[WARSZAWA] PILNIE szukam domu dla starszej samiczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[WARSZAWA] PILNIE szukam domu dla starszej samiczki

Post autor: Nisia »

Witajcie.

Jakiś czas temu zaadoptowałam Zdenkę. Czarną kapturkę, ale bardziej wyglądającą mi na masked (ma taką maskę na głowie), z uszkami i futerkiem standard.
Próbowałam ją połączyć z Ahirką. Wszystko było na dobrej drodze, aż tu dziś nagle.... Ahirka umarła :'( To się stało tak nagle. Była zdrowa i żywotna - w ciągu 10 minut stała się szczurkiem bezwładnym. Pani doktor, na podstawie objawów i tego, że to stało się w ciągu 10 minut powiedziała, że to mógł być udar mózgu. A bezpośrednią przyczyną śmierci podejrzewam, że było zadławienie się własną śliną, której nie mogła przełykać.

W związku z tym pilnie szukam nowego domu dla Zdenki. To bardzo fajny szczurek. Ciekawski, żywotny, ze sporym ADHD. Lubi przychodzić do ludzi, już dała mi się oswoić, więc spokojnie daje się złapać i nie gryzie. Jest zdrowiutka i szczuplutka. Tylko tyle, że ma ok. rok i 10 miesięcy, ale ma w sobie tyle siły i witalności, że spokojnie będzie brykać z młodzieżą.
To szczurek, który nie może być sam, bo wariuje. Potrzebuje innych szczurków. Ja, ze względów czasowych, nie mogę pozwolić sobie na młode szczurki, a wiadomo, szczurka w tym wieku trudno znaleźć (dla Ahirki szukałam towarzyszki przez 5 miesięcy).

Ze szczurką oddam domek (trochę zużyty), dwa nowiutkie poidełka, kilka misek (trochę zużytych, ale dobrych), dwie kolby, resztki karmy, przysmaki, dwa hamaki, jakby ktoś chciał to również mogę oddać plastikowe koszyki-legowiska. Słowem - wyposażenie klatki. Dodam też dużą ilość polaru, z którego można coś uszyć dla szczurków. Mogę również sprzedać za 50 zł klatkę-chorobówkę, która jest dosyć duża jak na chorobówkę. To klatka o nazwie "Królik-60" firmy Inter-zoo, długości ok. 60 cm, wysokości od. 35 cm. Klatka jest składana i mało zniszczona (tylko elementy plastikowe mocujące pręty klatki do kuwety są trochę obgryzione, ale spełniają swoją funkcję).

Czy ktoś pokocha Zdenkę?
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [WARSZAWA] PILNIE szukam domu dla starszej samiczki

Post autor: natureminemka »

Z gory przepraszam za brak polskich znakow, ale korzystam z tableta i nie moge sie ich tu doszukac ::) Jak wyadoptuje dziewczynke, ktora mam teraz moge ja wziac jesli nikt sie nie znajdzie do tego czasu. O ile na mloda samiczke nie moge sobie pozwolic ze wzgledu na to, ze nie chce posiadac dwoch stadek w przyszlosci(mam samcow i samiczki) to starsza od moich moge przygarnac.
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE szukam domu dla starszej samiczki

Post autor: Nisia »

Nieaktualne.
Dziewczynka już zaaklimatyzowana w nowym domku i podobno bardzo szczęśliwa z nowym stadem :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”