moje panienki ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

Co wybiegow to robie u brata na wykładzinie ale w klatce zimno od sciany która również jest okafelkowana (pokój poniemiecki ) :p
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

Nasze stado sie chyba powiekszy... Jednak nie cieszy mnie to bo czekac mnie beda dwie sterylki/kastracje. Mama mojego miska zawsze nie lubila ogonistych dzis wyniosla je na dwor i sytuacja zrobila sie na prawde nie fajna. Dlatego jesli konflikt nie bedzie zarzegnany chlopaki beda musieli zamieszkac z nami. Jakos to bedzie chyba, bede pisac co i jak jeszcze
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: moje panienki ;)

Post autor: handzia600 »

Nigdy nie pojmę takich ludzi. Przecież to Ty się nimi zajmujesz w niczym jej nie przeszkadzają a i tak się drze jak stare prześcieradło. Znam to bo mam podobną sytuację ;] powodzenia ! aby wszystko sie ułożyło
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

Moi rodzice tak mnie wychowali zwierzaki sa tak ważne tak my sami ale nie każdy lubi zwierzaki niestety... Dobrze ze w razie czego mam jak ponoc chłopaków a sa na prawde cudowni ::)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

Konflikt na szczęście zarzegnany ;) chlopaki zostają u siebie :D
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: moje panienki ;)

Post autor: handzia600 »

o to dobrze :)
No u mnie wygląda sytuacja u chłopaka tak że : a gdzie mi tu z pająkiem ( 4 lata temu ) po czym po paru dniach był już spokój.
: a gdzie mi tu z jaszczurką wylecisz mi z nią i pająkiem jak ich nie oddasz (3-4lata temu) po kilkunastu dniach przeszło. No i teraźniejsza sytuacja : o szczurek fuj on by był taki super fajny gdyby nie jego ogon i w ogóle. Za tydzień dostarczyli dosyć sporą klatkę i znowu : a gdzie mi tu z tą klatką , i tak mało miejsca , po co taka wielka dla nich , ja nie rozumiem jak można chować to paskudztwo ... I po paru dniach gadania przeszło chociaż nadal nie wiem w czym one jej przeszkadzać mogą. Ani nie sprząta u nich , ani nie dba o nie , nie karmi , nie słyszy ich nawet a przeszkadzają :D (logika kobiety xD )
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

To sluchaj mama mojego jest przekonana ze ma alergie przez szczury :p lubi je ale pokazuje gdy nikt nie widzi czasami ja przylapujemy, a poza tym najwieksze zlo to ze brzydko pachna ... W sytuacjach krytycznych jest ostra wymiana zdan, dzisiejszy incydent byl pierwszym i oby ostatnim :)
Awatar użytkownika
Daciuniaa
Posty: 151
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 1:57 pm
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: moje panienki ;)

Post autor: Daciuniaa »

U mnie inaczej : D W domu nigdy nie wiem gdzie są ogonki, bo zawsze albo mama a lbo tata je bierze i się z nimi bawi ;p Za to mój facet (chociaż od niego dostałam pierwszego) nie za bardzo przepada. Wykłócamy się cały czas co jest gorsze... moje szczury czy jego ryby :D I tak jest zawsze ;p
Tequila, Mojito i Martini ;*
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37891
Za TM: Kajtusia, Sammy [*]
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

Haha :D moi rodzice tez lubia moje paskudy, a z chloapkiem to milosc mamy do wszystkich zwierzat i kazdego biedaczka bysmy przygarneli do domu ::)
Awatar użytkownika
Daciuniaa
Posty: 151
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 1:57 pm
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: moje panienki ;)

Post autor: Daciuniaa »

No ja też bym wszystkie przygarnęła, ale cóż.... Każdy z nas robi to co może : )
Tequila, Mojito i Martini ;*
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37891
Za TM: Kajtusia, Sammy [*]
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

tak jest jak mówisz, straciłam wszystkie zdjęcia,nie wiem czy w ogóle da się je odzyskać tak więc na razie dopóki czegoś nie popstrykam nie dodam nowych.. Jestem w wielkiej rozpaczy, moje zdjęcia !?
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38059 gorąco polecam i zachęcam do kupna :D
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

A więc ostatnio siedzę na ławce weekend piękny korzystam z promieni słonecznych a tu moja Kicia mnie 'woła" no to idę do niej jest z siebie niezwykle dumna, myślę więc "o co tu chodzi?". Patrze i już wiem mój kot przyniósł panci prezent a jakby inaczej mała myszkę. Więc pięknie podziękowałam, wzięłam kota na ręce, a mysia upsss.. Niechcący uciekła .. :P
Obrazek
Kicia obraziła się nie na żarty no jak to ! Ja Ci prezent z wdzięczności przynoszę a Ty dajesz mu uciec ! I foch :D
Obrazek
Obrazek

A dziewczyny psocą podziurawiły nowe hamaczki :< . A dziś Tequilla nie była zadowolona gdy podczas prysznicu cykałam jej fotki :
Obrazek Obrazek Obrazek
Misha baardzo chciała wyjsc nie mogłam jej odmówic :
Obrazek
Tequilla na początku tez miała chęc wyjśc
Obrazek
Ale szybko zrezygnowała i poszła do tuneliku: Obrazek
Za to Misha biegała i biegała, a nawet troszkę pogadała:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek to zdjęcie jest prześmieszne :D
Obrazek
No i klatka, przede wszystkim, brudna kuweta jeszcze widoczna, chwalę się dziewczyny są grzeczne i "robią do kuwety"
Obrazek
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

Obrazek o taka kochana Tequillucha ktora drapie wszedzie gdzie sie da :P
Obrazek Obrazek
no i tunelik najukochansza czesc mebelkow :D
Awatar użytkownika
Daciuniaa
Posty: 151
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 1:57 pm
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: moje panienki ;)

Post autor: Daciuniaa »

Jakie śliczności! :D Miziaki od Tequili dla Tequili :P i reszty oczywiście też :)
Tequila, Mojito i Martini ;*
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37891
Za TM: Kajtusia, Sammy [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”