść, poddała się. Nieustannie próbowała wyjść na ręce, a jak już wyszła - chciała wracać, jak była w klatce zaczynała wspinać się po prętach i spadać. Ciężko było na to patrzeć.

Nie mogę się pozbierać. Jessy zostawiła mnie i swoją koleżankę Suri, która mimo, że na pewno jest zdrowa, niczego nie je od wczoraj. Leżała obok jej ciałka i ugryzła mnie kiedy wyciągałam martwą Jessy. Nie wiedziałam że strata szczurka może tak boleć. I właściwie nie wierzę, że już jej ze mną nie będzie.
To był mój pierwszy w życiu szczurek. Dałam jej wszystko co mogłam, ale jej czas się skończył.

Śpij spokojnie, moja księżniczko. [*]
nie mam gdzie jej zakopać. jest za zimno.
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Jessy.

Post autor: noovaa »

:(
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Jessy.

Post autor: klimejszyn »

[*] :(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jessy.

Post autor: unipaks »

:( dla Jessy [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Fuzia
Posty: 476
Rejestracja: pn lip 18, 2011 8:03 am
Numer GG: 13888145
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jessy.

Post autor: Fuzia »

:'( [*]
Majka , Tośka, Kuleczka

Za TM : Zosia vel Mała [*], Mika [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34871 <- Wpadajcie często :*
Awatar użytkownika
Jelly123
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 04, 2010 5:28 pm
Lokalizacja: koło Poznania :)

Re: Jessy.

Post autor: Jelly123 »

dziękuję wszystkim :)
jednak czuję się okropnie. moja szczurcia miała dopiero 2 lata. zawsze była dosyć słabiutka, chorowała na przeziębienie ale zawsze udawało jej się z tego wyjść... teraz mam ją na sumieniu. przez ostatni tydzień dosyć zaniedbałam szczurki. zmieniałam im tylko wodę, jedzenie i czasem trochę ściółki. byłam zajęta własnym zdrowiem, również dość poważne zachwianym, i ciągłymi próbami przed występem jak i nim samym. za każdym razem jak Jessy wyglądała na słabą to myślałam, że po prostu jest zaspana, bo zerkałam na nie tylko na chwilkę... tak bym chciała cofnąć czas i rzucić te całe występy i pobiec do weterynarza! jedyne co mi zostało to ogrzewać ją butelką z ciepłą wodą i przytrzymywać przy poidełku. była taka wychłodzona, choć klatka stała przy grzejniczku. z drugim szczurkiem teraz też nienajlepiej. wpadła w jakąś depresję czy coś. nie rusza się z miejsca gdzie umarła jej przyjaciółka i nie je. co jakiś czas oblatuje całą klatkę i wszystko obwąchuje, nie wiem, może jeszcze jej szuka... boję się, że z nią też się coś stanie, a teraz na tydzień wyjeżdżam w góry. ;(
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Jessy.

Post autor: Afera »

[*]
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Jessy.

Post autor: akzi »

[*] :(
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
treehouse
Posty: 406
Rejestracja: wt paź 18, 2011 11:56 pm
Lokalizacja: USA

Re: Jessy.

Post autor: treehouse »

:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”