Mama i synek - b. pilnie potrzebne DT na terenie Łodzi!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Ebiana
Posty: 46
Rejestracja: czw mar 08, 2012 1:23 pm

Mama i synek - b. pilnie potrzebne DT na terenie Łodzi!

Post autor: Ebiana »

Za kilka dni odbieram od pewnej dziewczyny mamę i synka (ur. 15.10.2012r) z mojej rodzinnej miejscowości. Szczurki trafią na DT do jednej z osób z forum. Mama wraz z dwoma innymi samiczkami została uratowana przed wężem, jednak okazała się w ciąży.
Według obecnej właścicielki szczurka jest odważna, ruchliwa, nie boi się psa ani wody, jest zabawna i śpi w nietypowych pozycjach ;) Samiczka lubi być wyjmowana z klatki, aż sama się o to prosi. Lubi być z człowiekiem, nie jest ani trochę agresywna. Dla niej przebywanie wśród ludzi jest całkiem naturalne :)
Samczyk jest spokojniejszy, troszkę nieśmiały, najchętniej trzyma się mamy, ale wiadomo, ciężko określić charakter takiego maluszka. Możliwe, że będzie miał kręcone futerko
Poszukiwany jest ciepły, kochający domek:)
Wymagana jest ankieta adopcyjna, którą prześlę na priv. Umowa adopcyjna również obowiązuje. Znam mało osób z tego forum, także przy wyborze domku wezmę również opinie stałych użytkowników. W przypadku osób całkowicie nowych, w razie jakichkolwiek wątpliwości nie wykluczam wizyty przed- i poadopcyjnej (ale spokojnie, nie gryzę :) chcę tylko, żeby ogonki były kochane i w odpowiednich warunkach, to wszystko :) )
Ebiana
Posty: 46
Rejestracja: czw mar 08, 2012 1:23 pm

Re: Mama i synek (Łódź, cała Polska)

Post autor: Ebiana »

Zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ebiana
Posty: 46
Rejestracja: czw mar 08, 2012 1:23 pm

Re: Mama i synek (Łódź, cała Polska)

Post autor: Ebiana »

UWAGA!
Poszukiwany jest również DT dla maluszka i mamy. Sytuacja DT który oferował pomoc nieco się zmieniła. Szczurki odbieram w weekend i mogą być u mnie do poniedziałku, bo wtedy przyjeżdżam do Łodzi i nie mogę zostawić ich rodzinie (i tak doglądają moje), ani zabrać ich ze sobą do znajomych, u których zatrzymuję się w dni zajęć na uczelni. Znalezione zostały na ogłoszeniu z terra, są oswojone. Ja niestety nie mogę ich przetrzymać. Także bardzo proszę dobre duszyczki z Łodzi o udzielenie szczurkom schronienia. Ze swojej strony oferuję pomoc w szukaniu nowych domków oraz transportu
Poproszę też admina o dopisanie do tematu, że poszukiwany jest też DT
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Mama i synek (Łódź, cała Polska)

Post autor: grzesia »

PW wysmarowane ale nie ma odzewu. Jakby co i tutaj powiem, że mogę mamusię przygarnąć na stałe ;)
Ebiana
Posty: 46
Rejestracja: czw mar 08, 2012 1:23 pm

Re: Mama i synek (Łódź, cała Polska)

Post autor: Ebiana »

Do końca tygodnia mam sporo pracy, więc na PM mogę odpisywać z kilkugodzinnym opóźnieniem, ale na pewno zawsze odpowiem :) Ankietę już wysyłam ;)
Ebiana
Posty: 46
Rejestracja: czw mar 08, 2012 1:23 pm

Re: Mama i synek (Łódź, cała Polska)

Post autor: Ebiana »

Mamusia zarezerwowana.
Samczyk również wstępnie zarezerwowany. Szukamy dla niego transportu na trasie: Łódź => Katowice/Jastrzębie Zdrój/ew. Wrocław. Jeżeli ktoś o takowym usłyszy, to proszę o kontakt :)
Ebiana
Posty: 46
Rejestracja: czw mar 08, 2012 1:23 pm

Re: Mama i synek (Łódź, cała Polska)

Post autor: Ebiana »

PILNIE potrzebny DT dla samczyka od jutra do czasu transportu do Katowic.
Dotychczasowy DT dziś się wycofał, a ja nie mogę małego przetrzymać. Czy ktoś z Łodzi mógłby się chwilowo zająć malutkim?
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Mama i synek - b. pilnie potrzebne DT na terenie Łodzi!

Post autor: majlena »

jak synuś dotrze do Jastrzębia Zdrój i nowa właścicielka go odbierze, to proszę o kontakt, czy wszystko dobrze.
mały dostał gratis swój ulubiony hamak i trochę jedzenia ;)
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Mama i synek - b. pilnie potrzebne DT na terenie Łodzi!

Post autor: Kameliowa »

Ebiana, i jak wam idzie? Dalej nic ?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Ebiana
Posty: 46
Rejestracja: czw mar 08, 2012 1:23 pm

Re: Mama i synek - b. pilnie potrzebne DT na terenie Łodzi!

Post autor: Ebiana »

Kameliowa, wszystko się dobrze ułożyło. Maluszek miał cudowny DT u majleny, a w niedzielę dotarł do nowego domku :) Tobie również dziękuję za zainteresowanie małym :)
Ebiana
Posty: 46
Rejestracja: czw mar 08, 2012 1:23 pm

Re: Mama i synek - b. pilnie potrzebne DT na terenie Łodzi!

Post autor: Ebiana »

Zapomniałam dodać. Mamusia od dłuższego czasu również w DS, czekaliśmy tylko na wytransportowanie synka. A skoro w końcu nam się udało, to temat można zamknąć :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Mama i synek - b. pilnie potrzebne DT na terenie Łodzi!

Post autor: IHime »

Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło! :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”