(wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

(wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Post autor: nausicaa »

Dziewczynki trafiły do mnie ze Szczecina z tego wątku: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=39928

Są super oswojone, od razu wyskakują z klatki i uwielbiają kontakt z człowiekiem. Mają ok 6mc. Obie przytulaśne i inteligentne. Jedna to mink dumbo, druga to niebieska kapturka.

Dziewczyny są w trakcie kuracji ivermektyną - mają roztocza. Do stałych domów mogą pojechać za 2 tygodnie. Transportu będziemy szukać przez forum (ja oferuję transport do trojmiasta osobiście, jeśli będzie potrzeba).

Osoby chętne adoptować dziewczynki proszę o PW - prześlę pytania adopcyjne. Obowiązuje podpisanie umowy i wizyta przedadopcyjna. Dziewczynki szukają domu tylko razem, bo są zżyte. Nie liczy się kolejność zgłoszeń, wybieram najlepszy domek.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: (wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Post autor: nausicaa »

https://picasaweb.google.com/1128797008 ... PannyDumbo

podrzucam link ze zdjęciami. panny mają motorki w tyłkach, jak na nastolatki przystało, ciężko im usiedzieć w miejscu, nawet przy użyciu jedzenie. są super przytulaśne, komu ukradną serducho?
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Luśka69
Posty: 13
Rejestracja: pt mar 15, 2013 10:25 pm
Lokalizacja: Łowicz (łódzkie)

Re: (wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Post autor: Luśka69 »

czyli nie ma możliwości jednej adoptować,hmm? ja bym była chętna ale niestety 2 nie mogę bo już jedną pół roczną samiczkę mam a na 3 to klatkę mam za małą :/
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: (wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Post autor: nausicaa »

dziewczyny są bardzo zżyte, nie chcę ich rozdzielać. zawsze można kupić klatkę na 3 szczury:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
goldog
Posty: 43
Rejestracja: śr sty 09, 2013 6:46 pm

Re: (wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Post autor: goldog »

Chętnie bym laski wzięła, ale na razie nie mam jak... :( Najpierw wykastruję moich chłopaków, więc jeszcze by pewnie z miesiąc co najmniej minął... :( No cóż, mam nadzieję, że ślicznotki znajdą wspaniały domek! Gdyby jednak nie, to za miesiąc-dwa będę chętna :D
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: (wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Post autor: nausicaa »

goldog, w takim razie śledź temat, może się uda:)

dziewczyny wczoraj dostały ostatnią dawkę ivermektyny, więc są zwarte i gotowe szukać już na poważnie nowego domku!
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: (wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Post autor: molll »

Razem i tylko razem! Nie rozdzielajcie tych cudaków! Są przekochane co mogę po części zagwarantować ponieważ mam dwie siostry jednej z nich które są cudownymi zwierzaczkami :) bardzo ufnymi i ludziolubnymi. Gdyby nie 2 ważne czynniki może miałabym je już u siebie ponieważ bardzo bardzo bym chciała! Decydujcie sie a nie pożałujecie :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: (wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Post autor: madziastan »

Są cudne aż nie mogę uwierzyć że nadal dobrego domku nie mają. Gdybym mogła to bym brała :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: (wawa/pl) dwie młode panny dumbo - niebieska i mink

Post autor: Klaudiaaa »

Brać dziewczyny bo super !!!! :D
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”