[JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

[JASTRZ?BIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: tygrys1985 »

Czy orientujecie się forumowicze z okolic, który w Jastrzębiu wet jest najlepszy? byłam obok GWARKA, lekarz ok, ale jak zobaczył, że wyciągam szczura to tak się wystraszył,że zapomniał skasować za wizytę :jezor2:
Na Opolskiej dziś byłam się zorientować, ile za wizytę, to jak powiedziałąm, co za zwierzaki przyniosę na kontrolę, reakcja: szczury?????takie piwniczne??? aha, hodowlane???yyy..... (tu cena), ale będziesz je trzymała???
jeden wielki lol :haha:
Ostatnio zmieniony ndz lis 26, 2006 3:26 pm przez tygrys1985, łącznie zmieniany 1 raz.
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

[JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: zona »

[quote="tygrys1985"]byłam obok GWARKA, lekarz ok, ale jak zobaczył, że wyciągam szczura to tak się wystraszył,że zapomniał skasować za wizytę [/quote]
Eeee, są tam dwaj weterynarze, nie wiedziałam, że któryś boi się szczurów... Chodziłam tam z moim Ś.P. Sarumanem - weterynarz był zdecydowanie ok, nawet próbował wsadzić szczurola do rękawa... co prawda od krótkiej koszulki więc mu nie wyszło...
Na Opolskiej to konował, nie weterynarz, mam przykre psie doświadczenia, a jeżeli wet nie radzi sobie z psem, to co dopiero z gryzoniem...
Fajna pani weterynarz jest w okolicach Bożka, świetnie zajmowała sie moim żółwiem, niestety nie wiem jak sprawa stoi w tym wypadku ze szczurami :drap: Ogólnie w Jastrzębiu typowo "gryzoniowego weterynarza" nie znajdziesz, musisz zastosować metodę prób i błędów niestety...
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

[JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: tygrys1985 »

Zona ja obok GWARKA byłąm ponad rok temu, był młody lekarz i jakaś pani w kitlu, ten młodziak się właśnie tak wystraszył, może był na stażu albo cuś??
Aha, dzięki za info o Opolskiej, dobrze, że się tam nie wybrałam...
Mówisz na Bożka? nie orientuję się gdzie dokładnie :drap:
A co powiesz o lecznicy w Zdroju na 1 Maja??
Smutna
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 27, 2006 11:41 pm

[JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: Smutna »

NA OPOLSKA NIE IDZCIE TO BD GWÓŹDŹ DO TRUMNY !!!
chudy135
Posty: 79
Rejestracja: sob cze 09, 2007 4:27 pm

RE: [JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: chudy135 »

Jeśli mowa o wecie w GWARKU to ja osobiście niepolecam dla szczurka już lepiej zająć się szczurem samemu niż iść do niego (ten gość bo jest jeszcze taka babka z nią już prędzej dojść do ładu) mianowicie chciałem kiedyś szczurowi przyciąć pazurki (drapał nimi jak szalony) jak mu o tym powiedziałem to popatrzył na mnie jak na debila i zapytał ze zdziwieniem "SZCZUROWI !!!". Dziś byłem na Opolskiej i tamten już bardziej wiedział o co chodzi popatrzył na szczura pooglądał i od razu mi powiedział co to za choroba. A ze szczurem mojej siostry jak byłem u tego w GWARKU to koleś niewiedział jak się za to zabrać. Podajcie jakiegoś dobrego weta w Jasterzębiu jak znacie. Z góry dzięki.
R.I.P. [*] Husky
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

RE: [JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: zona »

Szczerze mówiąc to najbliższy dobry wet szczurowy jest w Gliwicach...
chudy135
Posty: 79
Rejestracja: sob cze 09, 2007 4:27 pm

RE: [JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: chudy135 »

Aha łał czyli w Jastrezębiu do weterynarza można iść tylko z psem i kotem :p
R.I.P. [*] Husky
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

RE: [JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: tygrys1985 »

spróbuj na Ruptawie w klinice małych zwierząt
chudy135
Posty: 79
Rejestracja: sob cze 09, 2007 4:27 pm

RE: [JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: chudy135 »

O !! a znasz może dokładny adres??
R.I.P. [*] Husky
Nati_1962
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 30, 2008 1:13 pm

Re: [JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: Nati_1962 »

Hej! Chciałam powiedzieć coś na temat weterynarzy w naszym mieście. Otóż, Pan z Opolskiej jest dobrym weterynarzem, śmiem zaryzykować że najlepszym w Jastrzębiu. Trzy lata utrzymał mojego szynszyla chorego na nadciśnienie przy życiu i to tak że zwierzątko nie męczyło się, żyło sobie normalnie, jak zdrowe, teraz chodzę tam ze szczurkiem i nie narzekam, chociaż nie zawsze od razu weterynarz trafia w chorobę. Ze moim szczurkiem byłam też na 1 maja - nie polecam, Pani weterynarz nawet nie wzięła szczura do ręki, a Pan weterynarz w tej "klinice" powiedział żebym następnym razem przyszła z czymś innym, większym jak to się wyraził. Natomiast Pan weterynarz z Gwarka (teraz klinka na Katowickiej) był bardzo nie miły, długo musiałam czekać a się nami zajmie mimo że nie było nikogo prócz nas, dał jakąś radę, zastrzyk ale szczurka nawet nie obejrzał. Z daleka ocenił co jest szczurkowi (drapał się do krwi), nawet nie obejrzał ranek, nie spojrzał na sierść, nic, kompletnie ZERO badania! I na dodatek gdy powiedział mi że powinnam dać szczurkowi "pstryczka w nos" jeżeli gryzie... Jego zastrzyk nic nie dał, rady troszkę pomogły. Ogółem ŻENADA. Innych weterynarzy nie znam, na razie zostanę przy Panu z Opolskiej, jak dotąd jest on naszym najlepszym weterynarzem.
Awatar użytkownika
Blackberry
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 05, 2008 11:44 am
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: [JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: Blackberry »

Zgadzam się w 100% z Nati! Pan weterynarz na Opolskiej jest naprawdę bardzo dobry, nie wiem skąd o nim takie niemiłe komentarze. Mój staruszek Tomcio miał już dwa ogromne ropnie (teraz zrobił się trzeci i znów dr Sułkowski będzie musiał ratować w poniedziałek :(), podczas każdej wizyty wet oglądał go dokładnie, ważył, podawał coś na rodzaj narkozy i robił punkcję, żeby sprawdzić czym jest guz. Podczas zabiegów zakrapiał szczurkowi oczka i przykładał do niego mini termos zrobiony z plastikowego pojemniczka wypełnionego ciepła wodą żeby zwierzątko się nie wyziębiło. Pozwalał mi nawet patrzeć na operacje, jak wlazłam za nim bez pytania do pokoju zabiegowego.
Innym razem przyszliśmy do niego z moim chłopakiem w celu wytępienia wszołów u świeżo zakupionych szczurków, nawet nie wziął złotówki za spryskanie ich.
Mój piesek był tam także operowany i mimo sędziwego wieku (wtedy miała 13 lat) nie miała żadnych powikłań po zabiegu. Przy okazji wyczyścili (bo operował ją dr Sułkowski i jakaś pani ;)) jej uszy oraz usunęli kamień nazębny, choć wcale o tym nie wspominaliśmy.
Naprawdę POLECAM weterynarza na Opolskiej, widać ze ma podejście do zwierząt.
Szukasz czworonożnego przyjaciela? Ja swojego znalazłam tutaj :-)

Obrazek
MiłośnikSzczurków
Posty: 46
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 4:42 pm

Re: [JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: MiłośnikSzczurków »

Najlepiej nie iść nigdzie w Jastrzębiu, jak już to na ul.Katowicką, bardzo dobra klinika i już tam leczyłem zwierzaki ;) a taki na prawdę świetny lekarz to dr Budzik w Pawłowicach na ul. Karola Miarki 3, nazywa się dokładnie Zbigniew Budzik i jest świetny! Nie jest polecany na forum bo może mało osób o nim wie, ale jeżeli jest ktoś z okolic Pawłowic niech jedzie do dr Budzika!!! A w życiu to nie idźcie na 1 Maja w Zdroju!
Miła + Coffe = kochane szczuraski!
Alexa24
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 29, 2012 11:09 am

Re: [JASTRZĘBIE ZDRÓJ] polecani i niepolecani

Post autor: Alexa24 »

Hejj ja jestem z Jastrzębia na Opolskiej Nigdy Nigdy Nigdy wykończył mi chomika i psa to nie wterynarz nie nadaje się w Zdrojuu kiedyś byłam z psem przyjaciółki dobry jest:) ale i tak najlepszy jest w Pawłowicach na domkach :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”