Problem z nową ogonką

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Problem z nową ogonką

Post autor: k.k-s »

Witam,
Mam problem z nową szczurką. Otóż zaadoptowałam nową szczurkę Lili, która ma 7 tygodni 5 dni temu. Mam również dwie szczurki Skoczusie 7 miesięcy i jej córeczkę Malwinkę 2,5 miesiąca. Postępuję według wskazania forum, nie ma zbytnich bójek między dziewczynami dopóki maluszek nie próbuje tak jakby dostać sie do "cyca", obojętnie, której z moich pozostałych szczurek. Wtedy następuje szarpanina i atakowanie Lili. A poza tym. Skoczka odgania Malwinkę jak tylko zbliża się do nowej tak, że jest walka, czego nigdy wcześniej nie było.... Co o tym wszystkim mam myślęc? proszę o rady drodzy forumowicze :)
Pozdrawiam !!!
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Problem z nową ogonką

Post autor: noovaa »

Jeśli nie robią jej krzywdy, zostaw. Będą ją ustawiać, kiedy będzie robiła coś nieodpowiedniego .. w końcu ustalą co i komu wolno a co nie :).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z nową ogonką

Post autor: k.k-s »

Dziękuję bardzo, chyba bez potrzeby sie martwiłam bo już jest wszytsko w porządku... W sumie to nie są moje pierwsze szcurki (juz 5 lat jak zakochałam sie w tych ogonkach :)), ale z akcją "cyc" spotkałam się poraz pierwszy hehehe. dziękuję i pozdrawiam. Jakby co zakończono temat i można zamknąć :)
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”