Serzaste powitanie!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
czis21
Posty: 66
Rejestracja: pt gru 14, 2012 6:21 pm
Numer GG: 10196864
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Serzaste powitanie!

Post autor: czis21 »

Na tym forum siedzę już od dobrego roku, poszerzając swoją wiedzę. Ale postanowiłam się zarejestrowac dopiero parę miesięcy temu. Iii... bardzo się wkręciłam w ogólny temat szczurzastych ::)
Nie do końca wiem jak zacząc. Mówią na mnie Czis (takie zpolszczone 'cheese'). Generalnie jestem z Rumi (niedaleko Gdańska), ale średnio co dwa miesiące bywam pod Warszawą. Tam mieszkają rodzice oraz rodzeństwo mojej samiczki Tabi, a przy okazji bliska mi osoba :P Chodzę jeszcze do szkoły średniej. Po niej, planuję pójśc na studia medyczne i wyrobic kwalifikacje w zawodzie psychiatry O0 Taaak, wiem, dośc nietypowo, ale bardzo interesują mnie takie rzeczy. Czasem czytam sobie o parapsychologii. Hmm... od paru lat uprawiam postcrossing. Za pośrednictwem pewnej strony internetowej wymieniam się adresami z osobami z całego świata i ślemy do siebie pocztówki. Czasem rodzą sie nowe przyjaźnie i można powysyłac do siebie paczuszki z lokalnymi pierdółkami ;D
Poza tym lubię od czasu do czasu poczytac japońskie mangi i posłuchac koreańskiej muzyki. Jeśli już piszę o muzyce, to wspomnę, że wolę "cięższe brzmienia", ale nie pogardzę nowościami.

Mam nadzieję, że będzie nam się tu miło pisało i chętnie poznam nowe osóbki, przy okazji jeszcze bardziej poszerzając swoją szczurzą wiedzę 8) A może wspólnie uda nam się zrobic jakiś ciekawy meeting!

Poniżej zdjęcie mojego dzieciaczka ;) (wprost kocham to zdjęcie!) - niedługo może przymierzę się do wątku specjalnie o niej.

Obrazek
Awatar użytkownika
-Szczurek-
Posty: 21
Rejestracja: sob lut 09, 2013 12:45 am

Re: Serzaste powitanie!

Post autor: -Szczurek- »

Witaj na forum! :)
Awatar użytkownika
WiolettaZaw
Posty: 9
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:44 pm

Re: Serzaste powitanie!

Post autor: WiolettaZaw »

Cześć:)
TOZ Przyjacielski:

Wioletta Zawadzka(Ja)
P@@ti
Posty: 13
Rejestracja: ndz lut 10, 2013 4:46 pm

Re: Serzaste powitanie!

Post autor: P@@ti »

witam :)
Piękny ogonek :)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Serzaste powitanie!

Post autor: kaka958 »

Fajnie że jesteś na forum ;)
Moja przyjaciółka też myślała o psychiatrii :D Ja jeśli uda mi się opanować chemię idę na weterynarię ^^
Postcrossing? Brzmi ciekawie. Może też powinnam się takim czymś zająć? Kiedyś myślałam o takim czymś jak zobaczyłam filmik z japonką która testuje różne słodycze z innych krajów :D Marzyłam o wymienieniu się pierdółkami z kimś z Japonii :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
czis21
Posty: 66
Rejestracja: pt gru 14, 2012 6:21 pm
Numer GG: 10196864
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Serzaste powitanie!

Post autor: czis21 »

kaka958, Miło mi to słyszec. Aczkolwiek nadal się zastanawiam, bo wiem, że to jeszcze dłuuuuga droga za nim się konkretnie zdecyduje na jakieś studia.
A jak dokładnie wygląda droga do weterynarii? Mówisz, że chemia, tak? Ah, to trzeba będzie się wziąc w garśc tak czy inaczej ::)

I jeśli masz ochotę to oczywiście mogę Ci opowiedziec co i jak z Postcrossingiem ;)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Serzaste powitanie!

Post autor: kaka958 »

Na weterynarię z tego co słyszałam trzeba mieć biologię i chemię w jednym palcu dodatkowo przyda się fizyka i matma, a i tak trudno się dostać. Będę próbować jak nie dostanę się za pierwszym razem to przecież się nie poddam i spróbuję za rok (z tego co czytałam dość często się tak dzieje) a w między czasie będę pracować w Holandii :D
A o postcrossingu możesz mi napisać na PW :D
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
czis21
Posty: 66
Rejestracja: pt gru 14, 2012 6:21 pm
Numer GG: 10196864
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Serzaste powitanie!

Post autor: czis21 »

Uh, to widzę, że mój biol-chem jednak mi się przyda! ;D Dzięki za informacje.
I ja też miałam plany pracowania w międzyczasie w Holandii. Jak się uda to również w te wakacje.
I oczywiście, biegne Ci opisac ;)
Awatar użytkownika
kaka958
Posty: 360
Rejestracja: pt sty 04, 2013 6:23 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Serzaste powitanie!

Post autor: kaka958 »

U mnie jakoś Holandia weszła w rodzinę :D Siostra mieszka tam od niedawna na stałe, wcześniej tam pracowała i poznała swojego męża, mama pracuje więc ja też pewnie kiedyś pojadę :D
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”