WYLEW

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sminky
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 28, 2012 1:33 pm

Re: WYLEW

Post autor: sminky »

Dziękuje! Tez czytąłam o tym na forach, że zapalenie mózgu moze to być, będe próbowac sposobami opisanymi na forum, skoro na lekarzy nie moażna tu liczyć... Tylko zachodzę w głowę jak mam dostać te leki na receptę tutaj, w Irlandii? Kto mi to przepisze? Ten wet od siedmiu boleści? Eeech... Czarna rozpacz.... :(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: WYLEW

Post autor: unipaks »

Wydrukuj listę leków bezpiecznych dla szczurów i idź z nią do weta. Może się też posiłkować informacjami z Rat Guide:
http://ratguide.com/ W jakim wieku jest Twój szczurek?
Oprócz zapalenia mózgu/wylewu podobne objawy mogą dawać niektóre nowotwory mózgu (np płata czołowego); wówczas też obserwuje się skręt głowy i ciała w jedną stronę, niedowłady kończyn. Oby to nie było to :-\
Postaraj się, by wet podjął leczenie. Sama też poczytaj na Rat Guide, trzeba szybko działać - trzymam kciuki!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
sminky
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 28, 2012 1:33 pm

Re: WYLEW

Post autor: sminky »

Dziękuję! Szczurcia ma się dzis lepiej, ten niedowład kończyn jakby minął, zaczęła bardziej brykać po klatce, tak sie cieszę :))) tyle że wciąż ma zachwiania równowagi. Tylko tyle pozostało po tym ataku. Tylko tyle lub AŻ tyle :( Zaczęłam się więc zastanawiać czy to nie jest zapalenie ucha.... Może to padaczka była, i teraz chwilę trwa zanim dojdzie do siebie po ataku? Tyle ze typowych objawów nie miała, ale wiem że padaczka na rózne sposoby sie objawia, nawet jakby paraliżem...
sminky
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 28, 2012 1:33 pm

Re: WYLEW

Post autor: sminky »

ach zapomniałam napisać - szczurcia ma około 3,5 miesiąca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”