[ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

czarna333
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 19, 2013 10:55 am

[ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Post autor: czarna333 »

Witam! W pniedziałek rano urodziły się śliczne ogonki po rodzicach DUMBO. Za kilka tygodni będą do oddania. Póki co są łyse i nie widzą, także zamieszczam tylko zdjęcie rodziców.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Zainteresowanych proszę o kontakt bo za niedługi czas będą gotowe do oglądania i zamieszkania w Twoim domu ;)

ABSOLUTNIE NIE NA POKARM !

SZCZURKI TO ZWIERZĘTA STADNE, także zastanów się nad wzięciem od razu dwóch samców czy dwóch samiczek, nie ma aż takiej różnicy w utrzymaniu, a na na pewno futrzak będzie szczęśliwszy. Nie skazuj Go na życie w pojedynkę . .

Odbiór osobisty w Raciborzu, bądź okolicach. Nie ma możliwości wysyłania zwierzątek pocztą !
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Post autor: ssylvusia »

Tak gwoli ścisłości rozumiem, że sytuacja się zmieniła od wczoraj i maluchy są do oddania za darmo?
Dobrze by było gdybyś zrobiła fotki każdemu z maluchów i napisała, czy to samiczka, czy samiec. W tej chwili potencjalni chętni nie wiedzą nawet czego się spodziewać.
ObrazekObrazek
sisay
Posty: 185
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 12:47 am
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Post autor: sisay »

Oraz aktualne zdjęcia ZDROWEGO szczura plus małą informację, czy rodzice są już rozdzieleni...
Ja mam spora wątpliwość co do tego czy one sa dumbo ale mam prawo się nie znać :P
Już nie poszukuję samiczki dumbo rex w kolorze czarnym! :D Dziewczynki http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39979

TRIK - Szkolenie psów w Gliwicach: www.szkolenie-gliwice.pl
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Post autor: ssylvusia »

sisay, ja też mam wrażenie, że rodzice nie są dumbo, ale to tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Najważniejsze jest to, czy są zdrowe, zadbane, dlaczego w ogóle się urodziły i tak jak napisałaś, czy rodzice zostali rozdzieleni.
ObrazekObrazek
sisay
Posty: 185
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 12:47 am
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Post autor: sisay »

No jasne :D tylko ze sa reklamowane jako dumbo co też nie byłoby w takim przypadku do końca uczcuiwe, ale mniejsza o to. Mam nadzieję ze one nie zostały świadomie rozmnożone i że szczurek jest juz zdrowy, bo inaczej maluchy też będa miały tego syfka....
Już nie poszukuję samiczki dumbo rex w kolorze czarnym! :D Dziewczynki http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39979

TRIK - Szkolenie psów w Gliwicach: www.szkolenie-gliwice.pl
pauliska
Posty: 373
Rejestracja: ndz sty 23, 2011 1:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Post autor: pauliska »

Czy te szczury miały może świerzb ?? bo tak wyglądają ??? Wstaw zdjęcia rodziców zrobione w innej pozycji bo ludzie mają wątpliwości i wcale im się nie dziwię :P
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Post autor: ann. »

wstaw jakieś zdjęcia, opisz maluchy itd.
samo ogłoszenie nie zachęca.


(z tego co widzę po zdjęciach na fb samiec z samicą są ciągle w jednej klatce - koniecznie musisz je oddzielić, bo w przeciwnym razie co chwile będziesz miała miot, a już wystarczająca ilość szczurów szuka nowego domu)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
JabolPunk84
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 8:03 pm

Re: [ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Post autor: JabolPunk84 »

Przepraszam wszytskich najmocniej ze nie odpisywalam wczesniej ale poprostu nie przyszly mi zadne emaile na skrzynke ze mam wiadomosc. A jestem tu nowa i nie bardzo wiedzialam jak sie poruszac. Nie znam sie na szczurasach a ja kupowalam je jako dumbo. Takze bardzo przepraszam ze nie udzielalam sie ale myslalam ze to jak na facebooku czy allegro beda powiadomienia na krzynke przychodzic. Ponad to bardzo prosze o usuniecie ogloszenia bo maluchy rozjechaly sie juz po domach. Dwa nawet pojada w piatek do Pruszkowa:D Swiatowe Maluchy
EratoTiaTuatha
Posty: 98
Rejestracja: wt mar 05, 2013 1:41 pm
Lokalizacja: Skępe/Toruń
Kontakt:

Re: [ woj. Śląskie - Racibórz] szczury DUMBO

Post autor: EratoTiaTuatha »

...czyli o co chodziło z tymi "rodzicami" czy też według innej wersji dwiema samicami ze sklepu już się nie dowiemy... A szkoda. Cóż, tak czy inaczej powodzenia dla maluchów.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”