Oddam szczuraski

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ayashikun »

Luśka, pierwsze podstawowe pytanie ... skąd jesteś ? XD

DOBRA MOI KOCHANI ...
PRZETRZĄSNĘŁAM WSZYSTKIE MOJE ZAPISKI, MAM REZERWACJĘ KAŻDEGO Z WAS, JEDNAK NIE WSZYSCY ZWERYFIKOWALI SIĘ CO DO MIEJSCOWOŚCI, STĄD MOJA KONSTERNACJA Z NIESZCZĘSNYM GDAŃSKIEM, CZY UROIŁAM SOBIE TEN GDAŃSK, CZY KTOŚ FAKTYCZNIE JEST Z GDAŃSKA A JA ŚLEPOTA TO PRZEOCZYŁAM. Także nawołuję GDAŃSK o odzew ;)

teraz ... transport który mogłabym zapewnić poprzez moją współlokatorkę, Sardynę i jego dziewczynę oraz Szarą :
Sardyna - samiczka syjamska wiadomo docelowo Łódź,
I TERAZ ...jeśli Dziewczyna Sardyny będzie na tyle kochana i uprzejma by wziąć resztę to potem z Łodzi do Bydgoszczy jedzie kolejna syjamka dla MrsWetka89, Szara jeśli jesteś w stanie dojechać do Bydgoszczy i odebrać swoich chłopaków to dopycham jeszcze ich ... no i pytanie ... czy będziesz miała gdzieś w swoim zasięgu Tczew ?

UWAGA ! WIADOMOŚĆ DO SISAY ;)
Moja współlokatorka jadąc z Łodzi do Jeleniej będzie jechała przez GLIWICE ... więc dostarczy Ci Twoją dziewuchę ;) i teraz ... orientujesz się jak daleko są Lędziny od Gliwic ? bo mam też chętną osobę z Lędzin ;p więc może dało by się to jakoś skleić XD
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Sardyna »

Moja dziewczyna na pewno weźmie ze sobą szczurka dla MrsWetki89, także tu temat załatwiony. Pisałem wcześniej, że może być poważny problem z większą ilością, ale... ech, ile szczurków łącznie ma jechać?
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
sisay
Posty: 185
Rejestracja: ndz gru 30, 2012 12:47 am
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Oddam szczuraski

Post autor: sisay »

Lędziny to miejscowośc przy Mysłowicach i Tychach. Jest kawałek, dojazd kiepski.
Moge tego drugiego szczurka przechować. W obrębie Śląska dużo łatwiej załatwić transport.
Kiedyś jechałam do Mysłowic autobusami miejskimi, da się tylko kombinacje są niezłe ;)
Już nie poszukuję samiczki dumbo rex w kolorze czarnym! :D Dziewczynki http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39979

TRIK - Szkolenie psów w Gliwicach: www.szkolenie-gliwice.pl
Luśka69
Posty: 13
Rejestracja: pt mar 15, 2013 10:25 pm
Lokalizacja: Łowicz (łódzkie)

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Luśka69 »

No więc tak:
-jestem z małej miejscowości pod Łowiczem,2h drogi z Warszawy.
-mam 14 lat,młodszą siostrę (5 lat) która nie jest żadnym zagrożeniem dla ogonków ;p ,rodziców (moja mama nie pracuje więc podczas gdy będę w szkole może nakarmić szczurka itp.) i żadnych innych zwierząt.
-w razie potrzeby moja koleżanka która również ma szczurka i mieszka blisko może pod czas mojego wyjazdu zaopiekować się ogonkami.
-mam już jedną samiczkę która ma około 6 ms,jest spokojna i nieco płochliwa. Wzięłam ją od koleżanki która nie za bardzo miała czas i chęci się nią zajmować.Salome mam od miesiąca i spędzam z nią każdą wolną chwilę,ale wiem,że nie zastąpię jej innego szczurka...Została kupiona w zoologu więc na początku trudno było ją oswoić ale teraz jest już grzeczna i mnie nie gryzie ;)
-moją Salome opiekuje się zaufany wet,do którego w każdej chwili mogę zawieść oba szczórki :)
-wcześniej miałam już kilka szczurków, więc skromnie mówiąc mam "jakieś" doświadczenie :D

Nadal staram się przekonać rodziców do tego że szczórki NIE MOGĄ być trzymane osobno,jednak moja mama ma przykre doświadczenie ze złym łączeniem szczórków (poprzednie dwa się zagryzły ;().Dużo czytałam o tym,jak prawidłowo połaczyć szczuraski i myślę,że jeśli poświęcę na to odpowiednio dużo czasu i będę ostrożna,uda mi się stworzyć z nich szczęśliwe stadko.

Na razie chcę tylko wiedzieć,czy właściciel akceptuje warunki jakie mogę dać szczurkowi,ale nie chcę jeszcze zobowiązywać się do adopcji.Może ktoś kto ma lepsze warunki i będzie chciał wziąć małą.
Kiedy będę miała pewność,że moi rodzice wyrażają zgodę (bo na razie sytuacja jest niepewna) napiszę.mam nadzieję,że jeszcze wtedy będzie to aktualne ;)
Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ayashikun »

Sardyna, z moich wyliczeń wynika że pojechałyby 4 (nie wiem jak Tczew, jeśli reflektuje to 5) z czego jedna zostałaby u Ciebie, czyli dalej pojechałoby 4, daję maluszki z własnym transporterem co myślę nieco ułatwi sprawę, transporter nie jest landarą, ale 4 szczuraski przetrwałyby drogę a i Twojej dziewczynie byłoby łatwiej.
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
Awatar użytkownika
SzaraSopot
Posty: 25
Rejestracja: wt mar 05, 2013 1:18 pm
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Oddam szczuraski

Post autor: SzaraSopot »

tak, jechałabym PKP i będę mijać Tczew, także nie ma problemu.
Sardyna daj znać koniecznie czy przetransportowalibyście moich chłopaków.
w krainie za tęczowym mostem: Nora, Ogonek, Pestka...
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Sardyna »

Jeśli tak sytuacja wygląda, to ok, dziewczyna weźmie szczurki, będą do odebrania w Bydgoszczy :)
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Sardyna »

Szara, jeszcze na PW dogadamy szczegóły i podam Ci nr tel. do mojej dziewczyny, ale już tak wstępnie piszę, że szczurki będą do odebrania 29 marca, najlepiej na dworcu głównym PKP.
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
SzaraSopot
Posty: 25
Rejestracja: wt mar 05, 2013 1:18 pm
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Oddam szczuraski

Post autor: SzaraSopot »

super! myślisz że o której godzinie?
to teraz proszę TCZEW żeby się do mnie odezwać!
w krainie za tęczowym mostem: Nora, Ogonek, Pestka...
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Sardyna »

Jeśli pociąg przyjedzie zgodnie z rozkładem, to 14.51 :)
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
SzaraSopot
Posty: 25
Rejestracja: wt mar 05, 2013 1:18 pm
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Oddam szczuraski

Post autor: SzaraSopot »

Ok, to obym do pracy nie musiała iść.
w krainie za tęczowym mostem: Nora, Ogonek, Pestka...
Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ayashikun »

ok Moi Drodzy ...
teraz bardzo prosiłabym Sardynę o numer telefonu żeby moja koleżanka mogła się z Tobą skontaktować kiedy już dojedzie do Łodzi i pod jakim adresem będziesz miał odebrać szczuraski ;)
Teraz Szarutka, wiem ze do mnie dzwoniłaś ale ja taki nieogar że zaginą mi Twój numer, jeśli mogłabyś mi go podać ;p i czekam na numer telefonu od Tczewa to przekażę Ci byście mogły się między sobą skontaktować gdzie, jak i o której będziesz tamtędy przejeżdżać ;)
sprawę Bydgoszczy i komunikacji między MrsWetka89 a Dziewczyna Sardyny zostawiam już chyba Wam ?
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Sardyna »

Ayashikun pisze:sprawę Bydgoszczy i komunikacji między MrsWetka89 a Dziewczyna Sardyny zostawiam już chyba Wam ?
Z MrsWetka89 jesteśmy wstępnie umówieni, że odbierze swoją szczurę na dworcu w Bydgoszczy :)

A co do numeru tel, już wysyłam PW ;)
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
Ayashikun
Posty: 58
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:57 am
Numer GG: 4819294
Lokalizacja: Siedlce

Re: Oddam szczuraski

Post autor: Ayashikun »

Bossko ;)
jeszcze tylko żeby Szara dogadała się z MrsWetka89 co kiedy jak i gdzie, to jesteśmy w domu ;)
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" - "Mały Książę"
Awatar użytkownika
SzaraSopot
Posty: 25
Rejestracja: wt mar 05, 2013 1:18 pm
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Oddam szczuraski

Post autor: SzaraSopot »

ja z nią? ona jest z Tczewa? coś mi się kręci..

napiszę jeszcze tu, dla pewności co i jak:
w BYDGOSZCZY będę o 15.09.
potem wracam pociągiem o 15.44.
jeśli nic się nie opóźni w TCZEWIE będę o 17.36 i osoba z TCZEWA musi się pospieszyć, bo pociąg stoi tylko 2 MINUTY.
więc umówię się z nią, że np. ostatni wagon ostatnie drzwi, żeby nie było że nie zdąży dobiec czy coś ;o

tadaaaam!

aaa i weź nie pomyl i nie daj mi innych szczurasów ;p
w krainie za tęczowym mostem: Nora, Ogonek, Pestka...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”