[WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: freesound »

papala pisze: Czarna kapturka i czarnulka prawdopodobnie zostają u nas.
Hahaha wiedziałam! A jeszcze w niedziele była mowa o szukaniu im domków hehe :) Wymiziaj słodziaki!

Moje o 11 zostały zabrane przez Igutę. Szkoda było oddawać, ale z drugiej strony jedna z moich dziewuch nie polubiła się z resztą, więc no trzeba było :)
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: freesound »

w czwartek znaczy się ;p
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: papala »

freesound, to jest silniejsze ode mnie! Furii na pewno nie oddam, widząc jak się tuli do Kaśki i wszędzie za nią łazi, aż mi przyjemnie na serduszku. A przed chwilą mój chłop odkrył, że kapturka macha uszkami jak się ją mizia i już całkiem się zakochał. Wziął na ręce i teraz siedzi godzinę powtarzając "Ja jej nie oddam, nikomu nie oddam" ;D Przyznam, że przeszło mi przez myśl, żeby brać od Ciebie całą siódemke i te Igutowe do niedzieli przetrzymać, ale dobrze, że tego nie zrobiłam, bo pewnie tych też bym już oddać nie chciała :D:D Normalnie trafiły się skarbusie kochane!
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: Iguta87 »

Haha, no coś w sobie mają te szczurki, moja mama miała wziąć jasną i czarną ale jak zobaczyła kapturkę (a od zawsze powtarza że tego umaszczenia nie lubi) to wzięła wszystkie trzy i nawet nie chciała słuchać że kapturkę ja chciałam! :)
Nie upierałam się, zawsze to lepiej że zostały razem i nie trzeba ich rozdzielać;)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: papala »

My chyba jednak oddamy wszystkie, 5 to za duże stado. Choleeera, już sama nie wiem co robić, płakać mi się chcę jak pomyślę, że którejś w naszej klatce zabraknie. Mam mętlik w głowie. Czy one muszą być takie kochane? Jeeeejku :'(
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: freesound »

To chociaż Furię zostaw.. Nie chcesz chyba zasmucić Kaśki ::) :P
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: rastol »

Kurczę Dorocia nabiera sił w oczach:)
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: rastol »

a z maluchami tak to jest - masz kilka dni co ja mówie nieraz dzien i pokochasz tak ze szok:) ciężko podejmować takie decyzje, i najchętniej by się zostawiło wszystkie. Ja miałam podobnie z małą. Pestka sama została chciałam jej sprawić towarzycho. Wiedziałam że jeśli się nie sprawdzi będę miała ją (malutką) komu dać - i wiem że miała by świetny dom. ale tak się w niej zakochałam, w dodatku chora była że wzięłam się ostro za leczenie, zamówiłam duuuuuuużżżżą klatkę , zakupiłam poidełka, hamak, poprosiłam męża o zrobienie domku, i postanowiłam powiększyć towarzystwo:) tym razem adoptując:) bo naprawde juz ciezko byłoby mi wziąć ze skelpu (przez litość) i znowu tyle stresu przez leczenie przechodzic, nie śpiąc po nocach i czekając czy szczurek dożyje rana.Czekam tylko aż malec się wykuruje i Pestka. Pestka ma słabe objawy (przeziębienie )myślę że szybko wyzdrowieje bo poleciałam od razu do weta.Nattomiast mała była ze sklepu i nie wiem w jakim tragicznym stanie ją wziełam - zapalenie płuc - nie wiem jak zaawansowane.(więc trzymać kciukasy żeby się udało).
Przynajmniej wiesz że maluszki na pewno trafią w dobre ręce.Zawsze możesz poprosić o opisanie tego co się dzieje u maluchów. Wiem że to nie to samo, pozatym szczurasy przyzwyczaiły się do siebie nie wiem czy lepiej parkami nie posłac do DS.Dla maluchów to tez stresik (bo pewnie tez tym się martwisz) kolejny raz zmieniac miejsce, ale lepszy taki stresik niz to co przezyły wiesz.... (wczesniej niz uratowałaś im życie ) wczesniej u nieodpowiedzialnych , patologicznych "włascicieli". przez bardzo małe w.
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: papala »

Decyzja podjęta! Agutka i Dorotka jadą razem do rastol, a Furia i Adelka zostają u nas! Bardzo się cieszę, że panny powędrują do nowego domku razem. :)
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: rastol »

super że małe zostawiliście:) hehe szczerze mówiac to wiedziałam ze tak będzie:) jak tu Kaście odebrać towarzycho:) a kapturzasta podbiła serducho Twojego chłopa to co tu zrobić:) te maluchy już tak maja raz je zobaczysz i się zakochujesz:)
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: papala »

Dzisiaj w klatce dziewuchy się pobiły, z tego co widziałam to Kaśka z Dorotką. Od razu zareagowałam, ale i tak myślałam, że to sprzeczka jak zwykle. Chwile po tym wyciągnęłam dziewuszki i Dorotka była jakaś osowiała. Przygotowałam jej gerberka z proszkiem na wzmocnienie, który kiedyś dostałam od weta i nagle zobaczyłam, że ma rozerwaną skórę na około 1cm długości pod nóżką. Kaśka tak jej wgrzmociła, że aż widać cały mięsień :( Nie zauważyłam wcześniej, bo ani krewka nie leci ani Dorotka nie kuleje. Jest za to bardzo osłabiona. Dzwoniłam już do pani dr Strugały, powiedziała, że nic się nie stanie jeśli poczeka do jutra rana. Tak bardzo się boję, Dorotka jest jeszcze chudziutka, marniutka mogłam w ogóle nie dawać jej do moich dziewuch. W sumie dobrze sobie radziła, nawet Emilke dominowała mimo, że taka malutka, ale jednak tak wielkie cielsko jak Kaski w porownaniu do niej. Taka głupote zrobic :'( Mam nadzieje, ze do rana nic się nie stanie.
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: freesound »

Oj biedactwo, ale na pewno się wyliże! Trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: papala »

Ja już się tak stresuję, pierwszy raz widzę taką dużą rane u szczura. Dorotka sie nawet podrapac nie umie, wlasnie zaczeła kulec. Martwiłam się, że trzeba bedzie dac narkoze, ale ponoc wystarczy znieczulenie. Dorotka musiała mi pozazdrościć, wczoraj skręciłam kostkę, pewnie nie chciała, żebym czuła się osamotniona ::) A tak na poważnie, to trzymać kciuki, żeby wszystko było okej :'(
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
rastol
Posty: 64
Rejestracja: pt sty 27, 2012 8:48 pm

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: rastol »

nie powiem nie martyw się, bo słowa nie pocieszą, nie zmienią stresu.... jednak nie win sie za nic! skad mogłas wiedziec ze cos sie wydarzy skoro wczesniej dziewczyny sie dogadywały....Ja trzymam kciuki.... naprawdę mocno.... i dobrze ze znieczulenie wystarczy. Dorotka wyjdzie z tego zobaczysz..... musi wyjść , całe zycie przed maluchem. Ja jestem całym sercem z Dorotką.
Ze mną:Kreska,Agutka i Dorotka (2 ostatnie adoptowane z forum),W szczurkowym raju:Dżery, Zeusek, Kropusia-tęsknię strasznie, kocham:*odeszła nagle po operacji:( Pesteczka zmarła bez objaw choroby w wieku 2.5 lat.W psim raju-Rolfuś kochany wilczur.
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] Cztery kochane maluszki

Post autor: papala »

Adelka wciąż do adopcji, nie jestem w stanie zostawić jej na ds. Moim babom coś odbiło i zaczęły atakować małe. Dzisiaj Miszka 4 razy rzuciła się na Adelke, co dla mnie było szokiem, bo Micha to oaza spokoju. Nie chcę ryzykować zdrowia maluszków. Furia jest większa i jakos sobie radzi, więc nad nią wciąż się zastanawiamy. Adelka na 100% do wydania.
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”