Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

To do mnie wraca. Dobija mnie myślenie.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

Ivcia pisze:Byłam dzisiaj w salonie Play - chciałam, żeby zablokowali połączenia przychodzące z Jego i Jej nr tel na mój.
Powiedzieli, że da się zrobić, ale muszę zadzwonić do Obsługi Klienta.
Pogadaj z Jordanem. Jordan pracuje w Playu juz kilka długich lat, i coś na pewno pomoże np. w kwestii wcześniejszego zerwania umowy bez płacenia kary itd.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: jordan »

Ivcia pisze:To do mnie wraca. Dobija mnie myślenie.
a zalezy ci na numerze ? bo za 49zl mozesz zmienic sobie na zloty numer i miec spokoj :) ew. jesli masz jakiegos smartfona czy cos to mozesz zablokowac sobie dane nr tzw czarna lista :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Zależy mi na numerze... Póki co dupek milczy. Oby tak dalej.
A smartfona nie mam... Niestety.

Hmm... Dzisiaj byłaby 3 rocznica. Dziwnie jest.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: KITEgirl »

Jej, jak dawno nie jęczałam.. U mnie to dopiero jakaś masakra. Własne myśli potrafią być najgorszym wrogiem..
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Wszyscy się rozstają. Dołujące.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: Smutnik :(

Post autor: rattulia »

Ivciu, pomyśl, że wiele ludzi się też łączy. Ty masz po prostu niesamowitego pecha. Wiesz, że jak wszystko spróbuje się obrócić w żart to problem wydaje się prostszy do rozwiązania?

A tak w ogóle, to chciałam napisać, że niedawno zmarł (przeżywszy lat trzy i pół) mój chomiczek rasy roborowskiego i jest mi niesamowicie przykro, ale widzę, że ludzie mają większe problemy... :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

Trzy i pół roku to chyba sporo dla chomiczka. Nie przejmuj się , że Twój problem ktos może uznać za mały. Dla Ciebie to duży problem i to najważniejsze.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: Smutnik :(

Post autor: rattulia »

Może... ale jak się słyszy: "To tylko chomik" to na sercu robi się jeszcze ciężej. Jakoś tak klatka stoi pusta (znaczy w środku jest zdjęcie, jedzonko i woda, bo strasznie trudno mi się przyzwyczaić, że nie zmieniam nikomu nasion, nie głaszczę). Nikt w nocy nie buszuje... Czasem pogłaszczę zdjęcie. Pomaga.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

Zdjęcie lepiej połozyc na półeczkę, a klateczkę uprzatnąć, żeby nie przywoływała złych mysli. Nie będzie się kurzyć, a jedzonko i woda bardziej przyda się Twojemu stadku :)
No i masz swoje ogonki jeszcze do kochania, głaskania.

Ale możesz też przygarnąc chomiczka i wtedy ta mała klateczka nie będzie pusta :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: Smutnik :(

Post autor: rattulia »

Jednak, gdy zdjęcie jest w klatce to... tak jakby on tam był. Więc czuję się trochę lepiej. Przynajmniej na razie. U mnie kolejny nawał problemów. Jak oduczyć szczurów, żeby przestały wygryzać dziury w kuwecie i przez nie wychodzić? Masakra!!!!
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Pierwszy raz zadzwonił do mnie zastrzeżony nr przed świętami. Chwile wcześniej gadałam z byłym szefem, więc pomyślałam, że czegoś zapomniał. Odebrałam, w słuchawce cisza... Od poniedziałku codziennie, a nawet kilka razy dziennie dzwoni do mnie zastrzeżony nr. Już nie odbieram, ale odchodzę od zmysłów. Może to znowu ON.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: mini »

Beczę, ciągle. Włosy zaczęły mi wypadać, żołądek szaleje, a życie prywatne jest w jakiejś cholernej rozsypce.
Mam ochotę się poddać, rzucić wszystko i się napić. Zalać w trupa, nie myśleć.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

Na włosy spróbuj Vitapil z biotyną.
Tylko sie nie pomyl i nie popros w aptece o Vitapol (jak ja) :D

Używam tego Vitapilu codziennie od kilku mięsiecy na łysienie androgenowe i coś pomaga. Nie jakaś rewelacja, ale jest lepiej. A próbowałem już stosy różnych rzeczy.
A jak nie pomoże na włosy, to ma rózne inne fajne rzeczy i też bedzie dobrze.

No i trzymaj się , nie dawaj sie depresji ! Moze możesz brac jakieś lekkie leki na deprechę ? Zawsze możesz napisac i sie wyżalić jak coś. Będziemy chociaz mentalnie pomagać, jak coś możesz do mnie też zrzędzić, choćby po to, zeby napisać.

Kłopoty dzielone na kilka osób NAPRAWDĘ stają się mniejsze :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Smutnik :(

Post autor: mini »

Mi włosy przez terapię chemią wypadają..

Chociaż kto wie, może "Vitapol" pomoże :D Na bank ta "dygresja" poprawiła mi nastrój ;)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”