[Giżycko, cała Polska] koci przystojniak szuka domu !

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

tuśka
Posty: 287
Rejestracja: sob mar 13, 2010 8:05 pm
Lokalizacja: Giżycko

[Giżycko, cała Polska] koci przystojniak szuka domu !

Post autor: tuśka »

dzisiaj w godzinach popołudniowych zostałam posiadaczką małego kociaczka, jak się okazało kocurka. na moje oko nie ma więcej niż 2 miesiące. moja znajoma znalazła go w parku niedaleko swojego zamieszkania.
maluszek jest z lekka zabiedzony, chudziutki, sierstka mu odstaje. do tego ma wydęty brzuszek i trochę nieciekawie się załatwia. przypuszczam że ma pasożyty. jednak brzuszek go nie boli przy dotykaniu. załatwia się do kuwety. poza tym jest normalnym kotkiem który uwielbia psocić. jak na takiego maluch przystało kocha zabawy z piłeczką, wędką. jest bardzo radosny. kocha także podgryzać, więc dostał robocze imię - Gryzoń :D co jeszcze go charakteryzuje? na pewno odwaga. po przyniesieniu go do domu obszedł cały pokój jak gdyby nigdy nic. nie ucieka, lgnie do człowieka. no i ma przepiękne, szaro-niebieskie oczka :)
niestety ale w domu mam już 3 koty, do tego dokarmiam kilkanaście bezdomniaków. nie mam warunków aby go zatrzymać. na dniach postaram się pójść do weterynarza aby go obejrzał. poszukam jakiś rzeczy na bazarek bo niestety ale z pieniędzmi krucho strasznie a malutkiego musi obejrzeć jak najszybciej wet.
ale wracając do tematu. to zdjęcie maluszka:
Obrazek
nie chciał za bardzo pozować ::)

szukam mu DS aczkolwiek jeżeli ten się nie znajdzie w najbliższym czasie- będę musiała znaleźć mu choćby DT ponieważ długo zostać u mnie nie może.
kontakt:
gg 37309376
mail: tucha7@interia.pl
lub PM
Obrazek
za TM: Lusia Becia Alfa Pinki Szara
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”