Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
katharsise
Posty: 13
Rejestracja: sob lis 13, 2010 2:29 pm
Numer GG: 3598958
Lokalizacja: Wrocław

Przechowalnia szczurków

Post autor: katharsise »

Witam serdecznie
Szukamy osoby z Wrocławia która może zaopiekować się moimi 2 dziewczynami(1.5 oraz 2 letnia) w terminie od 3 sierpnia-do 11 sierpnia (albo najlepiej od 30.07-11.08). Niesety moja rodzina w ogole nie toleruje szczurów. znajomi akurat w tym czasie mają urlopy. I mogłabym zostawić je u mamy mojego chłopaka ale w tej sytuacji przez cały czas będą zamkniete w klatce.
Dixi i Rati to bardzo przyjazne i ciekawskie ogonki.
Ze swojej strony zapewnię klatkę, karmę i żwirek drewniany. jeżeli byłaby taka mozliwość bardzo proszę o odpowiedź albo najlepiej telefoniczny wystarczy sygnał to oddzwonię -690 013 739 ).
Oczywiście chętnie odwdzięczymy się tym samym w innym terminie.
ammy88
Posty: 396
Rejestracja: pn lis 29, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Warszawa / ZST

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: ammy88 »

Hop, ktoś z warszawiaków, chłopaków będzie dwóch - duży i mały?
ammy88 pisze:W dniach 10.08 - 18.08 wybieramy się z TŻ'tem nad morze i szukamy kogoś kto zająłby się naszymi chłopcami (będzie ich trzech - dwójka maluchów w wieku ~2m-cy oraz 2letni dostojnik który zachowuje się jakby nadal miał 2 miesiące). Najchętniej Warszawa lub okolice w promieniu ~20 km. Zapewniamy wszystko - klatkę, jedzenie, hamaki, ściółkę, oczywiście w razie potrzeby pokrywamy koszty leczenia u wybranego przez nas weterynarza.
moje małe faceciki: Rico&Mieciu&Toffie&Heniutek
W szczurzym niebie Rayo&Alvaro&Koksik-Gacuś&Felix
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=29187
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Nietoperrr... »

PILNIE szukam kogoś z Wrocławia,kto mógłby się zaopiekować moim stadkiem (niecałym,bo 5 ogonków) na czas od tej środy do 21 sierpnia.Sprawa bardzo pilna,bo jedno dt mi odpadło,a termin wyjazdu zaklepany :-\
Bardzo Was proszę o pomoc!!!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Natkins
Posty: 155
Rejestracja: pt lip 27, 2012 9:27 am

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Natkins »

Będę potrzebować chwilowego domku dla maleństwa od nausicaa, ogonka ma transport do KRAKOWA 10/11 września, a mnie w tym czasie tam nie ma, szukam więc pilnie kogoś kto odbierze malutką i przechowa ją u siebie kilka dni. Prosiłam już klimejszyn, lecz jest ewentualność, że wypadnie jej coś w tym czasie, więc szukam deski ratunkowej!
Noriaa
Posty: 23
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 11:18 am
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Noriaa »

Witam,
poszukuję DT w Krakowie dla samczyka - staruszka na okres września z możliwym wydłużeniem na październik. Niestety wyjeżdżam na staż zagraniczny (Indonezja) i nie ma mowy o jego zabraniu ani pozostawieniu rodzince na tak długo.
Bojba to 3-3,5 letni Kapturek(wiek dokładny nieznany, mam go prawie 3 lata). Przygarnięty wraz z "bratem" z interwencji w krakowskim labie. Niestety brat został niedawno uśpiony z powodu wylewu (całkowity paraliż ciała). Leczenie nie pomogło.
Bojba ma już lekki niedowład tylnych kończyn (podwija paluszki) ale jest żwawy, biega, skacze, wdrapuje się do klatki (z lekkim trudem), węch już też słabszy. Ma też swoje schizy małe, tzn. jak imię jego wskazuje to bojba... więc czasem gdy coś go wystraszy pruje jak błyskawica. Poza tym czasem ugryzie - nie należy pakować paluchów między pręty klatki, nie przepada za głaskaniem - choć rzadko wtedy gryzie, gdy ma zamiar odwraca powoli głowę w kierunku ręki, wtedy wiem ze należny przestać oraz nie lubi brania na ręce. Mogę dostarczyć wszelkie potrzebne rzeczy (jedzenie, ściółka) lub oddać pieniądze za utrzymanie.

W zamian za przechowanie oferuję dużą klatkę. Na zdjęciu widać szczurki ( o oba ważyły wtedy prawie 700g - więc duże były) i można sobie do nich porównać. W przybliżeniu 40(30)x50x70(80) cm
Obrazek
Klatka ta ma kilka uszkodzeń - tzn. kuweta ma poobgryzane rogi na wylot - szczury chciały chyba wyjść z niej :), brakuje jednego pietra, może mam w piwnicy, na zdjęciu widać wszystkie, ale stwierdziłam, że są za ciasno rozlokowane i wyjęłam jedno żeby mogły się wyciągać do góry.

Szczurek obecnie przebywa w mniejszej klatce, ponieważ i tak miałby problemy z chodzeniem po piętrach (łapki mu wpadają między pręty i boję się żeby nóg sobie nie połamał) i razem z nią oddałabym go na przechowanie.

Pozdrawiam
Karolina
falka87
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 07, 2011 5:55 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: falka87 »

Szukam domu dla dwóch panów w okresie 1.09.2012 - 14.09.2012. Wyjeżdżamy za granicę na wakacje i nie bardzo jest komu zostawić nasze kochane szczurasy.

Miasto Katowice i okolice. Oczywiście dowiozę szczurki gdzie trzeba będzie. Odbiorę je również osobiście.
Nick falka87
Liczba: 2
Płeć: samce
Kiedy: 1.09 - 14.09.2012
Zapewniam: wszystko co trzeba - klatkę, ściółkę, jedzenie, hamaki
Inne uwagi: oczywiście za opłatą + zwrot wszystkich poniesionych kosztów (jeżeli takie wystąpią, ewentualne wizyty u weterynarza). Szczurki są przyzwyczajone do ludzi, nie gryzą. Mają około półtora roku i są okazami zdrowia. Prosiłabym aby zapewniać im wybiegi. Proszę pisać na adres shaerrawedd@interia.pl
Natkins
Posty: 155
Rejestracja: pt lip 27, 2012 9:27 am

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Natkins »

Szukam DT dla uroczego kastracika, od 17 września do czasu znalezienia transportu do Krakowa, w WARSZAWIE. Sprawa jest bardzo pilna.
Natkins
Posty: 155
Rejestracja: pt lip 27, 2012 9:27 am

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Natkins »

Post wyżej jest nieaktualny. Teraz pilnie poszukuję DT na 3 dni w Krakowie (sobota-wtorek) dla tego samego kastrata. Ogon ma własny transporter.
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Klaudiaaa »

Potrzebowałabym jakiegoś domku który przechowałby samca na dnach od14,15 listopada przez tydzień .Domku szukamy w Szczecinie.Szczurek ma trafić z Poznania do Szczecina i z tamtą do mnie znalazłby się transport lub PKS .
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Klaudiaaa »

Klaudiaaa pisze:Potrzebowałabym jakiegoś domku który przechowałby samca na dnach od14,15 listopada przez tydzień .Domku szukamy w Szczecinie.Szczurek ma trafić z Poznania do Szczecina i z tamtą do mnie znalazłby się transport lub PKS .
Nieaktualne .
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Magdonald »

Szukam kogoś z Poznania/okolic, kto mógłby zająć się moimi szczurkami w okresie świątecznym (wyjeżdżam 21 grudnia, wracam prawdopodobnie 28). Mieszkam praktycznie na drugim końcu Polski (woj. podlaskie), więc z wyjazdem na święta wiąże się prawie 10-godzinna podróż w jedną stronę, której wolałabym szczurkom oszczędzić i oddać je na ten czas komuś pod opiekę. Jeśli nie znajdę dla nich opieki, będę zmuszona zabrać je ze sobą, a "tam i z powrotem", będzie dla nich bardzo męczące :/
Jeśli ktoś sam mógłby ich "popilnować" pod moją nieobecność, lub zna osobę, która podjęłaby się takiej opieki, proszę o kontakt przez pw.

Szczurki to 4 młodziutkie samiczki.
Zapewnię małym karmę, jeśli trzeba również klatkę. Ewentualnie możemy dogadać się finansowo.

Proszę o pomoc, bo nie chcę nie męczyć małych.
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: fidusiowa »

PILNE! SZUKAM DOMU TYMCZASOWEGO (OD 9.12.12 DO 21.12.12) DLA DWÓCH MŁODYCH CHŁOPCÓW W WARSZAWIE, KTÓRY 21 GRUDNIA PODRZUCI JE DO POCIĄGU DLA MAGDONALD! NIESTETY SZCZURKI SĄ BEZ KLATKI. PILNE
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: fidusiowa »

bullek pisze:PILNE! SZUKAM DOMU TYMCZASOWEGO (OD 9.12.12 DO 21.12.12) DLA DWÓCH MŁODYCH CHŁOPCÓW W WARSZAWIE, KTÓRY 21 GRUDNIA PODRZUCI JE DO POCIĄGU DLA MAGDONALD! NIESTETY SZCZURKI SĄ BEZ KLATKI. PILNE
Nieaktualne.
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
fixatiffka
Posty: 196
Rejestracja: ndz wrz 23, 2012 12:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

szukam: Trójmiasto - luty 2012 - przechowanie 14-17 dni

Post autor: fixatiffka »

szukam domku który przechowa 7 szczurków na okres ok. 14-17 dni na terenia Trójmiasta
zapewniam klatkę 100x100x54 z całym wysposażeniam, zapasowe hamaczki do prania itp., zwirek oraz suchą karmę.
oczywiście także opłata za przechowanie (i na świeży pokarm) do uzgodnienia.
w innym wypadku będę musiała oddać je do hotelu dla zwierząt, a tam to...
chciałbym aby ktoś je czasem pogłaskał... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”