[Wrocław, Chrzanów] Dorosły, rododwodowy samiec dumbo

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Lukierek
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 21, 2013 1:09 pm

[Wrocław, Chrzanów] Dorosły, rododwodowy samiec dumbo

Post autor: Lukierek »

Witam,
Z wielkim bólem serca muszę znaleźć dla mojego czarnuszka nowe stado w nowym domu. Ponieważ jego klatkowy przyjaciel odszedł, a ja niestety muszę zrezygnować na dłuższy czas ze szczurów, dlatego nie chcę dobierać szczura do towarzystwa dla Lukra. Lukier mógłby zostać u mnie sam, ale nie chcę pozbawiać go szczurzego towarzystwa. Zasługuje na stado.

Lukier Happy Feet jest rodowodowym, dorodnym samcem z zarejestrowanej hodowli Happy Feet, urodzony 18.05.2011 roku. Jest zdrowy, nigdy wcześniej nie chorował, przyjazny w stosunku do człowieka, szczurów i psa, odważny, spokojny i ciekawski.
Lukierek jest bardzo przyjaznym i kontaktowym szczurkiem, kocha człowieka i jego kolana :) , spać przytulony do innego szczura, zwiedzać zakamarki pokoju i jeść różne pyszności ;) Nie ma zapędów niszczycielskich na wybiegach, ani tendencji do znaczenia; jest przyzwyczajony do obecności psa i dość częstych podróży w transporterku; nigdy nie ugryzł człowieka, do towarzyszy w klatce nieagresywny, chociaż lubi dominować. Niestety jego ostatni kolega odszedł i od tygodnia jest sam :( Widać, że brakuje mu towarzystwa, chociaż na wybiegach nadal jest aktywny, to w klatce nie ma z kim broić, do kogo się wtulić i z kim poiskać. Lukier chociaż nie jest agresywny to lubi dominować. Do tej pory za towarzyszy miał dwie kompletne ciapki, więc nie było problemu. Nie wiem jak zachowa się w stosunku do szczura z silnym charakterem:czy się podda mu, czy nie. Z tego powodu szukam mu domu w pobliżu Wrocławia lub Chrzanowa, tak aby można było przed adopcją zobaczyć jak dogada się z nowym stadem.

Jeżeli chodzi o wymagania co do przyszłego właściciela to: Spisanie umowy adopcyjnej z hodowcą. Preferowane osoby z okolic Wrocławia, Chrzanowa. Najlepiej by było gdyby trafił do stada rówieśników.

Kontakt: pw, tutaj w poście lub mail: lukierek@10g.pl


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Danuta1964
Posty: 13
Rejestracja: śr maja 09, 2012 8:58 pm

Re: [Wrocław, Chrzanów] Dorosły, rododwodowy samiec dumbo

Post autor: Danuta1964 »

Niestety przygarnęłam już dwa małe szczuraski...
Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

Re: [Wrocław, Chrzanów] Dorosły, rododwodowy samiec dumbo

Post autor: anka10321 »

Słodko wygląda z tym winogronkiem :D I ma bardzo ładny kolorek, na pewno szybko go ktoś zabierze. Puchata kulka a raczej kula ;D
Lukierek
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 21, 2013 1:09 pm

Re: [Wrocław, Chrzanów] Dorosły, rododwodowy samiec dumbo

Post autor: Lukierek »

Dzisiaj zawiozłam Lukierka do nowego domku. Teraz tylko kciuki są potrzebne, żeby ładnie się dogadał z dwoma kolegami :)

Myślę, że można zamknąć
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”