pożółknięty fuzz

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nayeli
Posty: 25
Rejestracja: czw sty 19, 2012 8:14 pm
Lokalizacja: lubelskie

pożółknięty fuzz

Post autor: Nayeli »

wiem, że pożółknięty ogon to niedobór witamin. natomiast co z całym żółtym szczurem?
próbowałam go umyć, nie zadziałało, podaję mu vibovit, a on dalej jest żółty. je karmę Tima Rattima Premium Musli+ gerberki, jogurty, owoce, warzywa.
niech mi ktoś powie, jeśli wie, co mu jest i co robić?
Obrazek

*ogon czarny bo ubrudzony w ziemi z kwiatka.
Szukam transportu Lublin-Olsztyn
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: pożółknięty fuzz

Post autor: Iguta87 »

A to jest samiec? Jeśli tak to to żółte to może być samczy łupierz, mój łysol też taki miał, zniknął po kastracji. Nie jest żadną chorobą, to ma jakiś związek z hormonami, testosteronem czy coś takiego.

Podobno można wykąpać szczura w Nizoralu jak Ci to bardzo przeszkadza, ale nie dam sobie ręki uciąć czy to prawda.

To pożółkły ogon świadczy o braku witamin? Nie miałam o tym pojęcia.
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Nayeli
Posty: 25
Rejestracja: czw sty 19, 2012 8:14 pm
Lokalizacja: lubelskie

Re: pożółknięty fuzz

Post autor: Nayeli »

tak, to samiec. nie przeszkadza mi to, po prostu się trochę wystraszyłam. a i tak szykujemy się na kastrację w maju więc oby mu przeszło :) .
dziękuję :D !
Szukam transportu Lublin-Olsztyn
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: pożółknięty fuzz

Post autor: Nakasha »

Mi też się wydaje, że to testosteronowy łupież - powinien zniknąć po kastracji, jeśli ją planujecie. ;) Jeśli nie, można szczur co jakiś czas umyć w rozcieńczonym nizoralu.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”