Napoje z witaminami dla szczurów

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Jakie witaminy podawać do picia?

Post autor: natureminemka »

EratoTiaTuatha pisze:Ja osobiście się w to nie bawię, bo zaobserwowałam ile średnio wypijają moje dziewczyny dziennie i odmierzyłam w jakiej ilości trzeba rozpuścić całą torebkę - udało się i wypicie tego zajmuje im dokładnie 8 dni :)
8 dni? U mnie vibowit po drugim dniu już śmierdzi.
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

napój z witaminami proszę o poradę

Post autor: Kaliska »

Ostatnio w sklepie widziałam taki oto specyfik:

http://www.telekarma.pl/p5298/vitakraft ... 500.ml.htm (stronka pierwsza lepsza bo tylko o pokazanie tego napoju mi chodzi)

Co o tym sądzicie? Czy ktoś może próbował? Myślicie, że warto kupić ogonkom?
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: napój z witaminami proszę o poradę

Post autor: akzi »

mysle że to bez sensu, lepiej dawać duzo wazyw i owoców niż takie coś , wiadomo czym to wzbogacane, jakies EG co kolwiek to znaczy ja bym nie ufała takim specyfikom.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: napój z witaminami proszę o poradę

Post autor: nienazwana »

Moim zdaniem to ściema. 9 zeta za 0,5 litra kolorowej wody (głębinowej wow ::) , żeby nie było (!!!) czyli najzwyklejszej kranówy bez chloru może jedynie!!!). Nie wiadomo po cholerę barwione na czerwono, bo nie dla ogonków. Zawartość minerałów (tylko w zasadzie minerałów) nie powala. Ten sód tam nie wiadomo po co, soli jest wszędzie tyle (także w karmach
i smakołykach) że nie potrzebne więcej. Potas - lepiej ziemniaki, pomidorki i wiele innych zdrowych warzyw, wapń - lepsza kostka lub sepia albo sparzone skorupki jaj, magnez: kasze i produkty pełnoziarniste itp. I jest ryzyko że mądre szczury nie będą tego piły ;) . Moje paskudy nie tkną wody, do której jest cokolwiek dodane (łącznie z vibovitem lub witaminkami), tak mają...
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: napój z witaminami proszę o poradę

Post autor: akzi »

moje tez nie piją vibovitu w wodzie, tylko z palca jak daje im proszek to zlizują.
czasem kupie im sok pomidorowy 100 % i piją ale tylko czasem, zaczyna się sezon na arbuzy, u mnie zawsze na wybiegu lezy cwiartka na stole i żrą az miło jeszcze taki zimny w upalne dni dla nich to rarytas :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Kaliska
Posty: 261
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:20 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: napój z witaminami proszę o poradę

Post autor: Kaliska »

Dzięki za poradę :)
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39566
Razem: Viserion, Rhaegal, Drogo i Biszkopt
Po drugiej stronie tęczy: Kaliska, Balerion, Drogon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”