Zostałem ja - Robin i mały klusek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: wiewi »

cuudne :) mój faworyt to mycie się, z łapkami na uszkach <3
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: emi2410 »

Jakie fajne chłopaki! :D Wymiziaj ich. :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
banny
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 30, 2012 1:17 pm
Numer GG: 1325019
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: banny »

Ja też bym kupiła normalnie szczura w sklepie - to takie logiczne zwłaszcza, że podchodzę do tego w specyficzny sposób, na zasadzie - "uratuję jakąś istotkę z tej męczarni". Fartem trafiła mi się możliwość wzięcia pannic od koleżanki i dopiero tu na forum zaczęłam czytać o jakichkolwiek hodowlach...
banny
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 30, 2012 1:17 pm
Numer GG: 1325019
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: banny »

PS. Uściski dla Panów bo się im stanowczo należą! :D
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: Megi_82 »

Ależ masz dwóch słodziaków :D Moja fota - z ozorkiem na wierzchu :) Wymiziaj i wycałuj ode mnie :)

BTW, ludzie, jak Wy to robicie, że macie takie słit focie? Moje panny nie chcą tak pozować...:(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: harleyquinn »

Megi_82 pisze:Ależ masz dwóch słodziaków :D Moja fota - z ozorkiem na wierzchu :) Wymiziaj i wycałuj ode mnie :)

BTW, ludzie, jak Wy to robicie, że macie takie słit focie? Moje panny nie chcą tak pozować...:(


Powiem Ci, że to wcale nie wygląda tak super na jakie wygląda :D (masło maślane?) Tak naprawdę muszę się nabiegać, naganiać i wyczerpać w międzyczasie baterię aparatu! I w efekcie mam pięć super zdjęć i sto na których widać tylko ogony lub... całkowicie nic! Także wytrwałości życzę :D
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: harleyquinn »

Słuchajcie, właśnie wróciliśmy od weterynarza. Z całego zdenerwowania zapomniałam nawet, co zostało szczurkom podane, ale wniosek Pani weterynarz: Ryan po prostu ma jakiś swąd i sam się drapie (kamień mi spadł z serca, że nie gryzie Go Robin - oficjalnie mogę uznać łączenie za s u k c e s!!). Na razie Robin leży w nowym hamaczku od emi (dziękujemy Ci baaardzo! Jak tylko będę miała czas, zamieszczę zdjęcia :D!) i śpi, a Ryan na hamaku przygniata Robina i też wpół zasypia. Mam nadzieję, że moje misiaczki będą zdrowe i będą miały się dobrze! Za miesiąc będzie nowa klateczka i być może nowi towarzysze. Zobaczymy :)
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
banny
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 30, 2012 1:17 pm
Numer GG: 1325019
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: banny »

Fakt, zdjęcia robisz im przepiękne! :-) :o
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: margot1408 »

Harleyquinn, to super :) Czekam na foty!
harleyquinn pisze:Za miesiąc będzie nowa klateczka i być może nowi towarzysze. Zobaczymy :)
GMR atakuje? :D
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: harleyquinn »

[/quote] GMR atakuje? :D[/quote]

A czym jest GMR ;d?
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: spinka2430 »

chłopcy przepiękni :) no cudnii :) wymiziać proszę panów i wycałować w te piękne pysie :-*
GMR to tak najprościej doszczurzanie czyli masz niby dwa a za jakiś czas jest ich już piątka hehheh ;D no ja właśnie to przechodzę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: harleyquinn »

spinka2430 pisze:chłopcy przepiękni :) no cudnii :) wymiziać proszę panów i wycałować w te piękne pysie :-*
GMR to tak najprościej doszczurzanie czyli masz niby dwa a za jakiś czas jest ich już piątka hehheh ;D no ja właśnie to przechodzę ;)
Wymiziam jutro, jak tylko się obudzą ^^. A no to tak... heh, większa klatka, więc od razu szczurki, tak... Zastanawiam się poważnie nad dwoma, aczkolwiek boję się odrobinę łączenia (2+2) a moi rodzice to nie wiem, co zrobią. Z drugiej strony ja się nimi zajmuję, więc co mają do gadania ;p. A jak z Tobą było?
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: spinka2430 »

U mnie trochę prościej było ponieważ na początku trafiły do mnie dwie siostry okazało się że jedna była w ciąży więc po wychowaniu maluchów zostawiłam jej jedną córeczkę :) no a miesiąc temu trafiła do mnie panienka dumbo z Warszawy no i strasznie się bałam łączenia no bo to trzy kobitki na jednego maluszka :P troszkę było pisków ale obyło się bez większych ran i teraz wszystkie się kochają ;D chyba bardziej ja się stresowałam niż one ;D ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: harleyquinn »

spinka2430 pisze:U mnie trochę prościej było ponieważ na początku trafiły do mnie dwie siostry okazało się że jedna była w ciąży więc po wychowaniu maluchów zostawiłam jej jedną córeczkę :) no a miesiąc temu trafiła do mnie panienka dumbo z Warszawy no i strasznie się bałam łączenia no bo to trzy kobitki na jednego maluszka :P troszkę było pisków ale obyło się bez większych ran i teraz wszystkie się kochają ;D chyba bardziej ja się stresowałam niż one ;D ;D
Hehe, to podobnie ze mną. Ryan miał strupki i dzisiaj byłam u weta i miał jakiś swąd i się po prostu drapał, a już jadać do weta mówię mamie, że boję się, że jakiś nowotwór, pasożyty albo nie wiadomo, co... Dostali obydwoje zastrzyk i mam nadzieję, że będzie po wszystkim. Ja teraz chcę dołączyć 2+2 i nie mam pojęcia, jak to będzie wyglądać. Chyba muszę kogoś z forum zapytać. Myślałam o jednym, a się skończy na 4... hehe.
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Ryan & Robin, czyli moja futrzasta przygoda.

Post autor: harleyquinn »

Obrazek

Na dobranoc dołączam zdjęcie Robina w hamaczku od emi :)
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”