Opioidowe nałogi

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: unipaks »

:( To takie bolesne, kiedy Stara Gwardia odchodzi chciałoby się ich zatrzymać na zawsze... albo przynajmniej jeszcze na chwilę... Ogromnie Ci współczuję, Tahti :(
Dla Fentanyla [*] Dobranoc, kochany... Śpij dobrze
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: valhalla »

:( Współczuję, życie szczura zawsze jest za krótkie...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: Jessica »

:'( strasznie mi przykro [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: ol. »

Fenku, śpij spokojnie
[^]
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: tahtimittari »

Już wczesnej śmierci Szwagra postanowiłam, że nie będę brała więcej szczurów. Kolejne myszki po "tamtej stronie" tylko mnie w tym utwierdzily.
Za bardzo się przywiązuję, a one żyją zbyt krótko.
Także Diabeł i Czejs będą tymi ostatnimi. Przynajmniej póki co.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: unipaks »

To prawda, że te cudowne zwierzęta biorą nasze serca w posiadanie, a potem, odchodząc tak szybko, zabierają jego cząstkę ze sobą
i ciężko się z tym pogodzić... :(
Ściskam Ciebie i chłopaków, trzymajcie się jakoś...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: tahtimittari »

Ostatnio niemal się złamałam. Naprawdę, tak niewiele brakło,a wzięłabym nowego myszaka.
Miałam na rękach takiego malucha od dr Piaseckiego, po dosłownie chwili już pulsował oczkami na rękach..
No, ale z ciężkim sercem odpowiedziałam nie mogę na pytanie, czy chcę go wziąć. Już mnie tak serduszko nie boli po tym wszystkim. Ale niestety moja sytuacja życiowa stała się mocno niestacjonarna ostatnimi czasy. A jak wsadzić szczura do samolotu? Ponoć są z tym straszne problemy. (Woził ktoś z Was szczury samolotem? :P )

Czejs i Diabeł mają już po rok i 8 miesięcy, ten czas tak leci, że sama nie wiem, kiedy. Są w świetnej formie, jednak czasem myślę sobie co będzie, kiedy jeden z nich odejdzie. One tak strasznie się kochają - jeszcze nie widziałam takiej więzi między dwoma zwierzakami. Mogliby służyć jako przykład idealnego małżeństwa :P
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: Entreen »

Bierz malucha. Najwyżej przywieziesz mi, co tam trzy/cztery szczury więcej... :D

Serio!
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: tahtimittari »

Przeczytałam swój post powyżej i ze zdania o sytuacji niestacjonarnej wycinam niestety.

Co tam 5 szczurów, czy 9 dla Ciebie :P ? A druga klatka? A przywóz tej klatki? Zawsze jeszcze mam rodziców, którzy przyjmą wszystko co żyje do siebie, ale .. za dużo tych ale. ???
Chcę być odpowiedzialna i nie podrzucać ludziom zwierząt (miałam Ci kota przywozić i co? Kot ma szał, jak mnie nie ma kilka dni z nim ::) ), jednak dzisiaj tak jakoś... dziwnie. Na tyle, że aż zdecydowałam się tu napisać.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: unipaks »

Kurczę, rozumiem Cię... Chciałoby się więcej zwierzaczków, czasem nie tylko szczurków, a życie brutalnie sprowadza na ziemię... :-\
Wygłaszcz Diabła oraz Czejsa i Kmicica, niech nadal zdrówko im dopisuje! Trzymaj się i pisz, masz tu życzliwych przyjaciół choć nie wszyscy blisko :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: unipaks »

Sto lat, Tahti! :-* http://www.youtube.com/watch?v=g247CEZ9p70
Co u Ciebie, skrobnij jak będziesz mieć okazję
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Opioidowe nałogi

Post autor: Entreen »

To może ja napiszę choć dwa zdania o chłopakach

Nie tak dawno temu, nie więcej niż miesiąc, niestety umarł Diabeł. Osłabł nagle bez wyraźnej przyczyny, żeby potem odejść.
Czejs został sam. On tak kochał tego swojego "brata", że wpadł w depresję. Niemniej żaden szczur nie zastąpi mu Diabła, tahti zdecydowała, że dożyje swoich dni u niej - Czejs nie ma ducha młodziaka i nie byłoby sensu szukać mu domu i fundować nowe stresy. Liczymy cicho na to, że otrząśnie się z żałoby i pożyje jeszcze trochę...
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”