Guz i drapania

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dejzi
Posty: 17
Rejestracja: pt lut 22, 2013 3:11 pm

Guz i drapania

Post autor: dejzi »

Witam mam pytanie. Mój szczurek ma około 4 miesięcy. Najpierw strasznie kichała poszłam do weta dał elki i jest wszytko ok. Od jakiegoś czasu strasznie się drapie nie widzę by miała coś na sierści lub na skórze dlatego mnie to dziwi nie mam pojęcia od czego to może być. Jakiś tydzień temu zauważyłam że ma pod szyjką guza na następny dzień była tam ropa ale pękło to i nie bylo już nic po 2 dniach. teraz znowu zauwazyłam ze zrobił jej się ale teraz już jest coraz większy i nie ma w tym ropy. boję się ze może to być coś poważnego. jutro będę dzowniła do weta by ją zapisać ale najpierw piszę tu bo może ktoś już miał taki problem ze szczurkiem. dodam że normalnie się zachowuje je pije bawi się. w sumie troszkę jest ospała tak mi się wydaje. Z góry dziękuję za odpwiedzi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”