Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: Izabela »

Informuję, że od dzisiejszego wieczoru wszystkie ogony mieszkają razem ;D Moje grubasy znosiły wszystko, jedynie gdy tajfuny chciały wedrzeć się do miejsc, gdzie smacznie spał któryś leniwiec, rozlegał się rumor i harmider. KITgucie szalały w towerze prze bite 3 godziny, aż w końcu padły teraz zmordowane.
Ps. Może nie powinnam odpowiadać w temacie kota, ale to zrobię - z tego, co wiem kocię znalazło dom u wszystkich domowników, a to chyba jest pewna różnica :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Emilkowe ogony z grodu Sapiehy

Post autor: KITEgirl »

tak czułam że bliźniaczki się połączą ładnie. za każdym razem było bezproblemowo. tylko od czasu do czasu jakieś bijatyki niegroźne. a małe są.. małe więc też nie będą robić problemów :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”