Babski świat

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Babski świat

Post autor: anka28 »

Dziękujemy za kciukaski,przydadzą się jeszcze ;D :(
Whisky jest w sumie na ponad miesięcznej z krótką przerwą antybiotykoterapi,niby osłuchowo jest ok ale jej szybko nawróciło (kilka dni po odstawieniu anty znowu płuca zawaliło i chora była tak,że aż się zataczała)więc ma teraz przedłużone leczenie,zobaczymy co będzie dalej.W porównaniu z Imbirkiem jest jej mizernym cieniem :( Je,pije ,łazi sobie ,korzysta z życia,ale przykro mi się na nią patrzy,zrobiła się chudziutka,zero tłuszczyku a miziak z niej jeszcze większy niż kiedyś.A w ogóle właśnie jakoś na dniach będą obie mieć 1,5 roczku,nie wiem kiedy to zleciało,zaraz i Paszczyna 1,5 skończy,Mamba ma już 6 miechów.
Dziś fotki naszych adhdowców (swoją drogą nie spotkałam tak uległego i ugodowego do szczurów szczura jak Mamba,zero w niej chęci do dominacji jest omegą w stadzie ; wielkościowo jest jak Paszczak ma 300gram ,krótka drobna ale figurę ma gruchy ;) )

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
Awatar użytkownika
Isiaczek
Posty: 419
Rejestracja: pn maja 18, 2009 1:15 pm
Lokalizacja: Garwolin/Warszawa
Kontakt:

Re: Babski świat

Post autor: Isiaczek »

Jak Mamba urosła, a była takim maluszkiem :D Na wasz wątek czasem zaglądam, mimo, że rzadko się udzielam to co jakiś czas sprawdzam co tam u was słychać ;) i oczywiście kciuki za Whisky! :-*
pusto... :(
TM: Rezus, Khazar, Fermin, Grand, Kruszon, Manfred vel. Mikroś, Putin, Bao

"Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies."(Janusz L. Wiśniewski)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Babski świat

Post autor: unipaks »

Jak się teraz czuje Whisky, lepiej już mam nadzieję? :) Kciuki nadal trzymamy i wypatrujemy dobrych wieści!

Wyrastają te ogonki tak szybko... :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Babski świat

Post autor: anka28 »

Whisky ma się w sumie dobrze za kciuki dziękujemy :) ,nawrotów nie było a kości przestały jej przebijać skórę choć do puchatej kulki jaką była przed chorobą daleko i raczej już kulą grubiutka nie będzie.
U nas dużo zmian było, przeprowadziliśmy się na w końcu swoje mieszkanie i do naszego szalonego stada 19.03 dołączył nowy członek a właściwie członkini ;)
Trochę fotek kiepskich bo jak wyciągam aparat to nici ze zdjęć muszę łapać chwile telefonem ::)
miesiąc temu:
Obrazek
2 tyg temu:
Obrazek
i teraz:
Obrazek
Obrazek
a tu chciała się dziś bawić z Mambą ::)
Obrazek
Obrazek
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Babski świat

Post autor: madziastan »

Miesiąc temu piesek miał oklapnięte uszka a teraz co? Stoją! Aż się zdziwiłam :P
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Babski świat

Post autor: madziastan »

Ach, nie zauważyłam że jak pyszczkiem do góry zrobi to pewnie uszka tak stoją? :P
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Babski świat

Post autor: anka28 »

wiesz tak na dobrą sprawę takie pokręcone uszy ma od początku teraz jej tylko częściej stają i aż nas ciekawi jakie będzie miała jak dorośnie bo dopiero 30 kwietnia będzie miała 4 miesiące, może będzie takim wysokim chudym fennkiem? ;D Nie mam wrzuconej fotki ale jak siedzi i głowa lekko w dół to te uszy jak daszki się chylą stojąco. No czego to miks to chyba nie zgadniemy,jej rodzeństwo było tak różne,że hej ;)
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Babski świat

Post autor: anka28 »

Nasz nowy nabytek-odbytek namiętnie chce z ogoniastymi się bawić,pcha się do nich z pycholem cud ,że żadna jej nie udziabała.
Na fotce Buba z Mambą (na Mambie obecnośc psa robi najmniejsze wrażenie,właściwie to szczur któremu wszystko jedno ;D każdego toleruje i jest jedynym szczurem który nie dość ,że lubi dotykanie przez pręty to jeszcze się nadstawia maniacko całym ciałem żeby ją tak głaskać heh moja córa nauczyła :P ):

ObrazekObrazek
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Babski świat

Post autor: klimejszyn »

ale śliczna psina! cieszę się, że i taki kudłacz z Wami zamieszkał :)

buziaki :-*

p.s. pozdrowienia od Sznycla, który to już człowieka nie unika :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Babski świat

Post autor: anka28 »

I ja szczęśliwa po kilku latach przerwy bez psowatego ;D
i strasznie się cieszę ,że Sznycel się odnalazł!! :D
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Babski świat

Post autor: anka28 »

U nas tak sobie Buba jest w trakcie trzeciej doby po sterylce więc sfochana jest a ja zmęczona bo więcej sikać się jej chce nosić muszę i gotować ::)
U szczurzastych tych starszych chyba się zaczeło chorowanie :( Imbirkowa na antybolu a Whisky wcina witaminki i zapasowo ma furo w razie czego. Ale ogólnie poza Whisky która od tej zimowej długiej choroby która wyleczyć się długo nie dawałą jest babciowata to stadko ruchliwe i żywiołowe,bójki w dzień i w nocy,zabawy w przeciąganie jedzonka w swoją stronę,próby konsumpcji moich kochanych firanek,zasłonek i innych materiałowych
poniżej kijowe bo nieplanowane, zrobione w zamieszaniu sprzątającym fotki:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Babski świat

Post autor: unipaks »

No co to za choróbska się przyplątały, a kysz! Zdrówka życzę ogonkom a Bubie, żeby ładnie dochodziła do siebie po operacji i przestała się fochać :) :)
Buziaki w te wszystkie fajne mordki! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Babski świat

Post autor: Agusta »

Jakie one słodkie, a ten psiak <3
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Babski świat

Post autor: anka28 »

Mam najgorsze wakacje w życiu i ani chęci do czegokolwiek ani nic więc tylko napiszę ,że do listy nieszczęść,niepowodzeń i ogólnie totalnego zepsucia z bólem serca dodała się moja najukochańsza,najulubieńsza szczurzyca jakiej pewnie nigdy nie spotkam na swojej drodze,moja kochana Whisky.Jej śmierć poprzedził dość spory okres w którym czuła się już bardzo dobrze ale niestety znowu chwilowy i tym razem nie było reakcji na steryd,odeszła w drugiej połowie lipca :(
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Babski świat

Post autor: anka28 »

22 października Mambusia została uśpiona,niby zdrowy nigdy nie chorujący szczurasek jednego dnia biegała sobie,a następnego dnia 21-ego leżała bezsilnie,wizyta u weta sterydy,leki płuca niby czyste więc podejrzenie neurologiczne,nic nie pomogło 22-ego pojechałam z myślą uśpienia bo już nie mogłam jej nawet napoić,wet zrobił od razu sekcję,wynik rozległe zmiany w mózgu :( Jakoś do tej pory wierzyć mi się nie chce bo przez myśl mi nie przeszło,że ona tak ot szybko odejdzie :'( Kochana szczurcia z niej była,córa ja nauczyła miziania przez pręty i co córkę słyszała leciała nastawiać brzuszek go głaskania,pocieszny mały puszek. Cisza się zrobiła w klatce,Imbir i Paszczyna spokojne babcie. Imbirek chora i to już tak ,że patrzę codziennie jak z jej komfortem życia. Paszczyna ma się rewelacyjnie,najwredniejsza paskuda przeżyje wszystkie czy to młodsze czy starsze od siebie,dalej taki miziak i lizawka do człowieka, jak skończyła 2 lata zrobiła się ciut spokojniejsza i tylko sporadycznie ma napady gryzienia hamaka czy łupania prętów za złością,taki leniwiec się zrobił,oczywiście nadal chomik pazerny na żarełko 8)
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”