(wawa)5 chłopców rex dumbo w zoologu do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

(wawa)5 chłopców rex dumbo w zoologu do oddania

Post autor: nausicaa »

Wstawiam ogłoszenie za zgodą osoby, która pracuje w sklepie zoologicznym.
Do sklepu pani przyniosła 5 swoich chłopców, 2 dodatkowo było dołączonych do nich w sklepie. Razem była 7, dwóch już znalazło DS i czekają u mnie na transport. Są oswojeni, chociaż dość mocno zestresowani kilkukrotną zmianą miejsca, co nie dziwne. Mają od 4 do 8 mc (co do wieku to trzeba by tam pojechać i po prostu się dopytać). Zostali też odwszeni wg tego, co mówiła osoba ze sklepu.
Chłopcy są w Aqauelzoo na Okęciu, al. Krakowska, sklep znajduje się w Realu.
Wszyscy to dumbo rexy, jeden to niebieski kapturek dumbo.
Dużo osób przychodzi do sklepu i chce ich wziąć jako pokaźnych rozmiarów darmowy pokarm dla węża, osoba która tam pracuje stara się jak może nie oddać ich w niepowołane ręce, ale wiadomo, że wystarczy, że nie będzie jej w pracy i chłopcy mogą trafić do węża. Apeluję o zaoferowanie im chociaż DT! chłopcy są młodzi, ładni, oswojeni, więc szybko powinni znaleźć domki stałe.

Podrzucam wątek na FB https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
nie wiem, czy nie trzeba wcześniej dodać się do grupy szczury, żeby go zobaczyć.
w razie czego mogę chłopców odebrać i mogą u mnie czekać na transport w Polskę.

jeśli ktoś by się zdecydował, to proszę o informację tutaj, żeby aktualizować, do kogo trafili i ilu jeszcze jest do adopcji.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: (wawa)5 chłopców rex dumbo w zoologu do oddania

Post autor: sciurus vulgaris »

Niestety, czekam na przyjęcie do grupy szczury, więc nie mogę jeszcze zobaczyć tematu. :( jak z charakterem chłopców? Jeśli mają tam jakiegoś przyjaznego, maślanego ciamciaka to mogłabym pomóc. Ale BARDZO zależy mi na ugodowym charakterze! Nie mogę pozwolić na zdominowanie Twitcha który dopiero teraz nie jest zastraszany i gnębiony przez inne zwierzaki..
eni8
Posty: 17
Rejestracja: pt maja 17, 2013 5:50 pm

Re: (wawa)5 chłopców rex dumbo w zoologu do oddania

Post autor: eni8 »

sa zdjęcia? Jakie kolory chłopaków?
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: (wawa)5 chłopców rex dumbo w zoologu do oddania

Post autor: nausicaa »

Cała piątka trafiła na tymczas do Dori.
Ja nie wiem, jakie mają umaszczenia, ale na pewno są tam dumbo rexy. Dori pewnie wstawi zdjęcia, jak się trochę ogarnie. Na razie chłopcy są mega wystraszeni nowym miejscem. Z tą dwójką u mnie było dokładnie tak samo, ale myślę, że tydzień- dwa i bedą z nich przylepy, już dzisiaj podchodzili wąchać moją rękę i wzięli ode mnie jedzonko, a są u mnie 2 dni.

wrzucam tutaj wątek z allo: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?p=881590#881590
tam będzie aktualizacja wątku. jeśli jest taka opcja, to prosiłabym modów o nieusuwanie linka, nie ma sensu kopiować postów.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: (wawa)5 chłopców rex dumbo w zoologu do oddania

Post autor: Wilczek777 »

Dwa husky, jeden wybielony husky, kapturek niebieski i kapturek czarny. Agresorem jest jeden z husky. Blutek jest standardowo sierstny. Agresor po kastracji będzie super bo Dori pisała, że dzielny jest i sam włazi na ręce tyle, że ostro hormony dają o sobie znać. Wstępnie zastanawiam się nad adopcją któregośz chłopaków ale nie jest to 100% pewne. Brać chłopaków bo będą z nich jeszcze "ludzie" - wystarczy im przypomnieć, że człowiek jest ok.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Awatar użytkownika
dochmikowaa.
Posty: 542
Rejestracja: pt sty 25, 2013 8:43 pm

Re: (wawa)5 chłopców rex dumbo w zoologu do oddania

Post autor: dochmikowaa. »

Ile miesięcy ma czarny kapturek?
Muszę pogadać z rodzicami i chyba wstępnie jestem skłonna go zaadoptować
Ze mną są Skipper, Krecik i Dumbuś <33
Ich temacik : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39272
Zapraszam do ogladania chłopców <3

Za TM szczurek Rico, Mały i chomiś Kuba :((( [*]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: (wawa)5 chłopców rex dumbo w zoologu do oddania

Post autor: nausicaa »

dochmikowaa, napisz proszę, do Dori na alloszczurze, ona ma chłopców u siebie i zna wszystkie szczegóły.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”