Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Futra z charakterem

Post autor: Afa1811 »

Eve, gdzie te obiecane fotki? bo ja cały czas czekam, nie mam się do czego ślinić :(
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Kochani foty będą jak tylko ..
Skończę robić ziazi w mieszkaniu czyli składać meble bo mam taki sajgon że nawet teraz siedzę na taboreciku bo krzesła od kompa zagracone. Ale powiem tylko że maluch to ładnego imienia chyba mieć nie będzie bosz to agregat nie z tej ziemi, a złośliwa jest że jasny pierun ... och faktycznie te futra co do mnie trafiają to MAJĄ CHARAKTER , z tytułem się nie pomyliłam oj nie..
Ale, ale żeby tam nie było że ja wam zupełnie nic to :
W domu powstają nowe ( oczywiście lepsze i bardziej trafione - tak uważają moi chłopcy) nazwy na odmiany ogonów. I tam mamy
Ciapciaki - to rasa wszystkim znana; czarny łeb, reszta biała - charakteryzują się tym że są przytulaśne i spokojne.
Oposy - każdy haszczak co się pięknie myje a brud kumuluje na ogonie - czyli u nas obie panny
Gady - młode ciapciaki .. historia wymaga głębszego wyjaśnienia ;D
Princepsy - bardzo rzadkie, które nader wszystko uwielbiają porządek i czystość.
Owce - a to wiadomo ;) rexy kręcone barany.
Niedźwiedzie - wszystkie alfy twardo-rządne.
Pluszaki - miziaki ojh miziaki :)
Reszty nie pamiętam ale to była bardzo twórcza droga dziś w samochodzie >:D
Obiecujem zdjęcia jeszcze przed wyjazdem do Stolycy.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Cytrrryna »

Z tym wyglądem tak jest.. Moje niby wiecznie wystraszone, na łóżku siedzieć nie chcą, a z pościeli robią sitko... Co do tych fajek to się uśmiałam :)
Wymizić! :D
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Nietoperrr... »

A mi się ogromnie spodobało z tym Niedźwiedziem i Niedźwiedzią Łapą - zapożyczyłam na wieczne użytkowanie :D Mogłam? ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Zuzolka »

Oposy
to słowo mnie rozbraja :D Ale zwierzaki całkiem słodkie ;)
każdy haszczak co się pięknie myje a brud kumuluje na ogonie
a u mnie to zaś haszczole to czyściole od góry do dołu, za to ciapciaki to takie czyściochy co do ogona 'nie dosięgają' :D
Pozdrawiamy całą gromadkę :)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Futra z charakterem

Post autor: manianera »

O tak, u nas najbrudniejszy ogon to haszczański - nieporównywalne z żadnym innym pokłady "historii" ;) .
A maluch gryzie, czy tylko upierdliwy? Pewnie go pozostałe szybko przyuczą do jako-takiej przyzwoitości!
Mimo wszystko nadal czekamy na fotki ;) !
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Futra z charakterem

Post autor: Blanny »

Czekamy na te obiecane fotki, czekamy. 8)
I pozdrów OPOSY... Skąd ja znam tę sprawę z ogonem u haszczaków... ::)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem

Post autor: Entreen »

A mój haszczak cały jest czyściutki, łącznie z ogonem. Tylko porfiryny dużo produkuje. W końcu Speedulec-haskulec-strachulec. :D

Za to kaptury ...! Uch, o ile Limfocyt jeszcze jakoś ogon pielęgnuje, o tyle Mikrob - ogólnie śliczny i do schrupania - ogon ma upstrzony pamiątkami, warstwa brudu taka, że odpada płatami... :o
a spróbuj tenże ogon umyć, to streskupy wali takie, że u weterynarza takich nie ma...
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: Futra z charakterem

Post autor: rattulia »

A ja myślałam, że to z moim szczurem coś nie tak, bo wredne ogona myć nie potrafi. a okazuje się, ze to wszystkie takie.... No i masz babo placek. U mnie brudu nie jest aż tak dużo, wystarczy kropelka mydła i przejechać parę razy szczoteczką do paznokci. (Szczoteczka dostała miano "szczurza" i nikt jej nie tyka, poza mną oczywiście i szczurkami). ;D ;D ;D
Awatar użytkownika
Marcheweczka
Posty: 44
Rejestracja: pn sty 02, 2012 6:59 pm
Lokalizacja: Skawina/ Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Marcheweczka »

Ho ho, to takie diablę wychodzi z mojej kobity? Kto by pomyślał. U mnie tylko gryzła po łapkach moich chłopów ;-D A w stosunku do mamusi, z którą mieszkała, była grzeczniutka. Może to takie zachowanie typowej nastolatki (nastotygodniówki właściwie ;-D) - wyrwała się spod skrzydeł mamy i teraz szaleje ;-)
Awatar użytkownika
carrie17
Posty: 353
Rejestracja: sob paź 01, 2011 10:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Futra z charakterem

Post autor: carrie17 »

Co tu tak cicho ???
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Cytrrryna »

No właśnie co tak cicho tutaj? :/
A co do koloru, że czarno-białe spokojne, to moja Mysza jest chyba wyjątkiem, albo jest innego koloru, a ja jestem jakąś daltonistką :D
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

piegus
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Chmuracy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Bukolska
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Obrazek
Cthulhu
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Oczywiście dzieje się tak że wysyła się przypadkowo posta bez autoryzacji wtedy, gdy głowa ledwo co trzyma się na pieńku i mało to nie przybija gwoździka ..
U nas cicho .. bo praca powoduje że wypluwam ostatnie resztki siłki na sprawy domowo-szczurowo- obiadowo-familjane. Ale dzieje się, dzieje. Na górze nad fotami malucha macie imię "piegus" ale nie sugerujcie się ! To wersja robocza ponieważ praca nad imieniem trwa.... Są propozycje .. eghm różne a i tak zapewne skończy się na całkiem innym .. , lecz do dyspozycji na dzień dzisiejszy to już jest .. Gorgona albo Chimera bardziej, Ryjówka lub Dekoder!? ... No więc jeszcze trwają .. ;D
Chmuracy dalej drze futro z Młodą a jest w takim romantycznym, leniwym humorze.. jakby to okrągło nazwać ? ... w miodnym nastroju .. niestety okulary z porfiryny też od paru dni prześladują, zawsze się takie coś musi przypałętać jak wyjeżdżam. Albo Dziecioki coś przywleczą albo jakiś inny diabeł. Leczymy ... choć mam takie wrażenie ze to jest ze stresu bo ta Czorta mała kaptura strasznie się pastwi nad nią. Jak się nie zmieni do mojego powrotu to Mały Huragan zamieszka na parę dni tylko z Bukolską i wtedy niech fika ;) ::) ... i jeszcze żeby było mało to to stworzenie rodem z Rewolucji Francuskiej wpier.. żre.. .. zjada niczym sekator na wiosnę wszystkie śliczne hamaki od Nietoperka i chyba muszę zamówić nowe.. No ZERO szacunku!
Za to wczoraj widziałam COŚ co było .. Zadziwia mnie poczucie humoru szczurów jest czymś pomiędzy Monty Pythonem i abstrakcją Kurta Voneguta a radzieckim kinem wojennym i tym co robił z klasyką Kurosawa ..
Jak to ostatnio bywa wpadam do domu jak zwykle zziajana i z Wielkim planem co to ja nie zdiełam w domu bo przecież jestem tytanem pracy z możliwościami Supermana .. ta plany poukładane do 3 w nocy .. ale najpierw otwieram klatę żeby sobie towarzystwo polatało bo przecież ryje na baczność stoją jak tylko klucz w drzwiach usłyszą .. to i wypuściłam .. z obowiązku, z litości i dla własnego odpoczynku ... Mały Krwiopijca biegała za Chmuracym i czyni jej ziazi, ta o umyśle blondynki nie umie sobie poradzić więc wrzeszczy co rusz, Cthulhu chciała pomóc ale ona też jakoś malucha nie umie wychować .. Bukolska na wybiegach ma inny priorytet ale co kwik to patrzy co się dzieje, spostrzegawcza bestyja zarejestruje ale nie zawsze na pomoc uciśnionym pobiegnie. Ja popijając nektaru dającego +3 do mocy, popatruję sobie co się tam dzieje ze tu takie krzyki.. i tak sobie to trwało .. raz, drugi, dziesiąty, pięćdziesiąty ... W końcu wzięłam Bukolską i tłumaczę że powinna to jakoś rozwiązać bo tak być nie może, że przecież Ona tu ma władzę i takie gwałty toleruje w końcu zabrałam się za argumenty czołgowe .. że przecież to jej siostra a tak bić siostrę .. przecie to rodzina .. Nic Zołza nie odpowiedziała, zabrała swoje trzy litery .. że " zad" wzięła i poszła...
.. minął jakiś czas w piskach i szlochach ..
Mała z Chmurą po jednej stronie pokoju urządzają katorgę szamocząc się za uszy a Bukolska z nad przeciwka pokoju .. coś se tam robi.. Nagle pisk taki " Gwałtu rety" "Pali się" i " Armagedon" .. Bukolska w TRZY susy ( 5 metrów jest!!) stanęła na łapach i
.... i ...
.. I PLASKACZA Małej strzeliła ! Bożeszzzz w życiu takiego nie widziałam .. Mała ustała .. i oddała ... Chmurce !
Chmura ucieka, Cthuhlu zbiera szczękę z szoku, Bukolska Małą na plecy i taka.. jakby kula powstała .. jak na westernach kuliste krzaki pod Meksykiem ..
Odrobinę podziałało, Mała jakby troszeczkę grzeczniejsza .. ciut. Mała jak widać przechodzi bunt młodzieńczy a ryja drzeć i pyskować - też potrafi .. no i żulić ale to wrodzone mają ! ::)
Za tydzień przywiozę Owcę to dopiero będzie .. aż się boję !

Lizaczki i cukiereczki

A Nietoperku ... możesz ! ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Futra z charakterem

Post autor: Afa1811 »

i znów się uśmiałam ;D jak zwykle ;D


ale, że jak? ten tu oto Aniołek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71d ... a00c3.html taki niegrzeczny? no wierzyć się nie chce ;p


już się doczekać nie mogę, aż Owieczka do was zawita ;D co to się będzie działo ;D jakie opowieści będą na forum ;p coś czuję, że wejdzie w komitywę z Małym Złem i nastaną nowe rządy w domu ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”