Niebiesko mi :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Niebiesko mi :)

Post autor: BlackRat »

Biedactwo, trzymamy mocno kciuki za mamusię :-*
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Niebiesko mi :)

Post autor: xiao-he »

Kciukamy! :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Asengrith
Posty: 145
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:42 pm

Re: Niebiesko mi :)

Post autor: Asengrith »

Uśpili Szoguna...
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Niebiesko mi :)

Post autor: Malachit »

Jej... leć niebieska mamusiu [*]
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Niebiesko mi :)

Post autor: BlackRat »

Dobranoc mamusiu [*] :'(
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Asengrith
Posty: 145
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:42 pm

Re: Niebiesko mi :)

Post autor: Asengrith »

Łatunia dołączyła do Szogunka...
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Niebiesko mi :)

Post autor: Malachit »

Asengrith ja niestety ze smutnymi wieściami, ale muszę to napisać... w nocy odeszła Zorza a ja kompletnie nie rozumiem dlaczego... wczoraj ją coś bolało, była mocno osowiała, nie używała jednej z przednich łapek - miałyśmy iść z rana do weterynarza - nie zdążyłyśmy...
Wyszukiwarka nie gryzie
Asengrith
Posty: 145
Rejestracja: śr maja 02, 2012 4:42 pm

Re: Niebiesko mi :)

Post autor: Asengrith »

Szogun i Łatunia już dawno odeszły. Klara odeszła z kilka miesięcy temu, nie nacieszyła się obecnością Mikulka i Daisy. Nowotwory dopadły biedulkę. Szariczek na początku zimy zachorował ale na szczęście wyszedł z tego. Portosik też ma sie dobrze. Dziewczynki "Dzieci" charakterne, Mikulek (Miki- modyfikacja imienia jak zaczela skakac nie majac wyczucia wysokosci) lubi podgryzać paluszki, ciekawska ale z dystansem natomiast Daisy zawsze na mnie czeka gdy wracam do domu, od razu jest przy wejściu do klatki i chce by ja głaskać. Obie maja coś z Szoguna, lubią wszystko zwiedzać. Szariczek z Portosem to dwa leniuszki, misiaki takie do głaskania, nic sie nie zmienily ^^

Wiem ze dawno mnie nie bylo, smutno slyszec wszelkie nowiny ze dzieci z niebieskiego stadka odchodza, jedno za drugim, moj Portos dalej trwa ale Zozinki czy Lori już nie ma :( Trzymajcie sie ciepło! Mam nadzieje ze inne dzieciaczki szczurkowe maja sie dobrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”