Dzień dobry

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Lethit
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 22, 2013 2:06 pm

Dzień dobry

Post autor: Lethit »

Witam!

Buszuję tu już od kilku dni, ale łapy nie wyciągałam w oficjalny sposób, aby się przedstawić. Dlatego robię to teraz.

Mam na imię Klaudia, lat 21. Jestem studentką drugiego roku informatyki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pochodzę z miasta Czarnków w Wielkopolsce. W ciągu semestru mieszkam w Warszawie ze swoim lubym, także informatykiem. Jestem rodzoną humanistką, na kierunku ścisłym wylądowałam z ciekawości i chęci robienia czegoś nowego. Nie żałuję swojej decyzji. Okazało się, że mimo beznadziejnych ocen z matematyki, liczyć potrafię i nawet polubiłam całki.

Zauważyłam, że znacie się tu dość dobrze. Na SB rozmawiacie, jakbyście mieszkali po sąsiedzku. Na szczury.org mam zamiar zadomowić się na stałe, dlatego mówię, że gdyby ktoś chciał mnie odszukać poza forum, w całych internetach identyfikuję się jako Lethit. Chyba nawet na FB można mnie tak znaleźć.

Nie posiadam jeszcze własnych ogonków, ale po 17 sierpnia zamieszkają ze mną panowie Białasek i Nieśmiałek z tego wątku adopcyjnego. To będą moje pierwsze szczurasy. Założę im osobny temat, kiedy już będą u mnie. :)

Także witam wszystkich. :)
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzień dobry

Post autor: ann. »

Cześć!
jak ja lubię jak witają się tu osoby, które najpierw czytają, potem adoptują. Właśnie - adoptują, a nie kupują! Miód na moje serce. :)

Zyczę powodzenia. :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Dzień dobry

Post autor: nff »

No witamy witamy!
Mam nadzieję, że z wizytą wszystko będzie dobrze i chłopaki trafią do Ciebie. ;)
Ja z tego samego "źródła" mam mojego Puchatego, dlatego zależy mi na jak najlepszym domku dla jego kompanów. :)
Gdybyś potrzebowała rady - służę pomocą. ;)
ann. pisze:Cześć!
jak ja lubię jak witają się tu osoby, które najpierw czytają, potem adoptują. Właśnie - adoptują, a nie kupują! Miód na moje serce. :)
Podpisuję się ryncami i nogami!
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Lethit
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 22, 2013 2:06 pm

Re: Dzień dobry

Post autor: Lethit »

Dori stwierdziła, że zarezerwowała mi chłopaków i bardzo się cieszę z jej uznania. Mam nadzieję, że wizyta okaże się pomyślnie zdanym testem i nic nie będzie stało już na przeszkodzie, by ogonki wylądowały w moim mieszkanku. :) Bardzo sobie chwalę forum. Właściwie nie miałam pytania, na które nie znalazłabym tu odpowiedzi. :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzień dobry

Post autor: IHime »

Witam serdecznie w forumowej rodzinie! :D
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Dzień dobry

Post autor: akzi »

dzień dobry :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzień dobry

Post autor: unipaks »

Witamy Cię bardzo serdecznie! :)
Pewnie już się nie możesz doczekać :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”