Kolby: ulubione, nielubiane, różnice między firmami...

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Kolby

Post autor: limba »

[quote="falka"]A moja ściurka obdarzyła uwielbieniem tylko jedną kolbę - kokosową Vitapolu :) do gołego patyczka! Ale ostrzegam, że kokos ma dużo tłuszczu! Nieźle też sprawdzają się typowo "szczurowe" kolby - bekonowa i serowa z Vitapolu.[/quote]
moje najbardziej koffaja serowa :D
a kokosowej jeszcze nie próbowałyśmy :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Kolby

Post autor: Fam »

moja ma serowa od miesiaca ponad i wlasnie sie konczy bo sie wszystko poodrywalo bo sie po niej wspinala zamiast jesc
za tęczowym mostem: Karolcia
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

Kolby

Post autor: Farandil »

U mnie na poczatku moje zwierzaki nie chcialy ruszyc kolby i juz sie martwilem, ale jak zaczely wcianc to co 3 dni musze kupowac nowa, po prostu szalenstwo, zreszta ogolnie jedza tyle ze szok, cale opakowanie megana zeszlo w ciagu niecalego miesiaca :shock:
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Kolby

Post autor: Ewqa »

Farandil, poprostu masz dwa żarłoki ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Morgiana
Posty: 13
Rejestracja: czw maja 12, 2005 12:32 pm

Kolby

Post autor: Morgiana »

[quote="Fam"]nie lubi ziaren, z karmy tez wyjada glownie granulat[/quote]

Moje nie chcą jeść granulatu... z każdej karmy zostaje granulat, a kolby jedzą jak do tej pory wszystkie - chociaż ulubiona jest orzechowa Vitapolu[/quote]
Str8
Posty: 130
Rejestracja: sob maja 21, 2005 12:57 pm

Kolby

Post autor: Str8 »

Mój szczuras tez nigdy niejadł kolby, za to mój królik uwielbia, :albino:
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

Kolby

Post autor: morzeszek »

a moje szczury zamiast kolby w tym momencie mają całe jabco i wpirniczają jak głupie a żeby nie było tak łatwo to mają je zawieszone na dróciku
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Kolby

Post autor: Gumcia »

bracik ostatnio kupił szczuraaasiioom (jakieś 4 miechy temu ;)) kolby 'królicze' i wiszą jak wisiały :-( myślałam, ze jak dam jedną nowej szczurci to ją zje, ale fe nie dobra :-( bede musiala kupic jakąś 'szczurnikowom' dla tych robali ;)


BTW: wapna szczurkoś nie tykał, feee...ale od kąd Snoop'e zaczął to dziabać, to Szczurkoś tez sie przylaczyl i musze kupic nowe :D (krótko: Snoop'e nauczył Szczurkosia wpieprzać wapno :D)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Kolby

Post autor: Fam »

moja ostatnio zostawia ziarno a granulatu tez nie je tylko chowa po kontach i czeka na cos lepszego, a kolba sie juz sama obsypala
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Kolby

Post autor: Ayumi »

moja Mia uwielbia jeszcze kolby o smaku bekonowym ^^ nie wiem jak gdzie indziej, ale u nas w zoologu osiedlowym kosztują 4 zł za dwie sztuki

P.S. - też vitapol
Ostatnio zmieniony pt wrz 23, 2005 1:50 pm przez Ayumi, łącznie zmieniany 1 raz.
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Santa99
Posty: 121
Rejestracja: pn lis 07, 2005 1:40 pm

Zielona kolba.

Post autor: Santa99 »

Ostatni kupowałam pojedyncze kolby, wzięłam orzechową. Była też wrzywna, taka zielona. Niestety, nie był tam napisany skład. Może ktoś wie czym tą kolbę barwią (pewnie jakimiś chemikaliami :x :? )

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Temat o kolbach istnieje. Proszę o używnie opcji "Szukaj" i pisania w istniejąch juz tematach. Nowy zakładamy dopiero kiedy nie możemy znaleleźć pasującego tematu. Łącze. / edit.mod. limba81
Bandyta

Za tęczowym mostem:
Cezar [*][/b]- jedna sekunda potrafi zmienić wszystko ;(
Atos [*][/b]- choroba nie dała ci szansy ;(
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 28, 2005 11:51 pm

Kolby

Post autor: Shakal »

Mój szczurek rzuca się tylko na kolby Vitapolu, chociaż na początku - co mnie zdziwiło - bał się, bo nie wiedział co to :P i tak bekonowa została nie zjedzona.
Za to później gdy wsadziłem mu kokosową i serową obydwie zostały wyjedzone do patyczka :)
Nawet mój mały złodziejaszek chciał zabrać drugą serową która jest zawinięta w folie, bo pudełko wywaliłem, więc znaczy to, że bardzo je polubił :)
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kolby

Post autor: Karen »

Shakal, dobrze że przynajmniej Twojemu ciurkowi idą te serowe :P bo się trochę bałam że jak moje nie chcą ich jeśc to Czarny też nosem będzie kręcił :P wytarmoś złodziejaszka ode mnie :*
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Vilemo
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 7:28 pm

Kolby

Post autor: Vilemo »

Kurcze moje kolby nie ruszyły od 3 tygodni (truskawkowa Vitapolu), ale wapienko też zaczeły dopiero po tygodniu więc jeszcze mam nadzieje że zainteresują sie kolbą.
Frusia od 18 grudnia
Luna od 5 stycznia
http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2676
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Kolby

Post autor: agacia »

Moje potworki jedna kolbe to maja na jedna noc. A daje im gdzies 1 na tydzien lub nawet na 2 tygodnie. Smakuja im wlasciwie wszystkie jakie im daje.
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”