jak podać pastylke zeby zjadł?

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
6kozica
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 08, 2012 11:14 am

jak podać pastylke zeby zjadł?

Post autor: 6kozica »

sory że tu zaczynam pytanie ale nie wiem gdzie ;/ mam takie pyt dostałam tabletke nie chce mi szczur tego jeść jak mam to jej rozrobić czy coś ?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: jak podać pastylke zeby zjadł?

Post autor: klimejszyn »

a co to za tabletka ? na pewno nie masz jej podać całej, wet podał Ci dawkowanie ?
tabletkę musisz rozkruszyć (np zgniatając łyżką na talerzyku, dokładnie, na pył), potem podzielić na tyle części, ile zalecił wet.
dawkę leku możesz podać z gerberkiem, odrobiną masła, jeśli to antybiotyk to nie można podać z nabiałem, tj mleko, jogurt itd.
albo jak masz glukozę - moje chętnie jedzą nawet gorzki lek z odrobiną wody i szczyptą glukozy.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
6kozica
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 08, 2012 11:14 am

Re: jak podać pastylke zeby zjadł?

Post autor: 6kozica »

to w sumie taka witamina, i jedna szczurka zjadła a tej co bardziej wskazane nie chce ruszyć tego no to w gerberku w takim razie to rozkrusze dzieki wielkie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”