kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Awatar użytkownika
AmaziinGx33
Posty: 79
Rejestracja: pt sty 27, 2012 10:51 am
Lokalizacja: Pabianice

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: AmaziinGx33 »

Mam w uszach 3. Jedną w lewy i dwie w prawym.
Trzecią robiła mi koleżanka .. później żałowałam bo rok mi się paprała ; // ale przynajmniej coś mnie to nauczyło .. :)

W wardze miałam . Niestety musiałam wyjąć.
Teraz planuje zrobić w nosie, ale pistoletem .. bo igieł się okropnie boje ... :( :( :(
Moje Skarby :
Nela < 33
Tosia < 33
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

nie rób pistoletem.... nawet w uchu, a co dopiero w nosie.
pistolet miażdży tkankę, zamiast ją przeciąć, co może prowadzić do martwicy i innych paskudztw. przekłucie igłą to dosłownie sekunda, ale tylko i wyłącznie w studiu.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: akzi »

pistolet do nosa ? pierwsze słyszę. w studiu by chyba cie za niepowazna uznali !
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
rudziatko
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 15, 2010 4:09 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: rudziatko »

Pistoletem nic nie powinno się przebijać, nawet uszu a co dopiero nosa!! Mi kosmetyczka przekłuła uszy pistoletem. Efekt- półtora roku babrania. Wszystkie inne dziurki nie robione pistoletem- po miesiącu zero babrania. Boisz się igieł a nie boisz się wciskanego na chamca kolczyka do nosa? Igłą jest mniej boleśnie i lepiej.
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest."

Ze mną: Krecik, Pinezka, Mi, Kruszyna :)
Za tęczowym mostem: Agata, Synuś, Brukselka, Gandzia, Tequila, Diablica, Śnieżynka [*] ;([/b]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

AmaziinGx33 pisze:Mam w uszach 3. Jedną w lewy i dwie w prawym.
Trzecią robiła mi koleżanka .. później żałowałam bo rok mi się paprała ; // ale przynajmniej coś mnie to nauczyło .. :)

W wardze miałam . Niestety musiałam wyjąć.
Teraz planuje zrobić w nosie, ale pistoletem .. bo igieł się okropnie boje ... :( :( :(

Nie patrz na igłę. Najlepiej zamknij oczy, wtedy mniej poczujesz ból. Samo ukłucie zrobione przez profesjonalistę trwa ułamek sekundy , naprawdę ! Są kłucia, które wykonuje sie dluzej np. industrial, bo potrzeba na niego 2 dziurki.

Ale nos to chwila,a potem o wiele dluzej trwa założenie kolczyka :D

Tylko pamiętaj, zeby nie patrzeć na igłę. Zobacz tylko czy wszystko jest w studio wyjmowane ze sterylnych opakowań. A potem sobie usiądż, dwa wdechy i zamknij oczy.

Będzie trwało krócej niż kiedy kłuła kolezanka.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
rudziatko
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 15, 2010 4:09 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: rudziatko »

Ja planuje kolczyka w brwi i nie wiem jak to przeżyje. Igieł się nie boję, nawet można powiedzieć, że chorobliwie je uwielbiam :P Tylko nienawidzę majstrowania mi przy oczach, no ale chyba jakoś przeżyje jak się w końcu zdecyduje :P ma ktoś może doświadczenia z migrującymi kolczykami? Bo zaczynam się obawiać o mojego industriala czy przypadkiem nie chce wywędrować... :(
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest."

Ze mną: Krecik, Pinezka, Mi, Kruszyna :)
Za tęczowym mostem: Agata, Synuś, Brukselka, Gandzia, Tequila, Diablica, Śnieżynka [*] ;([/b]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Wklej zdjęcie. MIgrujący latwo rozpoznać :) Brew też lubi migrowac, moja się na szczescie dłuuugo trzyma.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
rudziatko
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 15, 2010 4:09 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: rudziatko »

http://imageshack.us/photo/my-images/32/1011277.jpg/

Tu najlepsze zdjęcie jakie udało mi się zrobić :P On przekłuty już był tak na dole i odstawał trochę jakby. No a teraz z niczego mi spuchł trochę i boli na zmianę ze swędzeniem. Wygojony już był więc obawiam się migrowania i na to mi wygląda :(
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest."

Ze mną: Krecik, Pinezka, Mi, Kruszyna :)
Za tęczowym mostem: Agata, Synuś, Brukselka, Gandzia, Tequila, Diablica, Śnieżynka [*] ;([/b]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

A ten kolczyk już miałaś wcześniej, czy to nowy (bardzo fajny! :D ) ? Industrial, helix i conch lubią sie zapaskudzić po spaniu. Najlepiej jakbyś po kąpieli go wyciagnęła, umyła ucho p/balteryjnym mydłem , kolczyk też i potem psikac octeniseptem ( kolczyk wlóz z powrotem).
Wg mnie nie powinien wymigrowac , to jest gruby kolczyk i jesli nigdzie nie uciska i sobie tam siedzi wygodnie, to nic mu nie będzie.
Pewnie się gdzies zabrudził i siedza bakterie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
rudziatko
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 15, 2010 4:09 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: rudziatko »

Miałam go od roku. Wszystko było pięknie już wygojone a teraz to każde dotknięcie chociażby kolczyka bolało jak cholera :( wyciągnęłam, pooglądałam i okazało się, że jednak wychodził sobie niestety :( widocznie za płytko przebite było czy coś. Teraz czekam aż się wygoi i dolna dziura do poprawiania pójdzie ;) Paul_Julian, takie kolczyki to tylko w Nysie po 3 zł i 4 zł, polecam :D
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest."

Ze mną: Krecik, Pinezka, Mi, Kruszyna :)
Za tęczowym mostem: Agata, Synuś, Brukselka, Gandzia, Tequila, Diablica, Śnieżynka [*] ;([/b]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Mogło byc za płytko. Ale lepiej sobie zrób w drugim uchu, bo pewnie na to bedziesz musiała dlugo czekac az się porządnie zagoi. Żeby potem nie było tak , ze będziesz miec jeden szeroki kanał, bo sie połączy z tą nową dziurką.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: zuzka-buzka »

Ja strasznie marzę o kolczyku w wardze. :D Miał ktoś z was? Zostaje po nim blizna? Bardzo boli? No i najważniejsze: jak przekonać mamę? :P To nie jest mój chwilowy kaprys, o takim kolczyku marzę chyba 1,5 roku.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

zuzka-buzka pisze:Ja strasznie marzę o kolczyku w wardze. :D Miał ktoś z was? Zostaje po nim blizna? Bardzo boli? No i najważniejsze: jak przekonać mamę? :P To nie jest mój chwilowy kaprys, o takim kolczyku marzę chyba 1,5 roku.
ja mialam 3, blizna zostaje, mam bardzo widoczne dziury po całej trójce ;) czy boli - to zależy, dwa nie bolały mnie w ogóle, przy trzecim poczułam ukłucie. jak przekonać mamę - nie wiem, ja mojej nigdy nie przekonałam do kolczyków ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Agusta »

Na papranie się polecam tribiotic: http://www.doz.pl/apteka/p3118-Tribioti ... 0_saszetek
Bardzo pomaga zaleczyć najbardziej wybredne przekłute miejsce :)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: zuzka-buzka »

Klimejszyn, nie da się jej w żaden sposób zatuszować?
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”