Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na leczenie!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: ol. »

nausicaa pisze:Ogonek chyba się goi i już nie jest taki czuły, bo już nie piszczy, kiedy na niego nadeptuje:)
tylko spokojnie z tym deptaniem ogonka :P :D

Dzielna mała :)
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: Pigi2012 »

Nausicaa, mała zostaje u Ciebie? :P
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: Nietoperrr... »

Pigi2012 pisze:Nausicaa, mała zostaje u Ciebie? :P
Ja mam czuja,że chyba jednak zostanie na stałe :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: nausicaa »

Nietoperrr... pisze:
Pigi2012 pisze:Nausicaa, mała zostaje u Ciebie? :P
Ja mam czuja,że chyba jednak zostanie na stałe :D
niee, mam już przeszczurzenie niestety...w przyszłym tygodniu przyjeżdża do mnie mała strachliwa samiczka kapturka, która z racji lękliwości, pracy którą trzeba będzie włożyć i pewnie ubarwienia, pewnie zostanie u mnie na stałe, bo ciężko będzie jej dom znaleźć. chyba, że ktoś będzie chciał ukraść tą kapturkę :P : http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=38978

Serwatka jest z oswojona (choć jak to nastolatka wszędzie jej pełno i wszystko ją interesuje, niekoniecznie człowiek jest najlepszy :P), po sterylce i z historią, więc prędko znajdzie domek. Założę jej wątek adopcyjny albo tutaj będę dalej pisać, ale chcę mieć pewność, że już z tym ogonkiem wszystko jest ok, na razie spokojnie mała może u mnie zostać. Jako, że szczurka wiele przeszła, to raczej będę wybierać użytkowników z dłuższym stażem na forum:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Pigi2012
Posty: 409
Rejestracja: sob wrz 29, 2012 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: Pigi2012 »

Kapturkowa dziewczyna z Ciebie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: nausicaa »

Najbardziej lubię kapturki, pewnie dlatego, że mój pierwszy szczur był kapturkiem i wszystkie kaptury, które mieszkały ze mną miały super charakterki. a moje stado i tak jest głównie jasne- najwięcej mam albinosów i beżyków, chociaż ostatnio haszczaków przybyło i chyba proporcje kolorów bedą równomierne niedługo:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: Nietoperrr... »

Kapturów nikt nigdy nie chce,a to najładniejsze ogonki na świecie! :D I najfajniejsze :)
Byłam nawet ciut pewna,że jednak mała zostanie u Ciebie (ja bym pewnie nie oddała,dlatego nie biorę już dt-ciaków ;) ),ale jeśli nie,to wybierz najlepszy domek na świecie (szkoda,że ja też mam przeszczurzenie...)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: nausicaa »

Wróciliśmy z ostatniej (mam nadzieję) kontroli. Z ogonka już zostały zdjęte szwy - krzyku było przy tym co niemiara, bo trzeba było w tym celu zerwać strupek z końcówki ogonka. Ale przynajmniej wiemy, że w ogonku jest czucie :P Koncówka ma trochę inny kolor niż reszta i mam to jeszcze obserwować, czy kolor nie robi się bardziej niebieski czy zielony, bo to by świadczyło o jakiejś martwicy. Na razie na szczęście czucie w ogonku jest i dr Kasia mówiła, że kolor tej końcówki jest lepszy niż na poprzedniej wizycie:) i mogą być z tego ogonka jakieś fantomowe bóle, ale mam nadzieję, że to mamy już za sobą, bo ogonka można normalnie dotykać już i Serwatka nie piszczy:)



Mała oczywiście bryka jak szalona, je za dwóch:) Od wczoraj mieszka też z koleżanką, więc ma się do kogo przytulić:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Szczurza.Mama
Posty: 174
Rejestracja: czw paź 13, 2011 1:48 pm

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: Szczurza.Mama »

Pokaż jej jakieś zdjęcia :) pewnie utyła i jest bardzo szczęśliwa. O0
Awatar użytkownika
sebasebaseba
Posty: 69
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 11:17 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: sebasebaseba »

pokaż zdjęcia ;D
oczywiście z koleżanką też ::)
Ze Mną :
chwilowo brak
Odeszły :
Maciuś , Maluszek bez imienia , Oskarek , Maciuś Drugi , 8-letnia suczka KORA (18.10.2012) , Oskarek Drugi ze śmietnika , Hubert Węglarz "garażowiec" , Pan Ferdynand (żył 3 lata i 1 miesiąc)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: nausicaa »

Dorzuciłam foty do albumu: https://picasaweb.google.com/1128797008 ... 4044394162

zdjęcia są jeszcze sprzed zdjęcia szwów, akurat z Fruzią, która też jest po zabiegu i tymczasuje u mnie kilka dni. Porobię jakieś zdjęcia jutro, bo dziś nie miałam czasu zupełnie. Serwatka z resztą ma motorek po tym za krótkim ogonkiem, więc ciężko jej zrobić zdjęcie, kiedy nie jest w ruchu :P
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: katkanna »

Fajny księgozbiór :))) I dziewczyny też fajne.
Awatar użytkownika
Svefn
Posty: 168
Rejestracja: czw lis 01, 2012 10:41 pm
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: Svefn »

Ode mnie też plus za biblioteczkę. Widać, że szczuraczki wychowane będą z dobrą książką :)
Jedz i walcz!
Front antywieszakowy
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: nausicaa »

dzięki :D nawet nie pomyślałam, że takie oczytane szczury potem wyjeżdżają ode mnie z DT :D
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Haszczanka z urwanym ogonkiem - potrzebna pomoc na lecze

Post autor: katkanna »

Moje podgryzają notatki do doktoratu - ciągnie gadziny do wiedzy :) Kiedyś też próbowały jeść kolokwia studentów, czemu akurat się dziwię, bo to były dzieła dosyć niestrawne i niegodne uwagi ;D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”