Sszczury w internacie?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Jupiter
Posty: 34
Rejestracja: śr cze 06, 2012 7:19 pm
Numer GG: 17721838
Lokalizacja: Białystok

Sszczury w internacie?

Post autor: Jupiter »

Od września będę mieszkać w internacie. Najprawdopodobniej w pokoju razem z moją przyjaciółką, która się na wszystko zgadza. O szczurach myślę już rok, jesli nie dłużej i chciałabym wreszcie to pragnienie zrealizować. Da radę trzymać szczury w internacie? Robiliście tak kiedyś?
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Sszczury w internacie?

Post autor: akzi »

chyba cossette tak mieszkała ze szczurami :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
EratoTiaTuatha
Posty: 98
Rejestracja: wt mar 05, 2013 1:41 pm
Lokalizacja: Skępe/Toruń
Kontakt:

Re: Sszczury w internacie?

Post autor: EratoTiaTuatha »

Wszystko zależy od tego, co internat twierdzi o trzymaniu zwierząt. Jeśli miałyby tam być trzymane w tajemnicy, to nie rób tego. Osobiście nie robiłam takich numerów ale sporo moich znajomych tak, i albo kończyło się to wykryciem zwierzaków (a wtedy trzeba się ich z internatu pozbyć, i pojawia się problem, bo trzeba je zwykle zostawić pod opieką rodziny która niekoniecznie tego chce i niekoniecznie będzie im poświęcać czas), albo udawało się, ale kosztem trzymania zwierząt po szafach i szufladach, co oczywiście nie jest dla nich dobre.

Jeśli twój internat pozwala na zwierzaki - nie krępuj się, szczególnie jeśli koleżanka się zgadza, zawsze lepiej jest mieszkać ze zwierzakami niż bez ;)
Awatar użytkownika
Melonka
Posty: 14
Rejestracja: pn cze 23, 2008 6:01 pm
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: Sszczury w internacie?

Post autor: Melonka »

Ja mam doświadczenie w tym temacie. Trzymałam szczury w internacie przez 4 lata, i to była kwestia dogadania sie z kierowniczką internatu. Z mniejszymi zwierzątkami typu rybka czy chomik nie było żadnych problemów, jednak szczur już budzi jakieś tam kontrowersje. Dlatego polecam rozmowę z kierowniczką ;) może trafisz na dobrą kobitę
ObrazekObrazekObrazek
Fryga, Bazinga & Hydra
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”