2 samiczki szczura Nysa, Grodków, opolskie

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Katarzyna1991
Posty: 54
Rejestracja: śr maja 18, 2011 1:48 pm

2 samiczki szczura Nysa, Grodków, opolskie

Post autor: Katarzyna1991 »

Mam do oddania 2 szczurze samiczki. Jedna 11miesięcy a druga 9 miesięcy. Jestem zmuszony do oddania ich z ciężkim i ubolewającym sercem gdyż nabyłem kilka silnych alergii w tym właśnie na szczury co wywołało astmę oskrzelową. Z tego właśnie powodu muszę oddać szczurki ponieważ moje ewentualne odczulanie potrwa zbyt długo a osoba u której obecnie przebywają szczurki nie może się nimi zająć na stałe gdyż wyjeżdża za granicę w przyszłym roku. Nutka (11m.) jest malutką, zwinną, skoczną kapturką agouti. Placka (9m.) Jest przyjacielską self agouti. Obie samiczki mają specyficzne charaktery. Nutka jest dominatorką, nie lubi rąk, jest uparta i nie lubi być na innej pozycji niż alfa w stadzie. Jest za to bardzo żywiołowa i skoczna uwielbia się bawić i uciekać przed ludzkimi rękami. Placka jest sporą i silną dość młodą alpinistką uwielbiającą włazić po wszystkim co jest wysokie ( najlepiej tak żeby pan musiał ją zabrać ) Dodatkowo dodam iż jest nauczona i bardzo lubi chodzić na spacery w kapturze nie boi się ludzkich rąk nawet obcych. Nutka natomiast woli być noszona w rękawie tak też "wyjdzie" z domu.
Możliwy świerzb, aktualnie leczony profilaktycznie z racji jego występowania w innej klatce. Możliwość odsprzedania klatki. Brak możliwości rozdzielenia ze względu na fakt mocnej dominacji starszej i być może przez to niepołączenia się kiedykolwiek z innymi szczurami.
Szukam im dobrego domu. Nie oddam byle komu, poważnie przemyślę każdą kandydaturę i stałego forumowicza i nowego. Do czasu 2-tygodniowej kwarantanny po leczeniu zostaną w dt.
Po więcej informacji zapraszam na priv, pod nr telefonu 725030264, GG: 21929631, E-mail: Duda_13@o2.pl" (gdzie Wam wygodniej).
Zdjęcia: http://imageshack.us/g/1/9768309/
Ogłoszenie przekazane na prośbę przyjaciela.
Katarzyna1991
Posty: 54
Rejestracja: śr maja 18, 2011 1:48 pm

Re: 2 samiczki szczura Nysa, Grodków, opolskie

Post autor: Katarzyna1991 »

Nadal aktualne. Dorzucę kota znajdę :D
Katarzyna1991
Posty: 54
Rejestracja: śr maja 18, 2011 1:48 pm

Re: 2 samiczki szczura Nysa, Grodków, opolskie

Post autor: Katarzyna1991 »

Szczurki nadal czekają. Zdrowe i z czystymi płucami.
Katarzyna1991
Posty: 54
Rejestracja: śr maja 18, 2011 1:48 pm

Re: 2 samiczki szczura Nysa, Grodków, opolskie

Post autor: Katarzyna1991 »

Aktualne
Katarzyna1991
Posty: 54
Rejestracja: śr maja 18, 2011 1:48 pm

Re: 2 samiczki szczura Nysa, Grodków, opolskie

Post autor: Katarzyna1991 »

Do zamknięcia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”