[TORUŃ] polecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Orvokki
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 30, 2006 9:50 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [TORUŃ] polecani

Post autor: Orvokki »

byłby ktoś tak dobry i powiedział jak mogę dojechać z dworca głównego do dr Krawczyka na Legionów 216b?
madziairm
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 11, 2010 11:04 am

Re: [TORUŃ] polecani

Post autor: madziairm »

Witam,
wiem, że poprzedni post stary, ale może komuś się przyda: z dworca głównego dr Krawczyka najlepiej autobusem linii 11 do samego końca (pętla KONIUCHY) i pieszo cofnąć się przed skrzyżowanie. W pawilonach na parterze między zoologicznym a fryzjerem. Pan dr jest oblegany przez klientów, długo czasem trzeba czekać (ostatnio mówił, że na styczeń dopiero ma termin), ale mi myszkę przyjął bez rejestracji w przerwie między innymi pacjentami (niestety okazało się, że było już za późno na ratunek, ale pan dr bardzo miły, wygląda na kompetentnego, bierze mało kasy i ma serce do zwierząt). Telefon: 782-312-823
rozawgardle
Posty: 33
Rejestracja: śr gru 15, 2010 2:40 am
Lokalizacja: Toruń/Słupsk

Re: [TORUŃ] polecani

Post autor: rozawgardle »

Czy ktoś mógłby wyrazić opinię na temat gabinetu weterynaryjnego 4łapy, przy ulicy Mickiewicza?
atrament, w przeciwieństwie do krwi, nigdy nie schnie.
madziairm
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 11, 2010 11:04 am

Re: [TORUŃ] polecani

Post autor: madziairm »

Chciałam się tylko pochlebnie wypowiedzieć o lecznicy na Kościuszki...
Zwykle chodzę do Krawczyka, ale tym razem miałby czas dopiero 30.01, a sprawa nie mogła długo czekać (guz do wycięcia). Słyszałam, od właścicieli psów i kotów, nieciekawe opinie dot. tej kliniki na Kościuszki, ale zaryzykowałam... Dr Suchecki przyjął szczura od ręki, pod 4h odebrałam małą pacjentkę, trochę skołowaną, ale wybudzoną (a wiem, że czasem ciężko z tym) :D
Dostaliśmy porady i leki, całość kosztowała niedrogo.
Nie wiem, jak obchodzą się z innymi zwierzakami, ale w naszym wypadku było super.
dejzi
Posty: 17
Rejestracja: pt lut 22, 2013 3:11 pm

Re: [TORUŃ] polecani

Post autor: dejzi »

witam. ja jak najbardziej polecam na legionów weta bardzo sympatyczny lekarz i mało bierze. a co do weta na kościuszki niestety doktor wziął ode mnie duzo kasy a szczurek zdechł po paru godzinach, i do tego kota również w tej klinice mi zmarnowali więc czy ja wiem czy taki dobry jest.
jaruch_pl
Posty: 37
Rejestracja: czw mar 10, 2011 8:16 pm
Lokalizacja: toruń

Re: [TORUŃ] polecani

Post autor: jaruch_pl »

jeżeli chodzi o dr Sucheckiego to chodzę z moimi dziewczynami do niego i napiszę tak: jeżeli chodzi o sprawy infekcyjne to wyleczalność jest na poziomie 70 % a sprawy zabiegowe, chirurgiczne to 100% , moja Tośka miała dwa razy wycinany guz jest już starsza i elegancko to wyszło ( poza tym , że musiałem cztery razy pod rząd biegać aby zaszył ją bo skubana wyciągała sobie szwy i nic za to nie wziął) generalnie jestem zadowolony i polecam
w raju, Bunia [*], Diana [*], Julka[*],Basia[*], Tośka[*] ze mną Pola, Lena,Zosia i pies Ramek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”