Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Ja w sumie też wiedziałam ze zostaną, musiałam tylko męża przekonać ;), ale nie było trudno. Prawie od razu zakochał się w OPOSACH ;)
Kredka to prawdziwa modelka, gdy tylko wyciągam aparat ona już leci do flesza, no ale z takim uśmiechem to się nie dziwię :D
Idekk
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 31, 2011 7:25 am

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: Idekk »

Haha, uśmiech faktycznie rozbrajający!
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: Klaudiaaa »

Ale Słodziaczki....A ten uśmiech bezcenny .Proszę ich od Nas wycałować :* .
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Wycałowane :)
Moja Dolorcia z dnia na dzień coraz nieśniejsza, mąż się śmieje że niebawem nie będziemy w stanie jest rozróżnić od "oposów" ;). No i rośnie jak szalona. Już jest prawie tak duża jak Steve.
Obrazek
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Standardowo. Klata taka:
Obrazek
a całe stadko oczywiście "w najwyższej komnacie, w najwyższej wieży" ;) ułożone w szeregu.
Obrazek
Jakby dało się wyżej to pewnie by się tam wdrapałyby 8)
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Odszczekuję wszystko co mówiłam o "oposach" >:D (że to wyjątkowo spokojne dziewczyny) , te dziewuchy mają w sobie tyle energii że w zabawie potrafią zajechać nawet mojego ADHD Kinga. Szczególnie Kredka. Co prawda klatki nie lubią opuszczać, ale gdy zaczynają szaleć to klatka aż się trzęsie :D. Już się w pełni zaaklimatyzowały i zachowują się tak jakby od zawsze tu mieszkały. Największa głupawka jest gdy podchodzę do klatki. Wtedy biegną za złamanie karku do wyjścia. Teraz jestem w pełni zadowolona z mojego stadka. Wszystkie razem są cudowne. Każde z nich jest inne. Kredka ma manię lizania. Gdy z zamkniętymi oczami wsadzi się rękę do klatki i ktoś zacznie lizać to wiadomo że to ona ;), Gruba to pieszczoch, King mały ADHD-owiec, Steve od razu pcha się na ramię i zaczyna dawać "buziaki", a Dolorcia to mała zaczepialska. Trafiły mi się najmniej agresywne szczury na świecie. Można z nimi robić wszystko a nie okazują żadnej agresji. Dziś moja 3 letnia chrześnica je głaskała, karmiła i wsadzała paluszki przez pręty, a one tylko z zaciekawieniem podbiegały i je oblizywały 8). Każdemu kto ma 2 szczurki polecam powiększenie stadka i już się nie dziwię tym którzy mają 7 lub więcej. Czym więcej ogonków tym więcej radości ;D.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: Malachit »

Każdemu kto ma 2 szczurki polecam powiększenie stadka i już się nie dziwię tym którzy mają 7 lub więcej. Czym więcej ogonków tym więcej radości
Taaak... tylko gorzej, jak na jednym końcu pokoju musisz łapać spadającego skądś szczura, a w drugim ktoś konsumuje pudełko/worek/cokolwiek czego konsumować nie powinien, a trzeci szczur włazi ci po nodze w tym momencie... ;D
Ale fakt, im więcej tym weselej :D
Wymiziaj wszystkich tam!
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
hotkot
Posty: 116
Rejestracja: sob lut 18, 2012 3:14 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: hotkot »

Kredka chyba podpatrzyła co wczoraj o niej napisałam i postanowiła się zemścić. Wstaję rano, a tam 2 hamaki zeżarte :(, jak do tej pory niczego w klatce jeszcze nie wchłonęły, aż do dziś :-\. I jeszcze patrzy na mnie tym swoim niewinnym wzrokiem spiąć na szczątkach hamaków - "no co?" >:D . Jednak złośliwe te moje bestie ;)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: Eve »

Oj tam oj tam , na czymś zęby trzeba ścierać ! ;)
Ja co trzy, cztery dni mam przymusowe robótki ręczne z zszywaniem raptorowych instalacji , przecież to takie odprężające nie? ;D ;)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Hotkotowa rodzinka 2+1 :)

Post autor: jamajkaaa »

Śliczne stado, Kredka jest faktycznie "uśmiechnięta" na tych zdjęciach ;) moja Rubi też ma taki wyraz pyszczka :P ale najbardziej w oko wpadła mi Gruba, strasznie mi się podobają takie grubaśnie jaśniutkie szczurasy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”