Kotka ŁATKA spedziła całą zimę na dworze- szuka DT lub DS

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

nubijka
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 24, 2011 8:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Kotka ŁATKA spedziła całą zimę na dworze- szuka DT lub DS

Post autor: nubijka »

Łatka, to kotka, która kilka miesięcy temu urodziła maluchy w dziurze- nad rurą, którą odprowadzana jest ciepła woda na jednym z warszawskich osiedli.
Kicia kilka miesięcy temu urodziła maluchy, z czego dwa udało się wyłapać- są w fundacji Jokot, natomiast trzeciego nie zdążyliśmy- dzieciaki się nim "zajęły" :(
Mamusi nie udało się złapać- była bardzo sprytna. Zniknęła na jakiś czas, a pojawiła się znów w grudniu. Od tego czasu jest tam codziennie- wieczorem czeka na jedzenie, które jej noszę.
To nie jest dobre miejsce dla zwierzaka, bo jak tylko źli ludzie (nie mało tu takich) zauważą, że ona tam jest- może to się źle skończyć (jedno z jej dzieci już nie żyje ). Potrzebny jest dom, który przyjmie ją po sterylizacji i zaopiekuje się nią do momentu znalezienia domu stałego. Kotka nie jest dzikusem- ale tez jest nieufna wobec ludzi. Potrzebuje ciepła i miłości, socjalizacji i własnego posłania, gdzie będzie mogła spać spokojnie.
Obrazek
moje kochane łapki: Mała Bliźniaczka, Dzikuska, Zuzik, Mysza- AZYLANT, Danio, Łapka, Agatka i Karolcia, Fela, Romuś i pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka,Golasek z DT :(
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Kotka ŁATKA spedziła całą zimę na dworze- szuka DT lub D

Post autor: Nina »

Jokot nie może pomóc również w jej sprawie?
Wiem, że mają mnóstwo kotów na dt, ale skoro okolica taka, a nie inna, to dobrze by było kicie jak najszybciej zabrać.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
nubijka
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 24, 2011 8:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kotka ŁATKA spedziła całą zimę na dworze- szuka DT lub D

Post autor: nubijka »

Nina- Jokot dużo już pomógł przy maluchach- pani Agnieszka godzinami siedziała przed kryjówką kociaków, aż wreszcie udało się je złapać. W sterylce i użyczeniu żywołapki też pomoże- to już dużo.
moje kochane łapki: Mała Bliźniaczka, Dzikuska, Zuzik, Mysza- AZYLANT, Danio, Łapka, Agatka i Karolcia, Fela, Romuś i pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka,Golasek z DT :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”