Bratnie dusze

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bratnie dusze

Post autor: UprzejmaCegła »

Dzięki Uni za słowa otuchy :) na bank coś się znajdzie tylko najgorsze jest to oczekiwanie, zwłaszcza kiedy człek jest niecierpliwy... ;D

Yssiorku ;D a jam Cię szukała i myślała, żeś uciekła z foruma ;D a jesteś ;D o ja szczęśliwa ;D


Klusek wypieszczony, ale też smutny, bo oprócz Grubego i mnie nie ma nikogo kto go poiska, przytuli, pobawi się. Wczoraj wieczorem znów mnie dziabnął, więc skutecznie go zdominowałam przewracając na plecki, a dzięki temu dziś włazi na rękę, chce zwiedzać otoczenie :) za mały ten transporterek, zatem zamawiam dziś klatkę, tylko teraz proszę o pomoc w wyborze (od razu zaznaczam, że wg. kalkulatora nadają się obie na dwie kluchy):

1. Mniejsze wyposażenie, ale jest szersza i dłuższa
http://allegro.pl/super-klatka-dla-szyn ... 27767.html

2. Większe wyposażenie i jest dużo wyższa
http://allegro.pl/super-klatka-dla-szyn ... 27767.html


Uciekam gotować rosołek ;)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bratnie dusze

Post autor: UprzejmaCegła »

Czemu nie można edytować... ;)

To jest ta druga:
http://allegro.pl/klatka-dla-szczurka-c ... 26184.html
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Bratnie dusze

Post autor: IHime »

Cegła! ;D

Gratuluję ślicznego, ogoniastego dziecięcia z charakterkiem!
Kojarzy mi się, że za ok. 100zł można z All wyrwać lepszą klatkę, przede wszystkim z większymi drzwiczkami, pewnie znajdziesz w dziale klatkowym. ;)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bratnie dusze

Post autor: UprzejmaCegła »

A dziękuję, dziękuję ;)

Zerknę jak skończę gotować, ale w każdym razie i tak muszę dzisiaj coś zamówić żeby max. do wtorku była klatka :)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bratnie dusze

Post autor: UprzejmaCegła »

Dzięki IHime za podpowiedź, właśnie zamówiłam klatkę ;) http://allegro.pl/klatka-mega2-70x40x62 ... 80957.html

Odynek coraz bardziej nam ufa, na dzisiejszych wybiegach (a było ich ze trzy, bo mało miejsca w transporterku) uciekał do nas przy każdym "niepokojącym" dźwięku ;) o dziwo ani razu nie nasiusiał, jak również nie zrobił kupki, dopiero jak wkładałam go do transporterka to jajeczka w kącik, ogonek w górę i... ;D a i byłabym zapomniała: jest na tyle bezczelny, że gryzł mój medalik św. Benedykta, a później uczepił się frędzla przy kocyku i ciągł, a jak on ciągł zebiskami go ;D

A poniżej kolejna porcja słodkości ;D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Bratnie dusze

Post autor: IHime »

Rewelacyjna ta klatka!

Młody tylko z paszczy taki aniołek. ;D
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bratnie dusze

Post autor: UprzejmaCegła »

Klatka jest... ogroomna ;D zmieściłabym się w niej 8) cała O0

Odynek jest na wybiegu łóżkowym (2mx2,5m) odkąd wróciłam z pracy o 16:30, ale teraz będzie miał willę, z basenem, bo do zestawu są dwie psie miseczki ;D i półeczki, ale mały jeszcze nie wie jak włazi się po prętach, więc bał się i pchał na ręce :)

Zamontował się w kołdrę. Siedzi. Od czasu do czasu wystawi mordkę i łypie tymi ślepiami jakbym mu ostatnią marchew zabrała.
Mija chwila. Biorę dziada na siłę, kładę na ramieniu. Węszy. Szuka ucieczki. Zeskakuje. Montuje się w kołdrę.
Mija chwila. Wystawia łeb. Myśli, że nie widzę jak się skrada w moją stronę. Dotknął spodni. Spojrzałam. Zwiał i montuje się w kołdrę.
Mija chwila. Biorę dziada na siłę, kładę na ramieniu, wyciągam rękę, palcami delikatnie dotykam koca. Węszy. Szuka ucieczki. Blokuję mu ją, naprowadzam na ramię. Zatrzymał się gdy był na łokciu, ale zlazł jak człowiek ;D
Tak to było przed chwilką :D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bratnie dusze

Post autor: unipaks »

UprzejmaCegła pisze: Zamontował się w kołdrę. Siedzi. Od czasu do czasu wystawi mordkę i łypie tymi ślepiami jakbym mu ostatnią marchew zabrała.
:D ;D
Tak było we wtorek, dziś pewnie za podejrzenie o tę ostatnią marchewkę dostałabyś pewnie niezłe baty ;D ;) A tak serio, to chyba już się pewnie do Was przekonał, jeśli nie całkiem, to prawie, co? :)
Wygłaszcz Odynka ode mnie :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Bratnie dusze

Post autor: IHime »

Jak tam, pożarł Was już ten mały kradziej serc?
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bratnie dusze

Post autor: UprzejmaCegła »

Weekend. Funkcje "Praca" i "Brak Czasu" zostały wyłączone. Ich aktywacja nastąpi za

Witajcie ;D
Nie zostałam zjedzona, nie porwali mnie obcy, jedynie seryjni mordercy próbują zeżreć moje kolczyki, łańcuszek, gumkę do włosów i paznokcie. Tak, oni, a jest ich dwóch, właśnie czają się za pościelą...

Cmoknęłam.
Wyłoniła się biała mordka - Odyn ma się wyśmienicie. Rozbestwił się, włazi na ramię jakbym była meblem, podskubuje srebrne kółeczka w uszach, ale nadal jest grzeczny i odrobinkę "koci".
Dostał dropsa.

Wyłoniła się czarna mordka - Imir, bo tak mu dał na imię Gruby, rzucił się w stronę mojej twarzy, dał namiętnego całusa, a następnie wyrwał swojego dropsa z mojej dłoni. Wesoły duszek, siedzi na ramieniu, a chwilę później ciągnie moje okulary do "nory" (czyli za poduchy). Zjawiskowy. Brak słów na opisanie jego urody (zdjęcia powinny być jutro). A i jeszcze jedna ważna informacja - jak jest szczęśliwy to chrumka, jak świnka.

Imira zaadoptowałam od Celi (przesympatyczna osoba :) ), jest u mnie od poniedziałku, łączenie odbyło bezproblemowo oprócz tego, że Odyn w pewnym momencie miał dość zabawy i pierwszy raz dobrowolnie wlazł mi na ramię by... zasnąć ;D
Później jeszcze się odezwę :)
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bratnie dusze

Post autor: UprzejmaCegła »

Jak obiecałam tak też porobiłam zdjęcia :) od razu zaznaczam, że zrobiłam ok. 40 zdjęć z czego 20 jest wyraźne... Imir to bardzo ruchliwe stworzenie :)

Imir:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Odyn:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Oni razem ;D
Obrazek Obrazek

Klatka:
Obrazek
Awatar użytkownika
cela
Posty: 68
Rejestracja: czw lip 07, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bratnie dusze

Post autor: cela »

jaki wielki ten mój stwór :P muszę go kiedyś odwiedzić i ukochać 8)
Moi Panowie : Grizwold, Kamyk, Horazon
Moje Panie: Pempuch, Czarna Stopa, Myszor, Pirat i Rubin, Mikron
W stadzie ze Śmiercią Szczurów: Szeryf, Mała, Haski, Pucio, Kangur, Malan, Gutjerez, Garincza, Biała, Mamucha [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bratnie dusze

Post autor: unipaks »

Cegła, najlepszego z okazji Twoich urodzin! :) :D
Gdzieś zniknęła, co słychać u Ciebie i sympatycznych chłopaków? Przyjmij życzenia zdrowia oraz szczęścia i melduj się na forum! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Bratnie dusze

Post autor: UprzejmaCegła »

unipaks pisze:Cegła, najlepszego z okazji Twoich urodzin! :) :D
Gdzieś zniknęła, co słychać u Ciebie i sympatycznych chłopaków? Przyjmij życzenia zdrowia oraz szczęścia i melduj się na forum! :-*
Dzięki Uni, wiesz, umknęło mi parę rzeczy, bo ostatnio sporo się u nas wydarzyło.

Chłopcy mają się wyśmienicie, choć ostatnio mieliśmy z nimi przeprawę... Imir dziabnął Odyna w szyję i bida musiała być zszywana, potem Imirkowi zamiast jajek pojawiło się parę szwów na "krzyżyk", jak u lalki :P ale jest ok, żrą ile fabryka dała, łatwo ich przekupić, a jak mój Artur podrapie za uszkiem to jest SZAU, żaden się nawet nie poruszy, a oczy wyłażą z orbit... :) jutro po pracy wrzucę parę zdjęć (o ile nie zapomnę) :)

Zatem do jutra :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Bratnie dusze

Post autor: IHime »

Już jest jutro? ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”