Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

bone83
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 19, 2012 12:26 am

Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: bone83 »

Witam serdecznie. Niedawno zakupiłem przepięknego wielkoszczura gambijskiego. Niestety jak się okazało moja żona jest uczulona na jego sierść. Więc z ciężkim bólem musimy go niestety sprzedać. W tej chwili ma on 12 i pół tygodnia. W razie jakich kolwiek pytań proszę dzwonić na numer +31 68532 9049 lub pisać na maila: nub.2000@hotmail.com
Mieszkam na stałe w Holandii natomiast na początku lipca przewiduję podróż do kraju do wielkopolski gdzie mogę przywieźć szczurka.
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: bobroska »

Sprzedaż w tym wypadku to chyba jakaś pomyłka. ??? Trzeba było najpierw sprawdzić, czy ktoś nie ma alergii, w tym momencie jeśli okazało się, że ma, to szczura wypada oddać a nie sprzedawać, bo musi zmienić dom przecież przez Waszą nieodpowiedzialność.
bone83
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 19, 2012 12:26 am

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: bone83 »

jesli nie jestes zainteresowany to nie wiem po co ten post... nikt nie prosi o takie komentarze. nie kazdy ma gambiana zeby moc sprawdzic czy ma sie an to alegrie a i w poradniach nie ejste standardem roebinei sobie testow na alergie... a ze nie nalezy to do tanich zwierzta jak zwykly szczur, ktorego sie oddaje gdy sie nudzi lub sprzedaje dla węża za 5 zl to wlasnie dlatego go sprzedaje.
kociakowski
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 04, 2012 7:32 pm
Numer GG: 12091457

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: kociakowski »

jesteś idiotą sprzedając tego szczurka, bo jest tu wiele ogonków do oddania, które to ludzie chętnie adoptują i jak mają pięknego dumbusia do zabrania za darmo, a zapłacić za jakiegoś innego to co wybiorą ? Twoje skąpstwo nie zna granic... jeżeli mieszkasz w Holandii to domyślam się, że i tam pracujesz, zarabiasz minimum 8euro/h co na polskie daje 24zł i sępisz jeszcze od kogoś te 2h Twojej pracy? żałosne podejście....
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: klimejszyn »

kociakowski, ale to jest wielkoszczur gambijski, on nie kosztuje 50zł, tylko sporo więcej. i nie obrażaj użytkowników, nawet, jeśli nie pasuje Ci ich podejście, czy wypowiedź.
fakt faktem, zwierzę powinno się oddać, sprzedać ewentualnie klatkę i resztę gadżetów szczurka. ale to decyzja właściciela.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: Nina »

A ja nie widze NIC dziwnego w sprzedaniu tego szczura.
To nie jest zabawka, to nie jest normalny szczur. Kupno odstrasza pierwszych potencjalnych idiotów, którzy by go wzięli za darmo bo ładny, nie mając pojęcia co to za zwierze i nie wiedząc jak trudne potrafi być.


Opisz charakter zwierzaka, jak wygląda jego obecny poziom socjalizacji, itp ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: sasza&masza »

Kociakowski licz się ze słowami. Szacunku troche. I nie, nie jest idiotą. Te szczury kosztują po 650zł i sądzę, że sam byś nie oddał za darmo.. Te szczury mają troche inne wymagania niż zwykłe nasze aguty czy kapturki, są większe , bardziej charakterne.
I jak nie masz zamiaru nic ciekawego wnieść do tematu to daruj sobie .. I za przeproszeniem nie zagląda się do czyjegoś portfela bo c**j Cie to obchodzi ile kto zarabia.

Pokazuj zdjęcia ogona pięknego :)
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
bone83
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 19, 2012 12:26 am

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: bone83 »

za szczurka zaplacilem od niemieckiej pary troche ponad 1000zl w euro oczywiscie. i naprawde chcialbym aby trafil w dobre rece ludzi ktorzy sie zastanowia nad zakupem gdyz rzeczywiscie zwierzak wymaga troche wiecej opiek ii uwagi niz zwykle szczurki. a co do zarobkow to dzieki za wsparcie bo zbieralem na tego szczura bardzo dlugo i kwota jaka zaplacilem za niego przy naszych realiach nie jest niska jak za zwierzatko, ale bylo warto i naprawde jest mi przykro ze musze sie z nim pozegnac.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: BlackRat »

bone83 pisze:Witam serdecznie. Niedawno zakupiłem przepięknego wielkoszczura gambijskiego. Niestety jak się okazało moja żona jest uczulona na jego sierść. Więc z ciężkim bólem musimy go niestety sprzedać. W tej chwili ma on 12 i pół tygodnia. W razie jakich kolwiek pytań proszę dzwonić na numer +31 68532 9049 lub pisać na maila: nub.2000@hotmail.com
Mieszkam na stałe w Holandii natomiast na początku lipca przewiduję podróż do kraju do wielkopolski gdzie mogę przywieźć szczurka.
Bone, szkoda, że jednak musisz sprzedać szczurka, bo jeśli dobrze pamiętam, to zwoziłeś go z Niemiec (?)
Zapodaj zdjęcia malucha, to chociaż komputer poślinię ;p i może zwabisz nimi potencjalnych klientów.
Kociakowski, ech.....szkoda słów... wróć się do szkoły po trochę kultury (chyba, że nadal chodzisz do szkoły, to już nic nie pomoże...)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
bone83
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 19, 2012 12:26 am

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: bone83 »

tu krotki filmik. jestem u znajomej wiec zdjecia wrzuce pozniej :) naprawde z ciezkim sercem go oddaje.

http://www.youtube.com/watch?v=93BwdmiztgA&feature=plcp[/youtube]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: BlackRat »

Nie wie, czy to tylko u mnie, ale nic nie widzę, żadnego filmiku :[
Domyślam się, że z ciężkim sercem, przykro bardzo, takie śliczne stworzonko :(
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: Paul_Julian »

kociakowski pisze:jesteś idiotą sprzedając tego szczurka, bo jest tu wiele ogonków do oddania, które to ludzie chętnie adoptują i jak mają pięknego dumbusia do zabrania za darmo, a zapłacić za jakiegoś innego to co wybiorą ? Twoje skąpstwo nie zna granic... jeżeli mieszkasz w Holandii to domyślam się, że i tam pracujesz, zarabiasz minimum 8euro/h co na polskie daje 24zł i sępisz jeszcze od kogoś te 2h Twojej pracy? żałosne podejście....
Dostajesz slowne ostrzeżenie. Następnych slownych nie będzie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: fenyloetylo1 »

w bardzo dobrym jest wieku żeby go kupić. a czy jest oswojony ?? można go normalnie brać na ręce ? to sporo za niego zapłaciłeś w hamm po 400 zl są . napisz coś o samym zwierzaku bo ciekawa jestem. miałam wielkoszczura, ale kupiłam już dorosłego i więcej tego błędu bym nie popełniła .
dum spiro spero
bone83
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 19, 2012 12:26 am

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: bone83 »

tu jeszcze raz normalny link do filmiku do skopiorwanie w takim razie:
http://www.youtube.com/watch?v=93BwdmiztgA&feature=plcp
zwierze jest w "polowie" (moze to brzydko zabrzmiec) oswojone. kiedy do mnie trafil byl w pelni dzikusek :P natomiast ostatnie 2 tygodnie spedzalem z nim nie mal caly dzien i wrecz pol nocy siedzac przy nim, aby oswoil sie z moim glosem zapachem itd. wychodzac na rower bralem ze soba stare koszulki ktore przesiakaly moim zapachem i wkladalem mu je w ciagu dnia aby w niej spal sobie. zwierze na poczatku probowalo mnie raz ugryzc natomiast nie karcilem go za to aby nie czul presji ani stresu. mial tutaj jak w niebie doslownie gdyz ze wzgledu na to, iz mam mnostwo wolnego czasu poswiecalem mu go w 80%. na rece zaczalem go brac juz kilka dni temu delikatnie go wybudzajac i podnoszac do tylu. jest to zwierze naprawde wymagajace duzo czasu oraz odwagi i poswiecenia jak i cieprliwosci. nalezy z nim zbudowac tzw więź. szlo mi to calkiem niezle biorac pod uwage fakt, iz rodzina od ktorej go kupilem w ogole takowej nie nawiazywala, gdyz mieli je tylko w celach zarobkowych. ostatnie dwa tygodnie dla mojej zony natomiast byly strasznie emczace i konczyly sie dwa razy w szpitalu. dlatego zdecydowalismy sie go sprzedac. zaznacze fakt iz mamy dziecko w drodze i mysle, ze nikt nie ryzykowal by w takich okolicznosciach... kocham zwierzeta, a w tym jednym szczegolnie sie zakochalem i naprawde nie jest mi latwo !!!! chcialbym aby trafil w bardzo kochajace jak i wyrozumiale rece. chlopak ma duzy temperament, szybko sie uczy, zalatwia sie do kuwety. je to co normalny szczur z tym, ze dieta jego powinna byc wzbogacona o produkty wysoko bialkowe. nie chce go wystawiac na aukcjach typu allegro itp poniewaz wiem ze na tego typu forach oraz portalach ludzie bardziej docenia to wspaniale i rzadkie zwierzatko.
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Sprzedam wielkoszczura Gambijskiego

Post autor: sasza&masza »

Jestem zakochana w tych wielkoszczurach. Gdybym nie miała tylu zwierzaków co mam ... Napewno kiedyś sobie takiego sprawie.
Hopam do góry ! ;)
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”