Znalezione przy śmietniku szczurki ze schroniska

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: monisss »

papala, Carlotta dajecie ogonom na 100% DT? Bo nie wiem czy mam organizować dalej transport.
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: jamajkaaa »

Pisałam już na drugim forum, jeśli znajdzie się transport do Lublina to mogę wziąć dziewczyny na DS ;)
Awatar użytkownika
Carlotta
Posty: 53
Rejestracja: sob gru 24, 2011 10:56 pm

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Carlotta »

Ja jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Kluska123 »

Jeżeli chłopcy mają możliwy DS u monisss to wolałabym, żeby do niej pojechali :) Co do samiczek, to już musicie ze Starszą Panią się umawiać i deklarować, bo załatwia transport.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: monisss »

DS zależy od stanu zdrowia chłopców i wieku. Jeśli będą mogły zostać wykastrowane to jest duża szansa, że u mnie zostaną. Transport mam teraz szukam dobrych duszyczek do pożyczenia transportera, odebrania maluchów ze schronu i przekazania ich osobie transportującej :) Logistyka tego przedsięwzięcia zaczyna mnie trochę przerażać ;)
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Kluska123 »

Ja bym Ci pomogła, ale mam przepełnienie i brakuje mi czasu :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Nina »

Żebym ja była na miejscu we Wro :( czasu mam aż nadto, ale już dojeżdżać do Wro ciężej...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: jamajkaaa »

Słuchajcie odezwała się dziewczyna z ogłoszenia od której chciałam wziąć szczury wcześniej, ale po dłuższym milczeniu stwierdziłam że już się nie odezwie..jestem teraz w kropce, głupio mi się wycofywać z dziewczyn ze schroniska ale z drugiej strony wolałabym tamte, no i są bliżej, bo w krakowie...
_________________
Awatar użytkownika
papala
Posty: 304
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: papala »

Malachit, byłoby super! Babki mogę wziąć, ale czy wiadomo cokolwiek o ich stanie zdrowia? W jakim są wieku itp.. Muszę przyznać, że jeśli okaże się, że potrzebne będą wizyty u weta, to ani ja ani mój TŻ nie wyrobimy z czasem. Przez najbliższy miesiąc będę mieć baardzo napięty grafik, dlatego również nie wiem czy sama dałabym radę kobitki odebrać. Jeśli ktoś zobowiąże się je zgarnąć i w miarę możliwości umówić się ze mną bliżej mego miejsca zamieszkania, to nie dla mnie problemu nie będzie.
łobuzują: Kaśka, Miszka, Emilka, Furia, Adelka, Łatka, Floyd, Julian, Johny
łobuzują za Tm: Suzi, Martusia

E-Pasaż
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Starsza Pani »

Nina pisze:Kurcze, u mnie też miejsca brak :( Dopóki bezogonki nie pojadą, nie moge wziąć więcej tymczasów.
Bezogonki wyjeżdżają w niedzielę ;D , więc możesz wziąć chłopców.

To na czym stoimy z dziewczynami? Jest DT w Wawie? Ja je mogę do weta wziąć na pierwszą wizytę.

Bo nie wiem, ile transporterów mam dać.
Do Wawy jadą moja łysa (a właściwie łysa nooveej ;D ), bezogonki i ewentualnie dziewczyny.

Ma kto pojechać po towarzystwo do schroniska?
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: monisss »

Jeśłi w Warszawie znalazłby się zaufany DT, to ja się upierać przy zabraniu chłopców nie będę. Transport z Wrocławia do Szczecina znaleźć jest ciężko. Mam łączony ale nie mam nikogo, kto by się zgodził przetrzymać szczury w Poznaniu.
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Nina »

Starsza Pani pisze:
Nina pisze:Kurcze, u mnie też miejsca brak :( Dopóki bezogonki nie pojadą, nie moge wziąć więcej tymczasów.
Bezogonki wyjeżdżają w niedzielę ;D , więc możesz wziąć chłopców.
Dorosłych samców nie ruszam ;)
A na tymczas labinka z tablicy będzie.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Starsza Pani »

To ja zapytam jeszcze raz - kto odbiera towarzystwo ze schroniska?
Ponieważ Papala nie ma czasu na weta, a szczury ze schroniska raczej na weta liczyć nie mogą, to mamy dwie opcje:
- odbiorca szczurów obejrzy dziewczyny i zadecyduje, ćzy są zdrowe; jeśli tak, pójdą do papali, jeśli nie, do Wawy.
- od razu decydujemy, że panny jadą do Wawy

Na chłopaków DS w Wawie na razie nie ma, więc będą chyba jechać do Szczecina do monisss. Tak?
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: monisss »

Tak, jeśli nie ma zaufanego DT w Warszawie to ja postaram się zabrać chłopców do siebie. Cały czas szukam transportu albo kogoś kto przetrzyma je jakiś czas w Poznaniu.
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Schronisko Wrocław]2 samiczki i 2 samce DT/DS

Post autor: Kluska123 »

Jeżeli jest tylu chętnych jako Dt, to bardzo Was proszę o tymczas dla haszczaka, siedzi tam już naprawdę bardzo długo, za długo.

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=37484
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”