Black'owe dzieciaczki...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Witamy w naszym temaciku :]

Trochę to trwało, ale w końcu założyłam temat moim dzieciaczkom.
Są u mnie stosunkowo krótko, więc na razie za wiele o nich powiedzieć nie mogę, jednak będę starała się często aktualizować wiadomości :]

A oto moi mali, ogoniaści wrestlerzy:

Obrazek
Kane; Kane'uś; Kane'unia; Ślepotka; Pani Poważna:
Urodzona prawdopodobnie w drugiej połowie marca, dziewczynka z interwencjji Krakowskiej, przebywała na DT u Ajlii z SPS w Łodzi, skąd razem z jej Dumbo'wą siostrzyczką przewiozła mi je do Radomia, w którym to je odebrałam, Krwiopij, za co jej gorąco dziękuję :] Sierść lekko falowana, nie znam się, więc nie wiem czy Rex czy Velveteen, kolor czarny, wpadający w grafit, gdzieniegdzie siwe/białe włoski, na brzusiu biała plamka, białe skarpeteczki.
Kane - "The Devil's Favorite Demon" ;] Moja przekochana perełka. Imię oczywiście z powodu oczka, no i spokoju (nie charakteru ogólnie ;p choć dla mnie Kane przesłodki jest).
Ulubienica wszystkich. Prawdopodobnie przyszły pieszczoch. Lubi mizianie podczas snu, często wchodzi na ramię lub pod bluzkę. Spokojna, poważna, ciekawa nowych rzeczy i miejsc, ale ostrożna. Rzadko ma chęć na zabawę - woli pozwiedzać/poodkrywać nowe miejsca lub pospać/poleniuchować. Wszystko robi spokojnie, powolutku. Ma wyjątkowo szczupły pyszczek, przez co wygląda na jeszcze delikatniejszą. Malutka niezdara, być może z powodu braku oczka, ale przez to jeszcze słodsza ;] Na próby zabawy z ręką robi dziwną minę, po czym się chowa i nie wychodzi przez jakiś czas, toteż zaprzestałyśmy takowych prób. Na wybiegach często sprawdza, czy klatka jest na swoim miejsca i czy aby na pewno otwarta ;]
W pierwszych dniach u mnie była małym gryzakiem, co mnie trochę przeraziło, gdyż w życiu żaden szczurek mnie nie ugryzł. Na szczęście poradziłyśmy sobie z tym. Zupełny przełom nastąpił, gdy przyjechało maleństwo z Brzegu. Kane była tak przerażona nowym szczurkiem, który nota bene ciągle po niej skakał, że uciakała do mnie na ręce. W jej ślady poszła Kofi...

Obrazek
Kofi; Kofuś; Kofunia; Kofi'nka; Axolotl; Niedźwiedziu:
Siostra (tak przypuszczam) Kane'usi, Dumbo, sierść również falowana, kolor czarny wpadający w markerowy fiolet, biała plamka na brzusiu i białe skarpeteczki.
Imię stąd, że po pierwsze: mała akrobatka, skacze (jak dla mnie) wysoko i daleko, to po drugie: jakoś tak przypomina mi z pyszczka Kofi'ego Kingston'a ;p
Szczurek poruszający się "klatkami" - nie wiem, jak to fachowo opisać, ale patrząc na jej ruchy ma się wrażenie oglądania filmu z powycinanymi klatkami. Ona się po prostu pojawia w danym miejscu, nie przechodzi/przybiega na nie, po prostu się teleportuje. Jest tu, a w mgnieniu oka tam.
Często podczas chodzenia płaszczy się jak jaszczurka, a przez ten śmieszny, szeroki łepek przypomina mi Axolotl'a.
Lubi stawać na dwóch łapkach, podobnie jak Kane sprawdzać obecność klatki, nawet jeśli to oznacza skok z daleka, lub na kogoś po drodze ;] Słodziutki pluszowy miś.
Nadal bardzo płochliwa i strachliwa, czasem jeszcze zdaży jej się skubnąć mocniej, zwłąszcza gdy się wystraszy, ale jest coraz lepiej. Często siedzi pod bluzką lub w rękawie.
Lubi się bawić z maluchem, czasem nawet pobawi się z ręką lub pogania za jakimś papierkiem, zwłaszcza kiedy Hunter się bawi...

Obrazek
Triple H; Hunter; Hunter'ek; Łowiec; Dzidziunio; Piskacza:
Urodzona 21-22 kwietnia, córcia Szoguna i Szarika Asengrith z Brzegu, blutkowy kapturek.
Imię podobnie jak u Kofi'nki, po prostu spojrzałam na ten pysio i tak jakoś przypominała mi HHH, nie wiem, może to te ślepka ;]
Mały rozbójnik i mały (choć w zasadzie już nie mały) żarłok, ciągle siedzi w żarciu - dosłownie. Lubi je wywalać z miski i chlapać łapkami wodę.
Wszystkich zaczepia - i ciury i ludzi. Nałogowy piskacz - piska zawsze i na wszystko.
Mała srebrna ślicznota ze złośliwymi ślepkami. Lubi całowanie po brzusiu, zabawy z ręką itp., oraz dokuczanie swoim przybranym siostrzyczkom. Wszystko gryzie i wszędzie włazi, będąc jednocześnie małym cykorem. Często próbuje dominować nad starszymi czarnymi perełkami, i czasem jej się to udaje. Nie zauważyłam jeszcze większych aspiracji na alfę u czarnuszków, więc maluch o dziwo nią zostanie.

Obrazek
Goldust; Goldaścik; Dusti; Goldi; Brudasek:
Maleństwo urodzone 6 maja, od Szalooonej, siostrzyczka słodziutkiej, biednej Dustie [http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=36645]. Siamese w odcieniu chyba kości słoniowej, albo i nie, w każdym razie niezupełnie biała.
Imię na cześć siostrzyczki, która była złota, choć tak po prawdzie to malutka też była złotawa, ale zjaśniała ;]
Jest z nami od wczoraj, więc nic praktycznie nie mogę o niej napisać, poza tym że jest słodziutka i śliczniutka. Mały lizak lubiący siedzieć pod włosami, wszędzie jej pełno. Trzeba co najmniej trzech par oczu, żeby toto upilnować. Nie daje sobą pomiatać, dzielnie staje do bójki ze starszymi ;]

Moje dzieciaki nie lubią fleszy jak na razie, więc zdjęcia kiepskie niestety. Mam nadzieję, że to się zmieni i będę mogła dodać śliczne fotki do mojej milionowej kolekcji szczurzych słodkości.
A na razie takie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A na koniec zdjęcie naszego kochanego Puchatka ;]
Obrazek
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
kleopati
Posty: 108
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 9:15 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: kleopati »

Śliczności!!<3
ze mną: Koka, Amina
[*] Ozzy, Mumu, Ajfos, Watka
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Dulcissima »

Cudeńka ^^

Jeśli Kane i Kofi pochodzą z krakowskiej interwencji z początku maja, to niewykluczone, że to siostry mojej tymczaski - czarnej falowanej psotnicy ;)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Tak, to właśnie ta interwencja. A więc jesteśmy "rodzinką" ;]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Dulcissima »

Haha... póki co tak, jesteśmy 'cioteczkami'. Ale na razie mała szuka domku, cały czas bezskutecznie. Jak zrobi się trochę chłodniej za parę godzin, to ją ofocę znów i zaktualizuję wątki adopcyjne.

Wymiziaj swoje ogoniaste kłębuszki ode mnie ^^
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Już wymiziane :] Ty oczywiście również wymiziaj i wyiskaj od nas swoje :)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Rweolwer
Posty: 123
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 5:07 pm

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Rweolwer »

Ale fajniuchne kluchy! :D Wymiziaj ode mnie ! No i szynszylek też spoko xD Lubi sie z ogonami ?
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Z wcześniejszymi moimi córeczkami owszem, zwłaszcza Porzeczkę lubił, tylko ona go olewała ;p Z tymi jeszcze nie zapoznawałam.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: xiao-he »

Och piękne! :D Ślepotka zawładnęła moim serduchem ::)
Mizianko! :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Gemmei
Posty: 142
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 9:03 pm
Lokalizacja: Żnin/Bydgoszcz/Wągrowiec/Poznań

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Gemmei »

Samiczka bez oczka najpiękniejsza:) ode mnie proszę podrapać za uszkiem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Wymiziane i wyczochrane (zawsze w nadmiarze ;p)
Ano właśnie moje Ślepawe maleństwo zawładnęło wszystkimi serduchami w domu, bo przesłodka jest i cóż poradzić ;]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

No to jeszcze zdjęcia klateczki, bo wczoraj już nie dałam rady :]
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
malina89_dg
Posty: 332
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 9:23 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / Częstochowa

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: malina89_dg »

Cudowne pyszki :) wycałuj ode mnie i moich dwóch panów noseczki :) Wspaniała gromadka ;)
A klatka genialna ;D REWELACJA ;D
Ze mną: Teodor i Leon :)
W serduszku: Dexterek, Lakuś, Piorunek i Tajfunek <3 [*][/color][/b]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 58#p882758 - Malinkowe cudaki ;)
Awatar użytkownika
Helcia
Posty: 54
Rejestracja: czw mar 01, 2012 11:25 pm

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Helcia »

Śliczne dziewczynki, przesyłam mizianko :-*
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Marzka95 »

Prześliczne ogonki :) . Mam siostrę Triple H i to chyba rodzinne, że wyrzuca jedzonko z miseczki, moja też tak robi :P . Również bez przerwy piszczy na wszystko i je je i je. I mam pytanie kurczaki o te koszyczki fioletowe potrzebuję takie duże i płaskie ale zielone gdzie wy kupujecie je ::)
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”