Szczurnięte rozrabiaki <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Szczurnięte rozrabiaki <3

Post autor: Szczurniętaaa »

Witam! ;)
wiem, że często się tu nie pokazuję i w ogóle nie udzielam na forum, nie przeglądam ani nie komentuję Waszych wątków, ale uwierzcie, na prawdę nie mam czasu. :(
Zdjęcia są, ale też nie ma kiedy chociaż na chwileczkę tu zawitać i wstawić. ;oo
Dziewczyny mają się świetnie. Przez weekend ich nie widziałam (zobaczę dopiero dziś wieczorem, bo odpoczywam trochę u brata od domu). Buka się baaardzo rozwija. Czasem nawet ma napady ADHD :o
Ponieważ nie mam czasu wstawić więcej zdjęć, bo idę zaraz na łyżwy, dodam jedno. ;)

Obrazek
Bukowy relaksik O0 , bądź jak kto woli, Bukowe Gangnam Style. ;D niezbyt wyraźne zdjęcie, ale to dlatego, że aparat ostrość stracił w chwili cyknięcia. ;)

Miłej reszty wolnego dnia. :)
Nie wiem, kiedy znów tu zawitam, więc buziaki i pozdrowienia wszystkim! :-*
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Szczurnięte rozrabiaki <3

Post autor: Szczurniętaaa »

o, widzę, że nikt nie zagląda. Ale nie dziwo, bo nikt się nie odzywa, więc nudno w wątku.
Witam, bo niegrzecznie się nie przywitać. :P
Smutne mam wieści, niestety. :(
Tata strasznie się dusi, jakby astma i trzeba było tymczasowo oddać dziewczyny. :(
Opiekuje się nimi mój brat cioteczny. ;) także będą miały dobrze i plus taki, że caaałodzienne wybiegi. Oczywiście będę je odwiedzała, ale martwię się, że Buka, która na prawdę zaczęła się rozkręcać i pokazywać swój charakterek znów zdziczeje, bo Paweł będzie miał do niej nieodpowiednie podejście. No bo nie powiem, wyjątkowy okaz się trafił...no i to wszystko, mała informacja tylko.
Jak będę wiedziała coś więcej (w tygodniu tata idzie do lekarza) to się odezwę. ;)
Pozdrawiam ;)
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Szczurnięte rozrabiaki <3

Post autor: harleyquinn »

I to przez szczurki :(?
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szczurnięte rozrabiaki <3

Post autor: xiao-he »

Ja zagląda, ale nie mam zbytnio czasu pisać ;) Trzymajcie się :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Szczurnięte rozrabiaki <3

Post autor: Szczurniętaaa »

jejuśku, jak dawno mnie tu nie było! :o
Witajcie wszyscy, ktoś jeszcze pamięta o mnie i dziewczynach? ::)
Chyba czas odświeżyć wątek. :)
U dziewczyn świetnie. Obydwie w dobrej formie. Urosły :)
Zbliżają się wakacje, w końcu boski odpoczynek i wreszcie zajmę się tym, co lubię. ;)
Niedługo wstawię jakieś zdjęcia. Jakieś...phi! Nie byle jakie! Zrobiliśmy z tatą suuperaśną klaciochę wybiegową dla panienek :)
Cieszy mnie, jak patrzę na biegające po zielonej trawce potworki. :-*
jeszcze jedno ;) tata dostał nowe leki i alergia mu już nie dokucza. Mi też na szczęście przeszło. :D
Pozdrawiamy, postaram się wrócić jak najszybciej z nowymi foteczkami.
PS : mógłby ktoś zlinkować jakiś dobry program do obróbki zdjęć? Najlepiej, żeby był po polsku, ale jeśli nie, trudno. ;) Fotografia to moja pasja, chcę poświęcać na to więcej czasu, a jakimś cudem wykasował mi się program, a nie mam pojęcia jak się nazywał... ???
Z góry bardzo dziękuję. :-*
do zobaczenia kochani. :-* ;)
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
Roksana1999
Posty: 131
Rejestracja: śr paź 31, 2012 10:52 am

Re: Szczurnięte rozrabiaki <3

Post autor: Roksana1999 »

Och, wreszcie się odezwałaś:D dziewczyny jak mniemam już z tobą są z powrotem?
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurnięte rozrabiaki <3

Post autor: Megi_82 »

No już myślałam, że całkiem sobie poszłaś... dawaj, co tam u Was, foty, foty!!! :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurnięte rozrabiaki <3

Post autor: IHime »

Bardzo się cieszę, że udało się opanować alergię taty! Wszystkiego dobrego dla ogoniastych!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”