Gizmo, Loki, Gus, Frodo i pies ;3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: madziastan »

Jest sliczny tak jak jego siostra Cherry :) Są jak bliżniaczki. Filmik fajny, fajnie liże :D
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: ^Yuuhi^ »

no wlasnie bardzo mnie to denerwuje ze tak te telefony nagrywaja ;/ musze ten aparat znalezc bo telefonem zdjecia i filmiki robic to jest tragedia >:( i fakt ze jest malutki ja myslalam ze chlopcy sa mali ale jak gex do nas przyszedl to zauwazylam wkoncu jakie to wielkoszczury sa :D
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: wiewi »

pocieszę Cię, tej jakości filmiki robi mój aparat.... ;)
a ja miałam odwrotnie,myślałam, że moi chłopcy już całkiem sporzy, szczególnie Edek i Maniek , a przy Pimpusiu i Sadełko są tacy malusi :)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: ^Yuuhi^ »

Wczoraj ważyłam chłopaków i na chwilę obecną ważą:
Edzio 1rok i 6 miesiecy - 520 g
Fredzio 1rok i 4 miesiące - 560 g
Tarzan (kastrat) 1 rok - 680 g
Gex 2 miesiące - 120g

coś mi ten Tarzan tyje ::)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: Eve »

Hajer Tarzan jest kastratem i dlatego przybiera, gdzieś na forum czytałam że kastraci tak mają. Nie ma statystyk a szkoda bo u mnie to samo .. Lu po kastracji ..a przed .. nie wiem jeszcze jak temu zaradzić ale On często przy misce. Już go dłużej na wybiegu trzymam .. tyle że On dalej najbardziej lubi amciu i lulu
Zdjęcia fajowe szczególnie mały szkrab :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: Pigi2012 »

A nie ma pokarmu dla szczurów kastratów? Pewnie nie >:( A powinni wymyśleć. Hajer maluszek słodziutki, dobrze że nie staranowały go te olbrzymy :D . Pewnie tatusiowanie im się włączyło :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: noovaa »

Sami powinniśmy dobrać karmę do potrzeb szczura. Jeśli szczur/szczury tyją trzeba wybrać karmę o mniejszej zawartości tłuszczu. Trzeba patrzeć na skład, wiele karm ma za dużo białka.. Mamy fajny temat gdzie mamy porównanie karm i tabele odpowiednich wartości ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: czekoladkaa »

noovaa pisze:Sami powinniśmy dobrać karmę do potrzeb szczura. Jeśli szczur/szczury tyją trzeba wybrać karmę o mniejszej zawartości tłuszczu. Trzeba patrzeć na skład, wiele karm ma za dużo białka.. Mamy fajny temat gdzie mamy porównanie karm i tabele odpowiednich wartości ;)
ja jestem w trakcie poszukiwania karmy o mniejszej zawartości białka :P
Szkrab to ci się udał, Hajer! :D
Wymiziaj wszystkich panów :)
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: PAMIĘTNIKI OGONIASTYCH

Post autor: ^Yuuhi^ »

Z PAMIĘTNIKA GEXA ;)


DZIEŃ PIERWSZY

za oknem zimno i ponuro, jesień do nas zawitała więc zrobiliśmy się leniwi,
dużo czasu spędzamy w naszym kartonowym domku, lub tunelu, no ale nawet tam pani wciśnie ten błyskający prostokąt żeby robić nam zdjęcia więc czasem trzeba wystawić mordkę , albo w ogóle wyjść z tego piętrowego pałacu z nadzieją że kolejny błysk będzie tym ostatnim i da nam w końcu spać...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

kiedy w końcu odpuściła zaczęliśmy śnić z Fredziem o wakacjach.... jakieś dziwne stwory niebieskie tam były... hmmm czyżby to były rybki które można spotkać w ciepłych krajach , tam gdzie jest morze i dużo piasku?

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

DZIEŃ DRUGI

o nie!!!!!

pani zgłupiała do reszty... schowała domek i tunel i skacze dookoła Fredzia z aparatem.... :
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Edziowi udało się zwiać ale i tak go dorwała, biedak chciał się schować do buta

ObrazekObrazek

dobrze że mnie dzisiaj nie dręczyła....



DZIEŃ TRZECI

nie nie zgadzam się!!!!! nie chcę zdjęć, jest zimno!!!!! chcę zostać w klatce!!!! o jogurt!!!! daj jogurciku!!!!!!!!! kurna... wyszłem z klatki mam przechlapane.... wygląda na to że dzisiaj ja będę się chował przed aparatem.... oooo kocyk!!!! idę spać.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

no nie co za babsko.... nawet spać nie można przy niej....cóż pouciekam trochę... o widzę jakiegoś fajnego zwierza ma taki brzuszek jak ja pomęczę go :D

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

nie no, moim kolegą to on nie zostanie nudny jest..... idę porobić na złość pani i pouciekam....ciekawe jakie zdjęcia jej wyjdą ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

DZIEŃ CZWARTY

Edziowi udało się dzisiaj uniknąć zdjęć bo rozwalił sobie skórę koło łopatki....o Tarzanie nie wspomnę ... ten to dziennie zdjęć unika uciekając do hamaka i wrzeszcząc jak pani się do niego z aparatem zbliża ;D Ale Fredzio wpadł na świetny pomysł dzisiaj.... powiedział że pora zmienić nastrój z jesiennej depresji na wiosenną radość i zaproponował kwiecistą sesję :D może być ciekawie zobaczymy....


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

no i po sesji :) dzisiaj mi się podobało tak kolorowo i radośnie było. Fredzio ma świetne pomysły :) a pani rozładował się aparat :D Hurra mamy spokój... mam nadzieję że dotrwaliście do końca i was nie zanudziłem ;)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: xiao-he »

Hahahahahha, super! :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: Mihajla »

Iście wiosenna sesja, w sam raz na jesień. :D
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: czekoladkaa »

Świetny pamiętnik ;D ;D
A te zdjęcia z Brutusem i kwiatkami, miodziooo :P
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: ^Yuuhi^ »

mihajla trzeba troszkę kwiatków i kolorków żeby w jesienną depresję nie wpaść :D chociaż za oknem trochę zimowo się zrobiło :D czyli czeka nas sesja jesienna ;D Gex będzie nieszczęśliwy haha. Czekoladko na dniach zrobię Brutusowi jakieś foty to będziesz miała co robić :D
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: Eve »

Świetne fotostory :D
i kto powie że chłopakom nie pasuje różowy ? ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: moje ogoniaste urwisy :)

Post autor: ^Yuuhi^ »

pasuje i to bardzo :D szczególnie do czarnuszków :D a naprzykład hedorkowi ladnie w zieleni było według mnie....
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”