Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: noovaa »

Szkoda że białaska musiała zostać sama :( .

Przesyłamy dużo ciepłych uczuć od naszego stadka i oby ślicznotka trzymała się dzielnie i nie tęskniła mocno.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: ol. »

http://s599.photobucket.com/albums/tt78 ... G_6992.jpg tęskniłam za tymi dwoma paciorkami :)

Shenzi przeżyła z Martini piękny, pełen szczurzych spraw czas, ale przecież i Wy byliście członkami ich kameralnego stadka, tak bliskimi jak tylko człowiek dla szczura bliskim być może.
W braku możliwości wyboru rozwiązania idealnego, to - zapewnia Shezi stabilność, bezpieczeństwo i największą troskę jaką mogłaby być gdziekolwiek obdarzona.
I kto wie czy te czułe dłonie które obejmują ją w jej domku nie mieszają jej się z ciepłem innego futerka...

:-*
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: valhalla »

Ja myślę, że życie Shenzi jest teraz i tak o wiele lepsze, niż było zanim ją przygarnęliście. Wprawdzie straciła ukochaną przyjaciółkę, ale ma Was! I to się liczy.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: manianera »

Biały puszek-nie-okruszek na pewno nigdzie nie miałby tak, jak u Was, dość było stresów w życiu Shenzi żeby jej kolejny fundować. Chociaż pomysł ze szczeniaczkiem wydaje mi się ciekawy.
A Shenzi jak zwykle zachwycająca, niezależnie od tego, czy widać jej tylko kawałeczek -
http://s599.photobucket.com/albums/tt78 ... G_6969.jpg - czy całą okazałość :) - http://s599.photobucket.com/albums/tt78 ... G_6984.jpg
Ślemy buziaki!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: sssouzie »

"szczury to zwierzęta stadne, nie zastąpimy im innych szczurów",
owszem, ale inne szczury - w razie dołączenia do obcego stada - nie zastąpią dorosłemu szczurowi nas.

też przerabiałam ten etap - z przyczyn ode mnie niezależnych nie mogę sobie pozwolić na to kochane towarzystwo.
z samotną Mu mogłam zawsze podróżować w szaliku - później okres czasowej stabilizacji pozwolił mi na szuflandię,
jednak nastąpił u mnie znów okres "koczowniczy", i choć kusi mnie - na jedną jedyną dziewczynkę - przecież nie mogę.

szczury to też egoiści ;) , wy zawsze ja dopieścicie, w nowym stadzie nie wiadomo na którym szczebelku drabiny się usadowi.

i jeszcze to -
unipaks pisze:Patrząc w rozszerzone niedowierzaniem i oburzeniem oczy córki prawie że widziałam siebie za ileś lat w jakimś domu spokojnej starości ::)
- nie zapomniałaby wam nigdy. niezależnie od jej zdrowia.
Jako matka wiesz, ile byłabyś w stanie wycierpieć dla kogoś, komu się poświęciłaś w całości, prawda?

Shenzi jest klamrą, niech zamknie do końca ten niesamowity czas szczurzy

ściskam
- i dodam, że choć milczę, to pamiętam. teraz się na forum gubię, tak dużo nieznanych mi "twarzy".
wy jesteście moim czasem, ze wspomnień - jednym z najlepszych :-*
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: unipaks »

Dziękuję Wam za słowa zrozumienia i wsparcia, kochani :-*
Wklejam jeszcze kilka fotek ze słonecznego dnia pięć dni po odejściu Martini, kiedy to wzięliśmy Shenzi na łączkę, żeby pojadła koniczynki oraz mleczaju. Białaska wyszła na słoneczko, skonsumowała nieco witamin, poprawiła na deser kawalątkiem bananka, ponurkowała w trawie usiłując się wtopić w podmiejską zieleń, a potem legła na szmatkach i smacznie zasnęła. :) Wydawała się być niezestresowana, ale kiedy wróciliśmy do domu, przypadła do podłogi i dość długo leżała rozpłaszczona na panelach. :-\


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Okropny tchórzyk z niej... :(
Wczoraj wróciliśmy w weekendowego wyjazdu - my zadowoleni, ona nie bardzo - prawie ślepa i obijająca się o nieznane przeszkody w obcym mieszkaniu. Nie miała dużej ochoty na zwiedzanie...
--------------

No i na koniec:

przez jakiś czas będziemy się opiekować około półroczną samiczką; niedawno straciła nagle koleżankę a jej właściciele nie decydują się na zaadoptowanie drugiej, nie potrafią w tej chwili zdecydować o losie małej. Dziewczynka na razie jest u nas; jeśli zaprzyjaźnią się z białaską, nie będzie podczas tego tymczasu osamotniona, a i Shenzi może też skorzysta. Na razie nasza staruszka jest przestraszona, piszczy i popłakuje przy byle dotknięciu przez gościa. :P
Tymczasowiczka nie jest specjalnie agresywna, depcze po niej beztrosko, a jej iskanie jest równie energiczne i bezceremonialne co swego czasu niebieściaczka; sama też podsuwa się ku Shenzi, cóż kiedy białaska trochę nie teges. Ale w momentach rozluźnienie podsuwa się ku młodej i są chwile, gdy główka przy główce leżą obok siebie w transporterku. :)

Kilka fotek czasowej podopiecznej, którą rzadko można przyłapać statycznie :D


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiamy! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: odmienna »

***a ona aż cała się wije i zadowolona nadstawia do pieszczot brzuszek, wszystkie łapeczki, zupełnie jak małe kociątko. I nie przeszkadza jej nawet, gdy się ją uniesie wysoko w górę, tylko się przekręca to w tę, to w tamtą stronę, byle człowiek nie ominął żadnego skrawka szczurzego ciałka.*** a przepraszam: o coś więcej chodzi? Jeśli tak, to ja nie wiem „o so chodzi” :P

*** Patrząc w rozszerzone niedowierzaniem i oburzeniem oczy córki prawie że widziałam siebie za ileś lat w jakimś domu spokojnej starości*** dumna jestem, że Was Obie znam! :P
Och, żeby tak więcej mam potrafiło uczyć odpowiedzialności za to, co się oswoi – świat byłby zdecydowanie przyjemniejszym miejscem.
Jak to miło, że Śliczna Tymczasowiczka....
Buziaczki.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: alken »

a tymczasówka jak się zwie?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: unipaks »

Po drobnej modyfikacji mała nosi imię Fantazja.
Aż się prosi dodać: Ułańska. :P
Czarnooki diablik znajduje szaloną uciechę w doprowadzaniu Białego-Puszku-Do Pudru do płaczu: z szaloną przewrotnością wbiega do domku oknem, z subtelnością dynamitu puszcza się galopem po białasce, wywołując każdorazowo serię miauknięć i pisków, po czym wyskakuje przez odrzwia, by po chwilce - trwającej zaledwie tyle by ślepawa płaksa odważyła się nieśmiało zaczerpnąć powietrza i przyjąć strategicznie rozsądną pozycję twarzą do okna - kontynuować sadystyczną zabawę na tyłach koleżanki, zaskakując białą beksę od drzwi... ::)
Ale już kilkakrotnie widziałam potem (słyszałam również :P ) iskanie, a kilka minut temu przez okienko można było dojrzeć miły obrazek: Shenzi rozpłaszczona pod miękko przywartą doń Fantazją, która wystawia przez okienko znużoną nieco, lecz zadowoloną buźkę :)
Mała ma dziś mega- rujkę i pod dotknięciem dygoce tak, że omal nie odfrunie :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


http://i599.photobucket.com/albums/tt78 ... G_7586.jpg http://i599.photobucket.com/albums/tt78 ... G_7578.jpg http://i599.photobucket.com/albums/tt78 ... G_7587.jpg
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: Eve »

Uni nawet nie wiesz, jak dobrze że wróciłaś ! I to z taką niespodzianką ! Fantazja Ułańska - imię zapowiadające wiele jakże cudownych słów w tak bardzo potrzebnym Twoim stylu.
Przesyłam .. uradowaną michę, gębę roześmianą ! :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: valhalla »

Jaka ładna mała haszczanka :) Myślę, że Shenzi się przyzwyczai, musicie tylko obie wystarczająco pieścić :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: Paul_Julian »

Ale super pędrak!
I biedny biały puszek, tak ją dręczą, biegają , na glowę włażą statecznej damie!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek :(

Post autor: emi2410 »

Och, Fantazja jest piękna! :-* Biedny Biały Puszek, tak ją dręczyć... ::) Cieszę się, że ma towarzyszkę. :) Mizianko dla panieneczek. :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Duecik Bez siostrzyczek - Tymczasowiczka

Post autor: Nietoperrr... »

Ależ ona ma oczyska piękne!I takie rysy delikatne,cudna jest!Oby na dłużej u Was została ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez siostrzyczek - Tymczasowiczka

Post autor: manianera »

Widać po mince Shenzi jaką jej radość niewypowiedzianą towarzystwo sprawia ;) :P !
Przynajmniej trochę ruchu i energii leniuszkowi zapewnia, choć znając białaskę pewnie tylko mocniej do podłoża przybiera!
Buziaki dla obu!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”