jak oceniacie szansę powodzenia lączenia ?

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: jak oceniacie szansę powodzenia lączenia ?

Post autor: akzi »

zaadoptuj sobie samca :)
ja mam dwie samice i jednego samca. Gucio ma jak w raju raz jedna raz druga panna :) oczywiście jest kastratem więc mówię tu tylko o przytulaskach :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: jak oceniacie szansę powodzenia lączenia ?

Post autor: nienazwana »

Moje dziewuchy w czasie adopcji będą już po sterylce, więc niespodziewanym powiększeniem stadka nie będę musiała się przejmować. Ale chyba pomyślę o kastracie /albo szybko zadbam o kastrację chłopaka/ żeby odpuścić sobie jazdy z dorastającym gierojem. Podobno samczyki, a zwłaszcza kastraciki, są bardziej przytulaśne i miziaste od samiczek. Moje dziewczyny niechętnie podchodzą do miziania i głaskania, nie usiedzą chwili na kolanach, tylko ganiać, skakać, wspinać się po nas, po meblach, po kablach, po wszystkim ;D . Miałabym herubinka przytulaka ;) .
Teraz do przytulania /mam na myśli oczywiście czteronożnych członków naszej rodzinki ;) / mam tylko (albo aż :D ) słodką jak wata cukrowa jamniorkę ;) .
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: jak oceniacie szansę powodzenia lączenia ?

Post autor: limomanka »

Podobno samczyki, a zwłaszcza kastraciki, są bardziej przytulaśne i miziaste od samiczek.
Bywają ;)
Ale faktycznie są wolniejsze, niż samiczki. Jak weźmiesz samca, będziesz miała szansę to porównać :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”