[Klatka] - dla 3 szczurkow

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

Jaka klatka na 3 szczury

Post autor: Czarna20 »

No dobra,miałam dokupić tylko jednego ale jakoś tak wyszło że chyba wezmę dwa :lol: I tu pytanko:czy wystarczy im klatka 50:70:50??
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Angua »

No coż, nie ma norm co do metrażu na szczurasa ;) wydaje mi się ze na trzy szczury to wystarczy. Wszystko zależy od tego jak często je bedziesz wypuszczać. Jesli sie dość wybiegają poza klatką, nie widzę problemu
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Czy starczy? Pilne!!

Post autor: Krówka. »

czy klatka o rozmiarach 61x40x50 starczy dla 3 młodych szczurów?
według kalkulatora wychodzi, że jest dla 2...
Ogoniaste biegaja po kilka godzin(staram sie wypuszczac na conajmniej 5 godz.) dziennie poza klatką.

http://bebeltavaro.fm.interia.pl/klatka1.jpg

http://bebeltavaro.fm.interia.pl/klatka2.jpg
KIRA ŁOBUZ
Posty: 366
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:11 pm

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: KIRA ŁOBUZ »

Fajna klatka . Dla 2 była by super ale dla 3 jezeli duzo biegaja to mysle ze tez bedzie dobra.
Szczuki
*Kira* *Maja za teczowym mostem* *Duma vel Duśka*
=Myśaki=
Defensywa , Churchill , Bilbo , Baggins
HODOWLA MYSZEK RASOWYCH =AMPERI=
gg5162453
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: ESTI »

Dla małych ogonków na moment może być, ale jak podrosną to trochę mało miejsca ... :roll:
Obrazek
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Mycha »

A ja myślę, że może być odrobinkę za mała. Wg. kalkulatora nadaje się dla 2 szczurków, ale może masz jeszcze jedną mniejszą klatkę którą możnaby z tą połączyć?
Taką klatkę miała Myszka, tj Jowa. Pogadaj z nią, pamiętam, że kupiła ją baaardzo tanio, ale kuweta jest dość hmm... giętka?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Krówka. »

mialabym ja tylko na jakisc czas.
Narazie Harry i Filip maja 3 miesiace a Nepal ma 2 miesiace, wiec duze nie sa.
Potem mogłąby byc dla Lilou (samiczki) :D
tak może być?
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: czarny mag »

3 miesiaće*2 i 2 miesiące= chyba powinno starczyć w sam raz na żylete
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
ForestTiger
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 12, 2004 12:24 am

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: ForestTiger »

Co polecacie...
Musze coś kupić wiekszego, bo cos czuje ze chomiczy habitrail z tunelami, mimo ze daje mojemu gangowi niezły ubaw, bedzie za niedługo za mały.
Chcicałabym utrafic klatke nie za małą dla nich, ale tez nie za dużą dla mnie (żeby mi przypadkiem w pokoju nie powstało drugie biurko :D )

Jest wiele ofert na allegro,
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48985645 ta jest fajna (tylko czemu taka wielka?!)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49037256 i ta też, duży plus za to ze jest bez farby

Moze ktos z was uzywa którejś z podanych klatek i mogłby mi napisac co na ich temat mysli, jakie ma wrazenia ? 8)
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 8:22 pm przez ForestTiger, łącznie zmieniany 1 raz.
==================================
KRISHNA - ze mną do 17.04.2005
GANG OLSENA :D -> Gangster, Mafiozo i Yakuza - ze mną od 18-19.04.2005
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Meggy »

pierwsza klatka według kalkulatora jest dobra dla dwóch szczurów, a druga tylko dla jednego... musisz poszukać czegoś większego...
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Livonia »

mi sie wydaje ze to zalezy nie tylko od tego co mowi kalkulator... jezeli czesto wypuszczasz swoje zwierzaki z klatki to taka jak by ja troche urobic moze byc... i ona 80 zl kosztuje bez licytacji..
http://pp.allegro.pl/show_item.php?item=48443550 ale tutaj musialbys ja troszke dopracowac....:) powodzenia:)
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Meggy »

no napewno, ale zauwaz Livonio, że klatka na jednego szczura i tak będzie za mała na 3, nawet gdyby miały w niej tylko spać... pozatym nawet jeśli z reguły wypuszczam szczury na 8h, to nie znaczy, że tak będzie zawsze (np gdy wyjadę albo gdy będą goście z małym dzieckiem) i lepiej, żeby miały większą klatkę niż mniejszą...
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Livonia »

no to przeciez oczywiste :D ale nie zawsze sa warunki...zarowno przestrzenne jak i finansowe:/ niestety... a pozatym przeciez nie wsyztski szczury sa takiej samej wielkosci itp...a z tym ze klatka dla jednego jest za mala dla 3 to sie absolutnie zgadzam:)
ForestTiger
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 12, 2004 12:24 am

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: ForestTiger »

Eee.... no to mnie zatakaliście... :shock:
JESZCZE WIEKSZA KLATA??? :shock:

To ja moze pół pokoju okratuje i bedzie OK :P

Zastanawiam sie tylko, czy ten słynny kalkulator oblicza tez pięterka... Bo troche wydaje mi sie dziwne ze takie wielkie klaty nadaja sie tylko dla dwoch ogonków...

Z drugiej strony specjanie nigdzie nie wyjeżdżam na długo. A nawet jesli to bardzo rzadko.
==================================
KRISHNA - ze mną do 17.04.2005
GANG OLSENA :D -> Gangster, Mafiozo i Yakuza - ze mną od 18-19.04.2005
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Ania »

Bez przesady forest, klatka 43/28/54 (drugie zdjęcie) nie jest taka wielka na jaką wygląda na tym zdjęciu (złudzneie optyczne). Weż linijkę i sprawdź, okaże się na prawdę niewielka. I owszem, dobra jest tylko dla jednegop szczura a szczerze powiem, że dorosłego samca nie polecałabym tam trzymać podczas gdy dwie średnie samiczki jeszcze jeszcze, dadzą sobie radę. Więc jeśli jest możliwość zakupu większej to polecam.
Dodam, że dla dwóch dorosłych samców w sam raz będzie klatka szybnszylówka (60 na 60 na 40) a dla 3 już nie.. za mała. Samce są bardzo terytorialne, zrobisz im emocjonalną krzywdę, jeśli ograniczysz je do tak małej powierzchni, pomijam już stałe wojny o teren ale związany z tym dyskomfort psychiczny.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”